Jump to content

Moto Zajednica

BG 795 AX

Recommended Posts

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun

post-4117-0-44244200-1400231403_thumb.jpg

dana 6.maja 2014 na pocetku ukljucenja na gazelu crni BMW serije 5 sa tri mladica unutar vozila (e39 ako se ne varam neko mozda 2000godiste)

tablica BG795AX me je udario od pozadi na gazeli u moju desnu stranu u auspuh i sva sreca nisam bio pao , krenuo sam za njim da ga jurim stigao ga i video mu broj tablice , on je kako je bezao od mene zakacio jos jedno pet sest automobila , kod sava centra sam stao i zvao policiju i kasnije su me transportovali u urgentni centar sa laksim povredama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun

ovo je kada su drugar i otac pokusali kolko mogu da isprave auspuh da bi ga drugar doterao do kuce jer nie mogao da upali....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 387 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750

...a decko je u njegovoj izjavi rekao , "da je on jurio nesto motorom i provlacio se i u jednom trenutku ja sam njega zakacio retrovizorom"...

 

Nizak neki bmw kad ti je retrovizorom tako iskrivio auspuh, bolje da ne pitamo od cega bmw pravi te iste niskoprofilne retrovizore :D

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Super 9

preko rodjaka iz policije sam uspeo da saznam neke detalje.....

BMW je bio rentiran,i stigli su da ga zafrbaju

a decko je u njegovoj izjavi rekao , "da je on jurio nesto motorom i provlacio se i u jednom trenutku ja sam njega zakacio retrovizorom"

nisam citao tacnu njegovu izjavu,ali i ovo nesto je dovoljno da me zasmeje

sve u svemu priznao je da upravljao motornim vozilom i rodjak mi je rekao da je to +

videcemo dalje....

hvala unapred svima jos jednom na kometarima i savetima

=)

 

 

Ugasio ga je taj, bitno je da ne odustajes i pokrenes advokata. Niko ne voli advokate, pa ni oni zasticeni. Ovo je ipak preozbiljan slucaj ugrozavanja bezbednosti. Nadji kolege svedoke koji ce posvedociti u tvoju korist, kako god. Ne pustaj ovo, mora da se naplati bezobrazluk jer ovakvi ljudi nastave dalje ako ih neko ne zaustavi na vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1817 postova
  • Lokacija: Beograd

Znaš kako, bežanje sa mesta nezgode će da mu napravi probleme.

Počev od mogućih krivičnih do toga da osiguranje ima regres prema njemu.

 

Ti ćeš imati pravo na naknadu, a u zavisnosti od nekih stvari možeš dobro da naplstiš.

Sad je samo neophodno da se dokaže uzročno posledična veza.

Tj da ne izmaknu dokazi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Advokat od 50e moze da mu resi bezanje sa lica mesta. Cak postoji nesto koliko se secam gde se to kao stres itd resava. Tako da je tu mrka kapa za to. Ali moze da se nakarika brdo drugih stvari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Samo ti nađi dobrog advokata i par drugara koji će posvedočiti da su taj dan vozili iza tebe pa nek se on vadi na stres koliko hoće - tvoj stres za ugrožen život i mogućnost pada sa motora pod nečije točkove je sigurno veći od njegovog stresa zbog kojeg je navodno pobegao sa lica mesta.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Il taj BWV ima jako kvalitetne retrovizore, il je taj tvoj auspuh napravljan od kartona :

 

dsc0241.jpg !

 

 

Mislim da bi za sud trebalo da nađeš sliku tog BMV -a sa merama gde piše na kojoj su visini retrovizori, a ja bi čak i poneo taj auspuh kao dokaz, pa nek taj kreten objasni sudiji kako je plastičnim retrovizorom ( koji se još preklapa u slučaju udara ) uspeo da tako havariše auspuh !

 

Takođe mislim da bi trebao da nađeš neku vezu u policiji, pa da ti provere - (sam si rekao da je ludak okačio još nekoliko automobila )- da li ga je još neko prijavio, i da nekako kontaktiraš te ljude - da se sve spoji u jedan predmet ( dobija na težini ) i možda da svi angažujete jednog advokata da vas sve zastupa !

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Gledam slike auspuha, računajući i onu prvu, i nikako mi nije jasno kako si uspeo da ostaneš na motoru...1staa.gif1care.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Trebalo bi da je reseno...konkretno mene su cimali zbog nekog passata koji je bio u mom posedu i posle mene momak napravio malu stetu na nekom puntu... Sve u svemu lepo cimanje svih poznatih vlasnika i potraga za autom a steta bukvalno 5,6h dinara... Slucaj je radio mup iz Savske ulice,oni su zaduzeni za te slucajeve..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja