Jump to content

Moto Zajednica

Poklanjam Ls2 kacigu vel-XL

Recommended Posts

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Poklanjam LS2 kacigu model lagarto single. Velicina XL, crna mat, u sasvim korektnom stanju. Uz kacigu pored ovog providnog dajem i crni vizir. Oba vizira su u stvarno odlicnom stanju. Crni vizir sam stavljao samo par puta i odustao jer je nocu problem da se vozi s njim. Kaciga mi nikad nije ispala iz ruke kamoli da je imala neki jaci udarac. Kompletna postava se vadi i ona je kao nova. Kaciga je dosta duboka i dobra je za turing voznju.

 

Mane: Kozni deo (ova svetlija bez boja na delovima oko kragne) je ispuckala povrsinski i oljustila se ali je i ispod slicna boja pa se skoro ne primecuje. Ovaj kozni deo u svetlijoj boji koji se nalazi ispod vizira i vidi se od napred je kao nov i nije ispucao.

Kaciga odozgo ima sitne povrsinske ogrebotinice i to je to od mana.

 

Kacigu sam koristio samo ja a razlog zbog koga je poklanjam je taj sto sam od Furios Pande dobio njegovu na poklon (ima tema o opremi koju poklanja). Znaci ovo sto ja poklanjam je njegova zasluga :)

 

MOLIM VAS da se jave samo oni kojima stvarno treba kaciga i koji ce da je nose a ne neko ko ce da je prodaje posle ili da mu sluzi za ukras. Zbog toga ne mora da znaci da ce kacigu dobiti onaj ko se prvi javi.

 

PS: Prva slika je moja ostale su s neta

 

dsc0034-medium.jpg

 

ls2-lagarto-single1.jpg

 

ls2.jpg

 

ls22.jpg

 

ls222.jpg

  • Podržavam 28

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Kikinda

Meni kaciga ne treba ali moram da pohvalim ovaj gest solidarnosti.Svaka čast :takoje:

 

Samo još da kaciga dospe u ruke onoga kome je zaista potrebna.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rođen da peca, nateran da radi, 260 postova
  • Motocikl: FZS 1000 (ostali samo dugmići)

Meni bi trebala za lepsu polovinu, posto sada pozajmljujemo. Ukoliko neki bajker uopste nema, zanemarite ovaj post :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Cestitam na gestu i ujedno se zapljunjujem za kacizu a da nastavim tradiciju objavljujem da ce moja Caberg Rhyno biti na poklon ako meni zapadne ova. Nazalost ova moja je u prilicno losem stanju ali moze da posluzi. Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Resio sam da kaciga odu clanu kloktor. Dobio sam nekoliko pp-a i on je bio medju prvima. Cestitam. Izvinjavam se ostalima, da imam poklonio bi svima po jednu novu.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja