Jump to content

Moto Zajednica

BG 795 AX

Recommended Posts

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun

dana 6.maja 2014 na pocetku ukljucenja na gazelu crni BMW serije 5 sa tri mladica unutar vozila (e39 ako se ne varam neko mozda 2000godiste)

tablica BG795AX me je udario od pozadi na gazeli u moju desnu stranu u auspuh i sva sreca nisam bio pao , krenuo sam za njim da ga jurim stigao ga i video mu broj tablice , on je kako je bezao od mene zakacio jos jedno pet sest automobila , kod sava centra sam stao i zvao policiju i kasnije su me transportovali u urgentni centar sa laksim povredama.

post-4117-0-87296600-1400063253_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Nemam pravni savet, ali javiće se neko iz te branše, ima ih ovde!

 

Ali bih ga ja sigurno uz dobrog advokata tužio za pokušaj ubistva, bežanje sa mesta saobraćajne nezgode, ne ukazivanja pomoći povređenom licu, pretprljni strah i duševnu bol..... Verovatno i još po nešto!

 

Majku mu kretensku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Najbitnije je da si prošao bez ozbiljnijih povreda.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Dobar advokat i za početak ti treba zapisnik od policije - valjda su uhvatili vozača !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun

ja imam izvestaj iz hitne pomoci i policije i iz dunav osiguranja (tu policija salje izvestaj,zapisnik), medjutim nemam podatak od policije da li su ga uhvatili i kako to napreduje,rekli su da je predmet poslat u 29 kod javnog tuzioca i inspektora , a meni iz mog osiguravajuceg drustva (delta generali)kazu da mi treba od njega broj polise a to u zapisniku nista ne pise..... hvala svima

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Ako se ne varam osiguranje na foru postavlja kao uslov broj njegove polise, da ne bi oni morali da traze ali to sto nemas ne bi trebalo da predstavlja prepreku...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Ma...poznati scenario...tata plati i sutra izjava na sudu prolazi uz-Uplasilo se dete i verovatno od soka nije stalo.Druge je izudarao pokusavajuci da spase motoristu. >:(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Cuti mogao si i ti u gepek...Fala bogu te si ziv i zdrav...Zapamtio si tablicu,i to je dovoljno.Ako su panduri bili u dzipu,zaboravi...Ako je ukraden,opet zaboravi...Sve ostalo ces naplatiti...naravno unesi i deo zvani dusevna bol...to se najvise naplati...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Ala bi ja to zavezao lancima i onda vukao motorom po putu dok se neogule do kostiju majku im nenormalnu divljacku0ljut2.gif

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Moja ti je preporuka ako hoces da teras da ides stalno u policiju i insistiras da cujes sta se desava. Posto generalno njih mrzi bilo sta da rade. Pa vrlo moguce da samo slucaj bude skupljao prasinu ako se ne pojavi "zainteresovana" strana. odnosno ti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 145 postova
  • Lokacija: pancevo
  • Motocikl: piaggio beverly 250

mislim da je nick endurac;kolega koji je prosle nedelje otvorio i pisao na temu zakona o saobracaju i sta treba raditi u slucaju nezgode.poceo sam da citam,i sada ne mogu da nadjem temu.mislim da je i on iz bg-a,pa ce verovatno znati da ti kaze i kod kog advokata da ides.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

definitivno ces naplatiti stetu kako za motor tako i za pretrpljeni strah... najbolje je naci advokata koji radi bas te slucajeve (uglavnom rade za 10-20% vrednosti koja se dobije ali zato izvuku skoro duplo nego sto bi ti sam izvukao tako da se isplati ;) )

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: ZX6R, CB1000F

Samo nađi advokata, ponudi mu procenat od odštete i to je to.

Bogu hvala da si ti živ a sve ostalo će se srediti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Ja bi ga nasao,i sam bi mu naplatio stetu,dal u mraku il po danu zavisi od situacije...:zvizduk:

I platio bi svaku sekundu straha bola i svaku odsteticu, ma svaku ogrebotinu, i sve troskove,naravno sa kamatom,a moz da bude i tatin sin i najvece mudo u gradu..

A verovatno je neko narkomansko govno koje je ukralo auto..mada nije sigurno....al nemenja situaciju ni odnos izmedju nas mnogo..moz sam da bude gore po njega...

Palica nezna cije je cije koleno ruka,noga.......:(

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Ne sumnjam u tvoje batinaske sposobnosti ali batina ima dva kraja. Jos ako si porodican covek i iole normalan to i nije najpametnije. Moze i ovako da ga goni lepo. A posle polako.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Ne sumnjam u tvoje batinaske sposobnosti ali batina ima dva kraja. Jos ako si porodican covek i iole normalan to i nije najpametnije. Moze i ovako da ga goni lepo. A posle polako.

 

jesam porodican covek i nisam pristalica batinjanja al ko mene kamenom........da je stao,da je ono ovo sve bi moglo ljudski,ovako. dogovor kucu gradi, pa i da mu oprostis ako treba...

ali kad je neko govno...kad on tebe kamenom..udri ga bre.mene zivot tako naucio....

  • Podržavam 16

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: SV 650

Ala je zguzvao auspuh! Jbte..

Sva sreca pa se zavrsilo na tome...

 

Beograd sve vise lici na divlji zapad...

No comment

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 485 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Ne sumnjam u tvoje batinaske sposobnosti ali batina ima dva kraja. Jos ako si porodican covek i iole normalan to i nije najpametnije. Moze i ovako da ga goni lepo. A posle polako.

 

jesam porodican covek i nisam pristalica batinjanja al ko mene kamenom........da je stao,da je ono ovo sve bi moglo ljudski,ovako. dogovor kucu gradi, pa i da mu oprostis ako treba...

ali kad je neko govno...kad on tebe kamenom..udri ga bre.mene zivot tako naucio....

 

Da malo spustim tenziju.

Boki,ako ti pobegne, mozes ti i neku vradzbinu da mu napravis, ili kletvu da mu bacis! :zvizduk: Valjda si naucio od tvojih bivsih komsija!? To bi mu bilo gore nego da ga peglas. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

mislim da mu ne možeš ništa, verovatno je neko ko je dobro zaštićen, kad je tako osiono bahat, ili su policajci ili neko tipa ala Ž.Mitrović, svakako neko ko može da plaća, ili ima zaleđinu, da bi se bahatio.

Promenio član Lug

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun

preko rodjaka iz policije sam uspeo da saznam neke detalje.....

BMW je bio rentiran,i stigli su da ga zafrbaju

a decko je u njegovoj izjavi rekao , "da je on jurio nesto motorom i provlacio se i u jednom trenutku ja sam njega zakacio retrovizorom"

nisam citao tacnu njegovu izjavu,ali i ovo nesto je dovoljno da me zasmeje

sve u svemu priznao je da upravljao motornim vozilom i rodjak mi je rekao da je to +

videcemo dalje....

hvala unapred svima jos jednom na kometarima i savetima

=)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja