Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha TMax 500cc (2008-2011) vredi toliko para?

Recommended Posts

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Da mi pare nisu problem, ima se može se, i ja bih uzeo bih T Maxa bez razmišljanaj ali kad bih kupovao i morao poslednji dinar da dam za njega mislim da bih napravi neki drugi izbor - po meni Gilera Nexus 500 ali ne volimo svi isto i ne razmišljamo svi kao 1.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5603 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Postoji neko na ovom forumu koje vec vozio TMax i ima realna iskustva? 1moto3.gif

Ili bar da je uzivo video... 0zbunjen.gif

 

Vozio T-Max 530 ali nema tu neke bitne razlike :moto3: To ti je motor koji kad sediš na njemu i daš gas, potpiše se komotno ispod tebe :staa2: Vidim da si zapeo za T-Maxa ali opet (i više ne) ću ti spomenuti: ako nemaš solidnog iskustva u vožnji motora (skutera od bar 250 ccm) T-Max nije za tebe :jok: To je naprava koja jede put ispod sebe i uliće ti lažni osećaj sigurnosti i opružićeš se negde ili ispraviti krivinu. To je motor koji prosto nagoni čoveka da ga potera do njegovih limita koji uopšte nisu mali. Daj Bože da imaš u glavi kočnicu da se iskontrolišeš...

 

Srećno u izboru :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS

za te pare, možeš da kupiš gp 800. http://www.mojauto.r..._gp800_2012_god skuter su koristili samo do kafića i nazad, nikad nisam video da čovek vozi brže od 50. znači bukvalno nov skuter dobijaš za te pare.

 

Da, gledao sam i tu ponudu, mada mislim da je GP800 vec vreko svake mere...

A i odrzavanje je skuplje, lanac, registracija 25.000 umesto 12.000...

Nema ABS...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

За кеш који мислиш да издвојиш рецимо 7000 евра купи следеће.....

 

 

 

1.Т-мах - старији модел али да буде одличан за од кафића до кафића (част изузецима нпр МикиМакс) око 3000 еврића,

 

2. Варадера да путујеш као господин 3500 еврића,

 

3.Пијађо фри или либерти да не троши ништа кад га возиш, 500 еура да буде као НОВ!

 

 

Будеш господин чоек.....имаш све и боли те баш....

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

За кеш који мислиш да издвојиш рецимо 7000 евра купи следеће.....

 

 

 

1.Т-мах - старији модел али да буде одличан за од кафића до кафића (част изузецима нпр МикиМакс) око 3000 еврића,

 

2. Варадера да путујеш као господин 3500 еврића,

 

3.Пијађо фри или либерти да не троши ништа кад га возиш, 500 еура да буде као НОВ!

 

 

Будеш господин чоек.....имаш све и боли те баш....

 

UPRAVO TAKO!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: senta
  • Motocikl: piaggio x9 500 evo

za te pare, možeš da kupiš gp 800. http://www.mojauto.r..._gp800_2012_god skuter su koristili samo do kafića i nazad, nikad nisam video da čovek vozi brže od 50. znači bukvalno nov skuter dobijaš za te pare.

 

Da, gledao sam i tu ponudu, mada mislim da je GP800 vec vreko svake mere...

A i odrzavanje je skuplje, lanac, registracija 25.000 umesto 12.000...

Nema ABS...

 

imaš 7OOO evrića za scooter, i gledaš baš 1OO evra da je skuplja registracija? ovaj je nov, ne treba to nikakvo održavanje, samo redovan servis, ali to mislim da je skoro isto kao kod tmaxa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Meni ova tema polako sliči onoj, da je sad ne tražim, od onog lika koji je prošle godine kupovao skuter a ove godine motor pa odlučio da ostane ipak na 4 točka. Znate o kom liku pričam i o kojim temama se radi.

Na to pomislim kad vidim kupuje skuter od 7K eura a gleda na cenu registracije. :zvizduk::zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Meni ova tema polako sliči onoj, da je sad ne tražim, od onog lika koji je prošle godine kupovao skuter a ove godine motor pa odlučio da ostane ipak na 4 točka. Znate o kom liku pričam i o kojim temama se radi.

Na to pomislim kad vidim kupuje skuter od 7K eura a gleda na cenu registracije. :zvizduk::zdravo:

 

 

Verujem da covek nece gileru zbog motora od tricavih 800 kubika, a vec je naglasio da je pocetnik i za t max. A mozda je ceo zivot bio siromasan, pa dobio sedmicu na lotu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS

Meni ova tema polako sliči onoj, da je sad ne tražim, od onog lika koji je prošle godine kupovao skuter a ove godine motor pa odlučio da ostane ipak na 4 točka. Znate o kom liku pričam i o kojim temama se radi.

Na to pomislim kad vidim kupuje skuter od 7K eura a gleda na cenu registracije. :zvizduk::zdravo:

 

 

Verujem da covek nece gileru zbog motora od tricavih 800 kubika, a vec je naglasio da je pocetnik i za t max. A mozda je ceo zivot bio siromasan, pa dobio sedmicu na lotu.

 

Nesto slicno 0namigivanje.gif. Nikada nisam imao motor veci od 50 kubika, a uvek sam ih sanjao, loto nisam dobio ali nakon sto sam stekao i trecu diplomu i konacno dobio posao sa kojim sam u svakom pogledu zadovoljan, voleo bi da ostvarim i neke "decije" snove. Ali stednja (nazalost ili ne) mi je i dalje deo zivota, zato gledam registraciju. 0tuzan.gif Vaspitan sam u duhu: "Sine, samo taj ima, ko stedi..."

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Ako je štednja u pitanju, a T-Max nije nimalo štedljiv za džep po pitanju održavanja i potrošnje goriva tako da ti malo skuplja registracija neće biti glavni problem da se uštedi već ovo prvo. Znači po meni priča ušteda i T-Max nikako ne pije vodu.

Kažeš vozio si 50cc - ne znam koliko ti je iskustvo ali skok sa 50 na T-Maxa :stabre: je malo rizično. Mada niko ne kaže da ti moraš T da cepaš pun gas. Vozi ga polako i oprezno dok se ne navikneš na njega.

Nema jare i pare. Ako hoćeš da voziš dobar motor budi spreman da na njega istreseš dosta para. Motori nisu jeftin hobi da ti otkrijem jednu tajnu. Ko hoće da prođe jeftinije tj da štedi na motoru pogrešio je model skutera. T-Max nije za ovu priču a to ćeš uvideti kad odeš u servis da promeniš neki deo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Uuuuuu lepa cifra, ako smem da kazem moje misljenje a da se ne shvati pogresno, ja bih za te pare ako je skuter u pitanju kupio Yamahu Majesty, Malaguti Spidermax, Peugeot Satelis, Burgmana . . . ima dosta lepih masina, pa bih ga okitio da bude sav u gedzetima ili pak od Cafe racer-a izabrao neki komad a ima ih kakve pozelis a sve to da bude u rangu od npr. nekih 3000e a za ostatak zbogom Srbijo do jeseni, mislim da bih stigao do Bocvane. A sto se tice T max-a :care::care::care: ali opet sa druge strane mnogo para a cilj isti, jedino ako bas neko hoce da ga vozi po stazi do krajnjih granica, pa se opet postavlja pitanje '' a na kojoj stazi '' ili opet da sluzi za kafic i pokazivanje. Carska masina je taj Tmax ali mnogo bre cena preovladjuje, precenjen je

A to sto nisi nikad imao motor veci od 50cc to je posebna prica :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Ako je štednja u pitanju, a T-Max nije nimalo štedljiv za džep po pitanju održavanja i potrošnje goriva tako da ti malo skuplja registracija neće biti glavni problem da se uštedi već ovo prvo. Znači po meni priča ušteda i T-Max nikako ne pije vodu.

 

 

Не брине човек за потрошњу.....видим ја да њега боли цифра коју треба дати држави за регистрацију а притом о ње не добијаш ништа за узврат :lol:

 

Боли то и мене.....:lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Ako je štednja u pitanju, a T-Max nije nimalo štedljiv za džep po pitanju održavanja i potrošnje goriva tako da ti malo skuplja registracija neće biti glavni problem da se uštedi već ovo prvo. Znači po meni priča ušteda i T-Max nikako ne pije vodu.

 

 

Не брине човек за потрошњу.....видим ја да њега боли цифра коју треба дати држави за регистрацију а притом о ње не добијаш ништа за узврат :lol:

 

Боли то и мене.....:lol:

 

Тебе ће тек да боли!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Мени је рега 15.500 ...проверио сам неки дан.....мада.....док не дођем да платим не верујем им ич! :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 318 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS

Мени је рега 15.500 ...проверио сам неки дан.....мада.....док не дођем да платим не верујем им ич! :lol:

 

 

 

 

Toliko je za 650-ku.

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja