Jump to content

Moto Zajednica

Nokaut

Recommended Posts

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Pa i zasluzio je, provlaci se sa ogromnim guzatim motorom. Provlacim se cesto ali nikada ne ocekujem od vozaca automobila da se skloni, provucem se ako ima mesta. To je privilegija nas vozaca dvotockasa. A zbog te privilegije ne smemo maltretirati vozace koji voze u svojoj traci svoju voznju.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 894 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

Pa i zasluzio je, provlaci se sa ogromnim guzatim motorom. Provlacim se cesto ali nikada ne ocekujem od vozaca automobila da se skloni, provucem se ako ima mesta. To je privilegija nas vozaca dvotockasa. A zbog te privilegije ne smemo maltretirati vozace koji voze u svojoj traci svoju voznju.

 

 

Pa imao je mesta da prodje, sta ima veze koliki je motor. Da ovaj vozac automobila nije namerno cimao volan levo sve bi bilo u redu.

 

Nije to pitanje bezbednosti toliko, ljude jednostavno nervira sto prolazite pored njih i odlazite a oni moraju da cekaju u koloni.

 

 

Ljudska zavist i zloba.

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica, Lacarak
  • Motocikl: Honda Rebel CA125, u potrazi za VF750C Magna :)

Vracao sam snimak na pocetak 4-5 puta i nesporazum izmedju njih dvojice je definitivno poceo nekim ranijim dogadjajem koji ne vidimo na snimku.

Sudeci samo po ovome sto se vidi na snimku krivi su podjednako. Motorista bas i nije morao da se provlaci a lepo se vidi i da je stao da se raspravlja sa debilom i definitivno nije u pravu sto se toga tice, ali i vozac automobila je 100% kriv jer se lepo vidi na snimku (pogledati od 0:10sec) da ga je namerno prikljestio uz drugi automobil da ovaj ne produzi dalje i prignjecio ga kao bubu! Mogao je noge da mu smrska/ polomi! Ostatak snimka je samo eskalacija sukoba...

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2357 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

A komentari su žešći. Znači 90% ovih što su komentarisali smatraju da nas treba istrebiti... U kakvom mi društvu živimo...

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Honda PCX 125

Slazes se sa crash-om..ali meni su najjaci komentari u kuriru..opleli ljudi po provlacenju i jos kao zabranjeno je, a ni ne znaju da je to zabranjeno samo "kod nas"..

 

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Honda PCX 125

U isto vreme :D ali bukvalno sam se bas zapitao sta je sa ljudima..

 

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8411 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Komentar pod imenom Nenad Dj. je moj... Video kao video nisam ni studirao vec sam zapanjen kolicinom mrznje prema motorasima! Da nas ima naopakih, ima! Ali...

 

Pozdrav Nenad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1265 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Po onome sto se na snimku vidi,kriv je ovaj u autu,cimao je na njega i na kraju ga prikljestio,a debeli mu je skocio na haubu jer nije imao gde.A ove komentare u kuriru sam samo poceo da citam i ubio sam stranicu..Cuj, problem im sto se motoristi provlace,pa to i jeste svrha motora kada je guzva,ali nas zakon je jos iz 1912 godine,kada su se pojavila prva vozila u Srbiji a ljudi su blentavi postali da je to vise nepodnosljivo.Neki dan citam clanak,da je neki pas iskasapio dete,maltene mu otkinuo butinu i pojeo nekoliko prstiju,i masa komentatora zali jadnog psa a o detetu ni spomena,da se razumemo i ja volim zivotinje i imam psa ali treba da postoje neke granice,zna se sta je covek a sta je zivotinja..Uh ala ja oduzih..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 488 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Dva iskompleksirana majmuna! :lud: Za ovako nesto trebaju dvoje koji isto misle. A onaj treci se na vreme povukao. Mada, mislim da ne bih mirno mogao da gledam kako mi drugara neko pegla. Pa kud puklo. :neznam:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Debeli bajker na debelom motoru se ipak zajeb'o. Naleteo na decaka sa skolovanim direktom - ne bi ga ni full-face kaciga spasla!

Ne zalim ga, moram da priznam.

Inace, srecem se svakodnevno i sa takvima, kakav je ovaj, a i sa pristonim svetom, koji se pomeri malo da stvori mesto kada me vidi da nailazim provlaceci se.

One prve pozdravim, drugima zahvalim.

 

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2357 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Svaka čast ovom drugom bajkeru što je ostao priseban. Ne znam da li bi mogao ostati po strani da mi neko ovako napadne drugara. U svakom slučaju,dobro je što se nije umešao. Ova zajebancija je verovatno ovog "nokautera" koštala dobrano. Na kraju će se ipak bajker smejati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: SV 650 S

A komentari su žešći. Znači 90% ovih što su komentarisali smatraju da nas treba istrebiti... U kakvom mi društvu živimo...

 

Bolesnom na zalost...

Uvek krivi bajkeri...1lud.gif

 

Ovakve stvari bi se trebale tretirati kao pokusaj ubistva,

OK pokusao se provuci al dal je trebao ili ne to je druga

prica cinjenica da ga je ovaj magarac iskompleksirani namerno

oborio je za robiiju zescu.

Cist pokusaj ubistva.

Ne verujem da su ljudi toliko bolesni da komentarisu

kako je lik sa autom u pravu,samo neka se sete tog

komentara kad budu svojim autom prolazili pored punog miksera

betona i pokusaju da se ubace ispred istog ...

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Tu i tamo...
  • Motocikl: Bicikla

Ovaj drugi gleda...?? Ja ne bih mogao da gledam da neko patosira kolegu, a ja stojim sa strane i pomažem mu, ali da ustane...Ovde bi vozač dobio batine, kao 2 i 2, da je naleteo na dvojicu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Video sam ovaj klip i mislim da čovek nije mogao sa onolikim motorom bezbedno da se provuče, mada su podjednako krivi obojica zbog svog kasnijeg ponašanja koje ruši ugled i vozača i motorista. Danas sam kao vozač automobila imao situaciju na Avalskom putu neposredno posle skretanja za vrh Avale da su tri motorciklista na velikim motorima prestižući kolonu prešla skroz u moju traku tako da sam morao da sidjem sa asfalta da bi oni prošli. Pošto smo ulaganili i ja i oni došlo je do jakih reči da ne kažem psovki a jedan od njih je ljut što ja protestujem zbog njihove bahate vožnje udario pesnicom po automobilu i retrovizoru koji srećom nije pukao već se samo poklopio. Moja supruga bila potpuno u šoku zbog ovakvog ponašanja a ja sam se osećao kao da sam upao u film Mad Max. Setio sam se ovog klipa iz Kurira i zapitao se kako čovek da reauguje u ovakvoj situaciji jer je bes u meni bio na ivici ključanja. Naravno, da sam izašao iz kola dobio bih batine jer ih je bilo više a što bi rekao narod imali su šira ramena nego poglede na svet.:neznam: Opet da sam ostao u svojoj traci uništio bih i svoja kola i njihove motore pa naravno ni to ne bi ničemu vodilo. Nesreća je u tome što sam ničim izazvan ušao u konflikt i što ovakav dogadjaj izaziva gnev vozača automobila i naravno ruši ugled pravih motorista koji zaista izgledaju moćno kada krstare drumovima. Otuda i toliko loših komentara u Kuriru.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

...

...što ovakav dogadjaj izaziva gnev vozača automobila i naravno ruši ugled pravih motorista koji zaista izgledaju moćno kada krstare drumovima. Otuda i toliko loših komentara u Kuriru.

 

Ne postoje pravi i krivi motoristi.

Taj bi te vjerovatno i ramenom kacio da te pjeske sreo, pa bi zvucalo blesavo ako bi rekao da rusi ugled "pravih pjesaka".

Generalizacija bilo koje vrste je vec dobar pokazatelj da se radi o suzenom vidiku.

A komentari u kuriru su posledica mentalnog limita i zavisti.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Super 9

Cemu ovoliko polemike. To su Rusi! Oni ovako pre posla, za vreme posla, a onda i posle posla svaki dan. Kada je neka diskusija tu nema "cta je biljo bljate" nego odmah pesnica pa sve ostalo :)

A sto se tice pravila saobracaja u Rusiji, to je posebna dimenzija. Vodka uvek ima prednost :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Naravno da je genaralizacija svake vrste bezveze jer kada mi neko kaže da su svi taksisti stoka ja odmah skočim jer moj kum koji je taksista je jedan od najboljih ljudi koje sam ikada upoznao a znam još dosta taksista koji su odlični ljudi. Isto tako je i sa motorciklistima. Kada nekim klincima tate kupe besne motore i oni se osete moćno i krenu da jurcaju i ne poštuju nikoga, vrlo brzo završe ili u Urgentnom ili na Orlovači. Ali ljudi za volanom koji vide njih izvrše generalizaciju i onda niko ko je na dva točka ne valja što je pogrešno.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 '93-Otis`o za plocice, Yamaha TDM 900 `05

Sto se mene tice, video samo pokazuje prednost nosenja "full-face" kacige nad jet kacigom 1lol.gif

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova

Kad pogledam komentare ovde i komentare tamo, veoma jasno cak i laiku upada u oci fakt da su poslednjih godina automobilisti, a pogotovo vozaci sluzbenih vozila, taksisti, i dostavljaci, postali mnogo, ali mnogo solidarniji izmedju sebe od bajkera, sto se nekih konkretnih stvari tice.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ovo čak i nije nokaut. Pogledajte video bolje, vozač automobila je otvorio vrata još pre nego je ovaj počeo da se provlači. O namernom udarcu kolima da i ne govorimo. Možda je ovaj bajker bio bezobrazan, ali je vozač ove kante bio svinja.

@Molder72

Voziš li motor? Pitam zbog iskustva sa taksistima. Niko ne kaže da su oni loši ljudi, ali se u saobraćaju ponašaju krajnje bezobrazno i to ne samo kod nas, već recimo i u Češkoj. Pak ovde u Nemačkoj nisam imao nijedno loše iskustvo sa njima.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja