Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki KLX 650c

Recommended Posts

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Registrovan do novembra, vlasnik. Motor je ispravan, mašina je u odličnom stanju.

 

Skoro je zamenjen frajlauf ... stavljen ispravan polovan. Imali smo problem prilikom zamene, stari magnet je bio nasađen na krivu kajlu (ima i tema o tome u garaži) ... Da ne bi oštetili radilicu i lagere isti smo rasekli brusilicom. Nakon zamene frajlaufa namešten je drugi magnet (isto polovan, ispravan naravno). Tom prilikom je proveren i anlaser, zamenjeno ulje i filter. Akumulator je u garanciji do decembra.

 

Osim ovoga nisam imao drugih problema sa motorom. Sve na njemu radi, redovno je održavan. Nije nalickan za prodaju. Vide se tragovi korišćenja normalni za motor od 20 godina. Plastike nisu u nekom ekstra stanju, ali to nije neka stavka, a meni iskreno nije bilo ni bitno ... Meni je i ovako lep, a ljubitelji salonskih primeraka neka pazare na drugom mestu :D

 

Zadnja guma je mitas, stoneking, prešla oko 500 Km. Prednja je pirelli, još lepo drži, ali bi trebalo razmišljati o zameni. Ukoliko ne ode ubrzo, zameniću je sigurno ... Osim toga drugih ulaganja nema, osim što bi možda trebalo promeniti sajlu sauha, jer mislim da nije originalna ...

 

Od dodatne opreme ima žmigavce :D Turio sam one malecke led, nisu ni za krivi q, ali potrošio sam na njih čitavih 15$ na ibeju, pa reko da ne stoje džabe :lol:

 

Eto, to bi u glavnom bilo to, koga zanima motor ili je smislio nešto pametno da kaže, može slobodno ... :moto3:

 

ja neću da bumpujem oglas, prodaja mi nije hitna ... U principu sam prezadovoljan njim, ali bih uzeo nešto lakše, jer mi je pretežak kad ga poteram po terenu ... U stvari, ja sam prelak za njega, a malo sam mator i lenj za to bildovanje, vežbanje i sl. :jee:

 

Ah da, cenim ga 1350e, što je mislim korektna cena za ispravan motor registrovan takoreći do kraja sezone ...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1358 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Verovatno se niko sa foruma ne bi ljutio kad bi postavio i neke fotke.:zvizduk:

 

:Mina:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1010 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Nema covek sa cime da ga uslika.Ici cu sutra do njega da mu pomognem u nevolji :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Ne bih slike postavljao, mnogo dobro slikam, ispadne mi na slikama uvek lepši nego što je uživo :D

 

A ne bih da mi se razočara potencijalni kupac kad dođe da ga pogleda :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Dobro, e'o jedna, al' da ne bude posle nisam rek'o :D

 

klx-3245.jpg

jedino žmigavci nisu još bili instalirani :zvizduk:

 

i jedna svežija, sa novim frajlaufom, magnetom i žmigavcima

klx-7163.jpg

:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Znam da sam reko da neću :D

 

Ali lepo sam se provozao, pa rekoh da ga uslikam na mestu za slikanje :moto3:

 

klxm-7213.jpg

 

E'o i jedna gratis panorama uz pozdrav iz Sokobanje :zdravo:

 

dsc0143m.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Pravo sa desete strane :D

 

prođi sa mnom ispod duuugeeee :moto3:

 

nn-0267.jpg

 

do početka avgusta popust od 50 jura za I zainteresovanog :Mina:

 

eh, da, turen custom made clutch cable ... tako da je sad šaltovanje ko u puter :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1083 postova
  • Lokacija: BG-Avala
  • Motocikl: zx6r

Ako mozes, nadji negde stitnike vile od KTM-a 640 LC4....

 

leva se srafi na jedan sraf umesto na dva, desna na dva uz minimalno natezanje :)

 

cisto estetike radi, bice lepse a i fukcionalnije u off-u

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

zahvaljujem (sa malim zakašnjenjem :D ) :takoje:

 

u međuvremenu zamenjene gume, turene civilne, napred anakee, nazad sirac ...

 

položih konačno za A, pa kanim malo učestvovati u saobraćaju :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Duzan sam jednu malu ispravku, motor nije registrovan do novembra, vec do 20. septembra ... jbg. ne znam otkud mi taj novembar ... izlapelo se malo :D

 

Do isteka registracije spustam cenu na 1200. Znaci, do ponedeljka cena ce biti snizena za registraciju. U ponedeljak ga registrujem, i vracam cenu na staro ! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Evo slika gde se vidi realno stanje motora.

klxm-3211.jpgklxm-3212.jpgklxm-3213.jpgklxm-3214.jpgklxm-3215.jpgklxm-3218.jpgklxm-3221.jpgklxm-3223.jpgklx-3224.jpgklxm-3226.jpgklxm-3228.jpgklxm-3229.jpg

 

Znači, potpuno ispravan motor, jedino što je počelo malo da kaplje ulje na semeringu prednjeg lančanika, zasad ništa zabrinjavajuće, rešićemo na sledećoj zameni ulja i filtera ... Ove gume na njemu jesu matore ali ništa im ne fali ... mogu još ... Ja sam skoro napravio dve turice po 250-300 km, i ponašaju se sasvim OK.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Juce istekla registracija, sutra odo da ga registrujem, i vracam staru cenu :zvizduk:

 

A kako cemo vidim da se druzimo jos izvesno vreme, porucen mitas e09 zadnja i pirelli prednja ... jaci akumulator, i jos neke sitnice :Mina:

 

e'o, okačio sam i vokaraund na jućub tu se vidi kako kreše i radi na leru ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Registrovan do 24.9.2015. I, sto bi kolega biske rekao, resio sam da zadrzim motor. 8) Dakle povlacim ga iz oglasa...

 

Hvala na paznji, dovidjenja prijatno ... :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Ponovo aktuelno.

 

Umesto mitasa jesenas montirana zadnja nova Continental TKC 80. Napred očuvana polovna pirelli competition. Sledeće nedelje sledi zamena ulja (bardahl), i filtera za ulje. Uz motor poklanjam i stator koji sam greškom poručio iz Nemačke, i dve polovne gume, ove : http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/105286-michelin-sirac-17-90-120-i-anakee-21-90-90/#entry1681453 .

 

1200e. Fiksno. Prenos obavezan !

 

Kontakt na PP

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

da nisam skoro kupio xt600 dogovarali bi se za ovog zelenka,nekako sam ne jak na ove Zelene:)

p.s.

Strava motor a i imamo slicnu pasiu odnosno fotografiju,valjda je to blisko(enduro i fotografija)

 imas follow na flickr

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Dobar je KLX, samo je za mene previše jbg. Zato sam ga i oglasio ponovo ... Za teren mi je pretežak, a za po lokalu prevelik i prebrz, šta da radim kad živim u palanku ... Za dalja putovanja nemam ni vremena ni potrebe, jednostavno je tako.

 

Ovo je motor za muži, što bi se reklo u naš kraj, a zna se da muž bez 100 kila ne biva.  :D Meni do te mase treba još 25, a u ovim godinama i sa ovom visinom to mogu da postignem samo ako se utovim k'o vepar ... a to baš ne bih, radije ću da promenim motor ... Ili da batalim celu ovu priču, pa noge-trans, k'o što sam pre radio ...

 

Što se fotografije tiče, u tome sam već duže od dvadeset godina, i to ne planiram da bataljujem. ;) I ti imaš follow od mene,odlične su ti fotke na flickru, pozdrav Nikola !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja