Jump to content

Moto Zajednica

Kud puklo da puklo!

Recommended Posts

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Postoji izreka,da sam znao koliki put me ceka ne bi izdrzao...zato guraj dan po dan,sabiraj na kraju... srecno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Свака част на дестинацији! Срећан пут и лепо време желим!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 358 postova

Arvaka sam upoznao na proslom TA skupu i mogu reci da je svojim biciklom obisao pola evrope, od Engleske preko Nemacke do Italije itd... Mogu reci da je veliki avanturista i snalazljiv covek tako da ne sumnjam u njegov uspeh. Jedino sto preostaje jeste da ti pozelim srecan put i neka te lepo vreme prati. Ocekujem pun inzvestaj (putopis) iz povratka kroz 20 dana uzivanja. Veliki pozdrav drugar i jos jednom srecno!! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilija Pegaso 650 Cube, MZ TS 125, BMW R 65

Srecan vam put,stil uvodnog pisanja govori da ce putesestvije obilovati bogatim opisom na radost svih nas.Bog neka vas cuva !1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Bravo za destinaciju, odlican izbor. Verujem da ces biti vise nego odusevljen. Imas li rutu kojom ces voziti, cisto da vidimo kako ce to izgledati? Siguran sam da ti je Severian podelio prave savete i da ces otkriti tamo neke stvari i vrednosti koje su na zapadu prestale da postoje.

 

Srecno druze i da su ti cisti putevi. Pravis turu koja ce ti vecno ostati u secanju zato slikaj i pisi beleske svaki dan da bi i mi malo uzivali.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TA 600

Evo samo kratkog javljanja sa bugarskog autoputa. :) Do sada osim ledene noci, ali i lepog spavanja na benzinskoj pumpi, nema nekih utisaka, i nece ih ni biti do Dardanela. Dakle, teleport. Ali eto, cisto da znate da je sve ok nakon cirka 600km! Woohoo! Jos oko 25 puta ovako i eto nas :D

 

Necu se cesto javljati ovako bez povoda... Ovaj put sam samo hteo da se zahvalim svima na podrsci i lepim recima... Ok, i da iskoristim WiFi koji sam dobio uz kafu :)

 

@Nikola-pera Pero, pusti me da nastupam iz pozicije autsajdera, manji je pritisak ;) A i lako mi je bilo na Mackovom kamenu voziti iza tebe, a sta cu sad? :)

 

@Mikulanac Sad na telefonu nemam mogucnosti da postavim rutu, ali tekstom ovako iz glave otprilike ide:

Dardaneli - Efes - Denizli - Nevsehir - Malatya - Diyarbakir - Van - Urumia - Kermanshah, Isfahan - Shiraz - Persijski zaliv - Bam - Kerman - Yazd - Kaspijsko more - Teheran - Tabriz - udjem u Jermeniju - Nagorno Karabah - Sevan - Yerevan - Gyumri - Vardzia - Tbilisi - Stepantsminda (Kazbegi) - Gori - Batumi - Trabzon - Samsun - Istanbul - pa vec nekako nazad.

 

Nije lose s obzirom da je iz glave :)

 

A sad gas, treba stici do Galipolja. Pozdrav ljudi i pisemo se...

 

Sent from my LG-D605 using Tapatalk 4

  • Podržavam 22

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja