Jump to content

Moto Zajednica

BERING oprema

Recommended Posts

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Ja kupih jaknu pre mesec dana, (deluje mi slicna tvojoj), solidne je izrade, ali nisam imao priliku do sad da je nosim...  :(

 

Evo i slike na

http://www.bering.fr/index.adml?r=172&l=111&f=1732

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Maki koliko para...???

Ima li kod nas predstavnik ili prodaja Beringa....ja sam u kontaktu sa predstavnicima Beringa i KTM-a u Zagrebu sada trebaju da dobiju novu kolekciju...prosli put kada sam bio video sam da su im cene pristupacne i jos plus moze da se dobije tax-free sto je ja mislim jedno 15-20 % povracaj poreza za strance...zato me i interesuju cene ovde...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Maki koliko para...???

Ima li kod nas predstavnik ili prodaja Beringa....ja sam u kontaktu sa predstavnicima Beringa i KTM-a u Zagrebu sada trebaju da dobiju novu kolekciju...prosli put kada sam bio video sam da su im cene pristupacne i jos plus moze da se dobije tax-free sto je ja mislim jedno 15-20 % povracaj poreza za strance...zato me i interesuju cene ovde...

 

u 3t-racing-u imaju bering opremu ali koliko ja znam nisu predstavnici... pre 2-3 nedelje sam video bash dobru bering jaknu, duzhu sa postavom i protektorima koja deluje jako kvalitetno... 16.000din. je cena i mislim da je povoljno  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Maki koliko para...???

Ima li kod nas predstavnik ili prodaja Beringa....

 

IMA! Rajko!  ;D

 

i uvek je neko snizenje... ;D

 

Ja sam jaknu platio 140e!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Gudurica kod Vrsca

Ja kupih jaknu pre mesec dana, (deluje mi slicna tvojoj), solidne je izrade, ali nisam imao priliku do sad da je nosim...  :(

 

Evo i slike na

http://www.bering.fr/index.adml?r=172&l=111&f=1732

 

Slicne su, verovatno je tvoja malo noviji model. Ja sam jako zadovoljan jakna ima postavu kao i pantalone koja sa naravno skida, i protektore za kolena ramena i laktove. A i cena mi je delovala pristupacnom. Znaci Jakna, pantalone, cizme DAINESE ZEV D-Dry Gore tex i pojas IXS sa plastikom (kornjaca) za 210 eura. Opremu sam probao na 110km/h u 11 sati uvece i nisam se smrzao, odlicno drzi vetar a decko od koga sam je kupio tvrdi da ga je dvaput uhvatila kisa i da je ostao suv zahvaljujici odelu. Nadam se da nisam pogresio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja