Jump to content

Moto Zajednica

Hungaroring, Euroring, Pannoniaring, Serres...

Recommended Posts

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Hm upravo videh nesto jako zanimljivo na tvojim slikama. Ovi silikoni na rezervoaru (pojma nemam kako se strucno zovu) pomazu i pri kocenju i pri namesranju za krivinu?

 

Pomažu mnogo, skoro ko čepovi za uši!!

 

Imaju stomp grip, skupi su ko koks. Ja sam, naleteo na ebay na ove malo manje, univerzalne, bili su oko 7-8 evra.

Sad ih ne vidim al evo ti link od prodavca pa pogledaj ponekad možda se pojavi. Najjeftinije sledeće što sam video je 25 evra.

 

 

 

http://www.ebay.com/sch/areyourshop-a/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=25

 

 

 

 

 

.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Amsterdam
  • Motocikl: SUZUKI gsxr 750

http://www.accuweather.com/en/hu/budapest/187423/daily-weather-forecast/187423?day=21

To su , dakle očekivanja za nedelju, 1. jun. Daleko je taj datum da bi se tačno znalo, ali prognoza nije loša. Ja očekujem potvrdu iz Beograda da mi je oprema na broju, pa da pazarim avionsku kartu. Kao što rekoh ranije, momentalno sam u Amsterdamu i doleteo bih odavde direktno za Peštu, ali mi je oprema u Beogradu. Interesuje me, dakle da li se neko ko ide 1. juna da se voza na EuroRingu prijavljuje da mi poveze opremu = odelo, kaciga, rukavice, čizme?

Dobrovoljci, korak napred!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ma daleko je za preciznu prognozu ali ako kaže da je 2 dana pre i 3 dana posle sunce onda je to to. Zsofi jutros kaže "ha, we have to get turkish coffee for Zoki"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Odoh na Euroring site da se prijavim za 1. Jun.

 

Ima nekih novosti? Ranije je bilo dodješ-platiš-voziš, nije bilo neophodno nikakvo prijavljivanje na sajtu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Sve je kao što kažeš ali... Nedelja puta akcioš nap puta kiša na oba H-ringe jednako gužva. Obavezno prijave.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2291 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Hm upravo videh nesto jako zanimljivo na tvojim slikama. Ovi silikoni na rezervoaru (pojma nemam kako se strucno zovu) pomazu i pri kocenju i pri namesranju za krivinu?

 

Pomažu mnogo, skoro ko čepovi za uši!!

 

Imaju stomp grip, skupi su ko koks. Ja sam, naleteo na ebay na ove malo manje, univerzalne, bili su oko 7-8 evra.

Sad ih ne vidim al evo ti link od prodavca pa pogledaj ponekad možda se pojavi. Najjeftinije sledeće što sam video je 25 evra.

http://www.ebay.com/sch/areyourshop-a/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=25

 

.

 

Stomp grip je odlicna stvar, mada mnogo podseca na one vakumske podloge za tus kabine protiv klizanja. :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 146 postova
  • Motocikl: fejzer 'iljadu crni

Bili na Euro ringu sada 9juna (bio action day price)taman da se uvozamo jer nisam motor vozio uopste,a kako je 10.juna bio open day na Hungaroringu,a to je samo 50km razlike,bilo bi glupo ne iskoristiti i ne otici i tamo...jelte...

 

Euroring je skroz ok staza za sve tipove motorcikala,asfalt drzi super i ima sve sto ti treba u okolini.Organizatori nisu zahtevni,ali generalno svi ljudi koji dolaze su disciplinovani tako da nema frke.Na njihovom sajtu ima i fotografija kompleksa i staze u celini.

 

Hungaroring.... eee..to je vec nesto drugo!!!

Prvi put mi je bilo tamo i sta reci!!!

Sreli smo se sa To crank,Ares,Maki a bili su i jos neki momci iz NS i BGD.

Preozbiljna prica,pristup poslu,ceo kompleks je bruka,sve funkcionise a nista napeto!

Na parkingu,prikolice,kombi vozila,kombi radnje,vulaknizeri,kafici.....

Sve tece glatko i nema frke.Bukiras se kada objave openday,dodjes,izaberes satnice,platis....i gas!!!! Nikakva fama

 

Staza je prebrza ali sigurna ( pricam sa stanovista naked bike vozaca sa malim iskustvom na stazama)uglavnom se voze R_ovi ali ima i Nakeda i SM_ova i GT,tako da, sibas cime hoces ali ne padaj u bedak kada te prelete :neznam:

 

Generalno,treba se skockati i otici na jednu od ovih staza.Euroring je slobodan vise puta nedeljno,blizu je i nije skup....H-ring ima manje termina i treba proveriti na netu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Neki su se lepo proveli.. neki smo se slupali :)

 

Pukla ključna kost, ugrađena titanijumska šipkica calom dužinom, pukla lopatica ali se polomljeni deo nije pomerio te nije bilo potrebe za intervencijom...

 

Xys6GWe.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ma glupost totalana... malo sam kasnio na izlasku, mislio sam da sam zadnji izašao i vozio malo laganije da pustim one sporije da odu da imam dva tri kruga pre nego ih sustignem.. u pretposlednjoj krivini dodam gas i krenem ka apeksu kad me s unutrašnje strane opali jedan koji je bio još "zadnjiji" i rešio da me pretekne baš kad sam ja rešio da nagazim... kako me je udario tako je motor krenuo da se rita i katapultirao me preko volana... direkt na rame!! Ali ko što rekoh jednom žalosnom kolegi koji me danas zvao.. "budali je teško pokvariti raspoloženje" :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5225 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Drzzz se, sad kosti sporo zarastaju 1nanana.gif

p.s.ako nemognes spavati tipkaj na skype

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Dobio sam destak malih lila trouglića od med. sestre za laku noć i dobro jutro!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 146 postova
  • Motocikl: fejzer 'iljadu crni

TOCrank isprazni inbox...ne idu ti PP!

Slao sam ti zelje za ozdravljenje :) ali dzaba!!!!

Tog dana...vidim sad ce kraj vase sesije ali tebe nema,a nema ni ove dvojice...Rekoh gde zapalise ljudi:"ma sigurno su na klopi ili sl" kad evo ga upada Maki u boks i rece sta je bilo! Skupismo tvoje krpice i to je to!! Da idemo svi u ambulantu ne ide...

 

Aj sve najbolje pa kad si u BGD javni se...javljam se na viber... :goodluck:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

TOCrank isprazni inbox...ne idu ti PP!

Slao sam ti zelje za ozdravljenje :) ali dzaba!!!!

Tog dana...vidim sad ce kraj vase sesije ali tebe nema,a nema ni ove dvojice...Rekoh gde zapalise ljudi:"ma sigurno su na klopi ili sl" kad evo ga upada Maki u boks i rece sta je bilo! Skupismo tvoje krpice i to je to!! Da idemo svi u ambulantu ne ide...

 

Aj sve najbolje pa kad si u BGD javni se...javljam se na viber... :goodluck:

 

chvrst je on mladic0namigivanje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2291 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Teranje tocrankovog zelenog furgona kroz Budimpestu...Neprocenjivo iskustvo.

Ako misli da smo Maki i ja zaboravili gulas koji duguje grdno se vara :). Madjarice ne smem da pominjem na forumu :) to cu uzivo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Teranje tocrankovog zelenog furgona kroz Budimpestu...Neprocenjivo iskustvo.

A? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova

To Crank da te priupitam, vidim da ti kljucna kost nije fiksirana uopste jel to zato sto su ubacili titanijum? Ja sam ovde za lom kljucne dobio "osmicu" kako oni zovu i zbog one budze na ledjima i ispod pazuha ne da nisam mogao da spavam nego sam i danju bio nervozan u p.m.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

To Crank da te priupitam, vidim da ti kljucna kost nije fiksirana uopste jel to zato sto su ubacili titanijum? Ja sam ovde za lom kljucne dobio "osmicu" kako oni zovu i zbog one budze na ledjima i ispod pazuha ne da nisam mogao da spavam nego sam i danju bio nervozan u p.m.

meni je polomljena i lopatica pa su morali da fiksiraju klj kost. provukli su šipku Ф3mm kroz celu kost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2291 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

To Crank da te priupitam, vidim da ti kljucna kost nije fiksirana uopste jel to zato sto su ubacili titanijum? Ja sam ovde za lom kljucne dobio "osmicu" kako oni zovu i zbog one budze na ledjima i ispod pazuha ne da nisam mogao da spavam nego sam i danju bio nervozan u p.m.

meni je polomljena i lopatica pa su morali da fiksiraju klj kost. provukli su šipku Ф3mm kroz celu kost.

 

Zamoli ih da ti posle daju tu sipku kada je izvade. Trebace ti za menjac, malo je iskrivljena.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja