Jump to content

Moto Zajednica

Put na istok: Pamir, Mongolija, Sibir, ka izlasku Sunca!

Recommended Posts

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

 

Toliko smo se ulepili od znoja i prasine, da svi pobegose od nas 1ups.gif

 

Susret-sa-cobanima-u-vreme-rucka.jpg

 

 

Šta vas je sprečilo da se plaknete u potoku?

 

Inače, 1500 km offa za tako kratko vrijeme .... ima da se vratite kao manekeni. :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Vincha
  • Motocikl: KLE 500

Ah taj Pamir i Mongolija.. 0stabre.gif

Koliko mi je samo tata pricao o tome pre puta, pokazivao slike, video klipove, divio se toj prirodi, tom cudu, toj lepoti, divljini..

Ali nista nije nedostizno. Evo, kroz neko vreme, on vozi istim tim putevima i obilazi ista mesta, koje je do pre samo koji mesec gledao na slikama i radovao se kao malo dete 1neznam.gif

Verujem da sada zivi svoj san, jer ovako nesto, ovakvo putovanje, ovakva avantura je zivotna prica i jednom se u zivotu desava.

Slike, predeli, priroda, pejzazi, sve, sve.. Nemam reci 0staa2.gif P r e d i v n o ! 1care.gif

Putopis takodje dok citam, osecam se kao da sam tamo, sa vama!

Mogu da kazem da sam ponosan na svog tatu, jer polako ispunjava svoj zacrtani cilj, a i sto je deo cele ove avanture! 0takoje.gif(potrudicu se da nastavim njegovim stopama 1aha.gif)

Imate svu podrsku od nas. Dršte se junaci! 1zdravo.gif

Veliki pozdrav i samo polako i pun gas! 1nanana.gif

Tata, pocinjes polako da nam nedostajes 1oda.gif1lol.gif Salu na stranu, jedva cekamo da se vratis.. Tri meseca... Mnogo je 3gaa.gif2Ljubav.gif

  • Podržavam 19

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Beograd

Trazim net po Hercegnovom da nastavim putesetvenije sa vama, a vi vec cetiri dana zabusavate :)

 

Putnici su negde u istočnom Sibiru. Nema Interneta, mobilne mreže ima-nema. Očekujem da se za par dana pojave u civilizaciji, negde na samom istoku Rusije.

 

A ti uživaj na Jadranu, nadam se da ne pada kiša.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Herceg Novi
  • Motocikl: nekad Honda NX500 sada Yamaha ST 750

Da se i ja oglasim po prvi put na forumu,citam ovaj forum vec 2-3 godine ali nisam pisao nista.Samo cu reci da sam odusevljen putopisom ...iscitao sam ga iz cuga1staa.gif1lud.gif1jee1.gifako ne racunam pauzu za veceru 1oda.gif,svaka cast momci puno srece u nastavku putovanja

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • REW/Hit The Road, 501 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA

Naši drugari su na putu za Vladivostok. Loš internet im ne dozvoljava da se prikače na forum. Jedva i da stigne koja poruka da znamo da su živi i zdravi. Naporan je to put sa puno izazova ali očekujem da su danas ili sutra u Vladivostoku pa će se valjda javiti opširnije. 0namigivanje.gif

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Bg Vracar

Citam i prosto ne verujem-stvaaarno,gde su granice coveka-bajkera?Nego imam predlog:/ ako to nije vec neko sugerisao/-Pre par godina,u Gaucosima,Rakela iz Splita je gostovao i pustao slajdove uz komentare tako da nebi bilo lose da nasa heroja urade to isto!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • REW/Hit The Road, 501 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA

Citam i prosto ne verujem-stvaaarno,gde su granice coveka-bajkera?Nego imam predlog:/ ako to nije vec neko sugerisao/-Pre par godina,u Gaucosima,Rakela iz Splita je gostovao i pustao slajdove uz komentare tako da nebi bilo lose da nasa heroja urade to isto!?

 

To smo radili u Domu Omladine, velika sala, super projektor, lep ambijent Kada se vrate videćemo da ponovo tamo organizujemo. 0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

Stigli smo u Vladivostok. Sve je ok, zivi smo i u jednom komadu. Put kroz Sibir je uglavnom dobar, nije tesko kao nekada, osim suve kilometraze. Ali to nije neki problem.

 

Odavde motori idu na voz, mi na mali zasluzeni odmor, pa iz Moskve kuci. Što bi braća Rusi rekli: достаточно (dovoljno) ;).

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Pozdrav svima...1zdravo.gif

Motori danas raskupusani kako bi im se smanjili gabariti, predati na teretni terminal radi utovara ka Moskvi gde ih ocekujemo izmedju 24.-26. avgusta.

 

Vladivostok-2.jpg

 

 

Vladivostok.jpg

 

 

 

  • Podržavam 17

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

Jbt, ostadosmo bez motora. Danas pešaka, tabanaj po gradu (kod vas je jutro, kod nas dan već prošao. ;)).

 

Kao da smo po desnu ruku poslali za Moskvu, eto tako nam je... :lol:

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Da ste imali vize, mogli ste se prebaciti u USA, pa onda Pirinejsko poluostrvo i lagano kuci. Eto PUT OKO SVETA :moto3:;)

Svaka cast! Mnogi su se vozali svugde po Rusiji i bivsim republikama, ali do Vladivostoka je malo bajkera islo iz ovih krajeva. Velik i hrabar podvig. Gledao sam dosta snimaka, slika iz tih dalekih predela. Cak sam gledao i Google street-view tih krajeva. Vise mi lici na Severnu Ameriku, a priroda carobna, puna suma, reka i jezera. Bas vam zavidim. Sad se dobro odmorite i uzivajete. ZELIM VAM SVU SRECU U POVRATKU. :care: :care: :care:

 

P.S. Jedva cekam ponovo prezentaciju putopisa :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja