Jump to content

Moto Zajednica

Bajker u pokusaju...

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha Vstar 650

Pozdrav Svima!

 

Pratim forum vec izvesno vreme iz prikrajka, no red je da se "novopeceni bajker u pokusaju" i registruje.

 

Okolina dvojako tumaci moju "preuranjenu krizu srednjih godina", iliti "drugi talas puberteta" 8) - bilo kako bilo, nakon vise od decenije striktnog cetvorotockastva, mali glasic u glavi je porucio da ponovo sednem na motor... Zapravo, sve prethodno su bili "motorici", tako da ce ovo biti prvi pravi motor, sto se mene tice.

 

Seo, nabubecao, polagao za "A", no prava avantura je krenula tek pri potrazi odgovarajuceg dvotockasa...

 

Dugo pratim forum, konsultovao sam se sa iskusnim bajkerima dugog staza, a pre svega sa svojim karakterom. Pobornik sam "penzionerske" voznje, tako da mi afiniteti, interesovanja, a i konstitucija namecu neki middle weight cruiser.

 

Konkretno, dilema se vodi izmedju Drag Stara 650 i Intrudera M800 (C800).

 

Sve sugestije su dobrodosle - po pitanju iskustava, raznih tipova za kupovinu, preporuka o prodavcima/uvoznicima...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha Vstar 650

Prinova je stigla, pa da se malo pohvalim!!!!!!!! :moto3:

 

"Pepe, my little mule"...

 

Vstar650, 2009., presao nekih 12000 milja.

post-33264-0-87306200-1402131842_thumb.jpg

post-33264-0-03583300-1402132190_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Svaka čast, čestitam, puno bezbednih km i da te posluži kako treba. Lep motor.

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N9005 met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Cestitam! Predivan bajk! Ako ti nije problem, izbaci cenu, gde si nabavio (zbog milja pretpostavljam USA), nacin i cenu transporta i sl. Uzivaj u voznji!1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha Vstar 650

Hvala svima na dobrodoslici, i lepim zeljama... Poradicu na tome da se obistine. ;)

 

Sumadinac, nije problem, naravno... Motor sam pazario od momaka koji se u oglasima deklarisu kao "Coperi Arilje". Kupljen je od prvog vlasnika, koji je iz Dalasa.

 

Naravno da je cena u USA visestruko manja, ali u odnosu na trzisnu cenu koja je ovde formirana (pogotovo u "sezoni"), cena je bila stvarno korektna - 4.5k e. U donosu na godiste, kilometrazu i opremu - realno.

 

Uglavnom su ljudi koji uzimaju od njih bili dosta zadovoljni. Dobar deo motora tog ranga na trzistu i aktuelnim oglasima je kupljen upravo od njih, pa preprodavan po "bezobraznijim" cenama. Momci su ga i doterali u kombiju, uz troskove nadoknade benzina, tih 260 km. Spediterski deo je maksimalno korektno odradjen, svi papiri (od broja kontejnera u kom je dopremljen, do carinskih papira) su bili sredjeni, klasifikovani, pripremljeni.

 

Cak su me i naknadno zvali (nakon sto su mi vec prodali motor), da provere da li sam zadovoljan, da li je registracija protekla OK, da pitaju treba li jos nesto da ucine. Plus sam dobio i novu zadnju gumu, pride. Iako bi i ova na njemu izdrzala sezonu.

 

Sve u svemu, ja sam zadovoljan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha diversion 900, Kawasaki ninja zx 12 r, Kawasaki 1400 Gtr, Honda Varadero XL 1000 V

Srecno.... da se slatko navozas 0takoje.gif..........goodluck.gif.............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja