Jump to content

Moto Zajednica

MZ ETZ 250

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Imaš MZ ETZ 250, samo je ubačen rezervoar od MZ ETZ 251, zato imaš onu rupu između sedišta i rezervoara. Ovaj deo koji ti se polomio, gde se natiče crevo za gorivo bi trebalo da ima da se kupi, a može da ti napravi i neki metalostrugar od mesinga. Treba samo da zabodeš šrafciger u deo koji je ostao u slavini i da ga odvrneš iz slavine.

KM sajla ima da se kupi, montira se sa jedne strane na km sat, a sa druge strane na bakelit - zaštitnik zadnjeg lančanika - sa prednje strane između zaštitnih guma . Za zadnje sedište ima da se kupi nova presvlaka. Delovi nisu skupi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Hvala na odgovoru. Rezervoar sam zamenio jer mi se vise svidja ovalniji oblik od onog klasicnog sa 250, stari je i dalje tu pa ako promenim nekad misljenje lako se zameni, a rupu izmedju sedista i rezervoara bi sredio kad i samo sediste, mene vise interesuje koji materijali su durabilni kako bi tapacirao na svoj nacin jer i sundjeri treba da se zamene, tako da ne bih kupovao samo novu presvlaku, mozda neko ima vise iskustva sa materijalima, eko koza mozda ili nesto drugo.. ne znam ni ja :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja