Jump to content

Moto Zajednica

LG G2

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Moj telefon, star 5 meseci, kupljen u Telenoru, garancija uvoznika 24 meseca. Bele boje, bez tackice na sebi, perfektan. Full pack + silikonska futrola. Sim free

 

Cena 290e

 

060/18-44-622

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

Da li je kodiran za Telenor?

 

Ja sam od skoro uzeo novi paket u Telenoru uz telefon , samsung trend plus i takodje je sim free , nije zakljucan

Nemoj da te buni, kontam da bi kolega koji prodaje pomenuti model rekao da ako je otkljucavao

Uostalom imam i G2, odlican je :takoje:

al za mene je poslaba baterija, jes da sam ceo dan na njemu

Srecna prodaja

telefon je totalno ok ali ajde reci mi koji danas telefon a odnosi se i na skuplje i bolje telefone baterije izdrzi vise od jednoga dana?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Da, telefon je kupljen sim free, nije bio zakljucan na Telenor. Sto se tice baterije, ovo je telefon sa najboljom autonomijom baterije u high class smartphone segmentu i meni opusteno drzi 2 dana. I telefon je zaista perfektan,bez i jedne ogrebotine na sebi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 812 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

I ja da potvrdim da ovaj telefon stvarno ima odlicnu bateriju, uglavnom imaju slabiju. Inace odlican telefon, imam ga vec pola godine, vredi, pogotovu sto sada vidim da je dosta jeftiniji nego kada sam ga ja uzimao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 669 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000VA

ali ajde reci mi koji danas telefon a odnosi se i na skuplje i bolje telefone baterije izdrzi vise od jednoga dana?

 

Ima ih...evo recimo, jedan od njih koji dobro drži bateriju je Galaxy Note 2 (lično iskustvo)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK.OTADZBINA SRBIJA, 104 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Posle dugo sluzbe galaxi s3 G2 je najbolji telefon koji je bio u mom posedu a bilo ih je mnogo a sto se tice baterije ful koriscenja 2 dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

ali ajde reci mi koji danas telefon a odnosi se i na skuplje i bolje telefone baterije izdrzi vise od jednoga dana?

 

Ima ih...evo recimo, jedan od njih koji dobro drži bateriju je Galaxy Note 2 (lično iskustvo)

U suštini sve zavisi koliko se aparat koristi meni lično i s5 i z1 svaki dan idu na punjač nekada i dva puta sve zavisi od koriscenja. A baš za ovaj g2 su pisali da ima poboljšanu bateriju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AlexTattoo, 120 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha R1

ima poboljsanu bateriju ali ako se instalira kitkat on je opasno jede. moj tel je bio sa instaliranim kitkatom i pod ful koriscenje neta , ukljucen gps bluetooth, mobilni podaci, wifi. traje 1 dan. galaxy s3 nije mogao pola dana da mi izgura pod ovim rezimom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 669 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000VA

Po mom nekom iskustvu, a promenio sam dosta android telefona, baterija najduže traje sa originalnim stock/officijelnim firmwareom koji se isporučuje sa telefonom kad ga kupiš novog u prodavnici.

Recimo, na prvi model Galaxy S 9000, Gingerbred je bolje čuvao bateriju od Ice Cream Sendvich. Jeste da je ICS malo brže radio, ali je po meni ta neznatna brzina nedovoljan napredak u odnosu na trošenje baterije. Galaxy Ace Plus je odlično radio na oficijelnom GB. Posle uploada na Jelly Bean, srče bateriju. Moj Note 2 je odlično radio na 4.1.2 Jelly Bean. Na KitKat mi je odrao bateriju za dan ipo, pa sam odmah vratio nazad 4.1.2.

Ima i toga, da kad instaliraš nov OS, više drndaš mobilni zbog testiranja novog firmwera ali na Galaxy Ace plus je i posle mesec dana bila primetna brža potrošnja baterije nego na predhodnoj staroj verziji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja