Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc na putu za Evropu - gde se uclaniti?

Recommended Posts

• Svrati ponekad, 101 postova
  • Motocikl: Suzuki SV 650N
@Marek1987  da li bi prosledio broj tel ?
Prelistao sam sajt i ne kapiram zasto nema info tel, mislim da se dopisujem preko mail-a, smaranje.
Inace sam vise u kolima zbog posla i mislim da je super sto ide na ime a ne na vozilo, tako da ne razmisljam da li sam u kolim ili motorom da ne kazem negde suvozac - Super.EU1 mi je taman a cena je korektna s obzirom da nigde necete naci slep iz EU do kuce vec svi pokrivaju uglavnom nekih 250-300eura sto je dovoljno da vas sklone sa puta , ali do kuce, prosto ne verujem.Zapitam se da li je to tako i u praksi, ima li neko iskustva sa Vozzi ???

Kolega i ja se pitam istu stvar. Njihova ponuda mi deluje kao ponuda Jezde i Dafine... Kao i slepaju te i popravljaju i u hotel te smestaju i kuci vracaju sve tvoje saputnike... Nemam pojma. I ja bih mnogo voleo da cujem da li neko vec ima iskustva sa ovim osiguranjem?

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

• Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• duledjo, 354 postova
  • Motocikl: bmw r1150 rtp, bmwf650cs scarver honda cm 125t kawasaki z500

Mislim da te preterano lepe ponude treba uzimati sa rezervom, ni mnogo jača firma AMSS nije mogao da odrzi tu uslugu šlepovanja po osnovu članstva a i kad su mogli uvek je bilo nekih začkoljica kao sitnim slovima kod kredita te može do prvog grada ili prvog servisa a ako hoceš do kuće onda je kao sa popustom ali sa pdv koji kod privatnika ne bi ni platio pa dodje isto. Sve te ponude liče zaista na Jezdu i Dafinu. Govorim vam ovo iz prakse bavio sam se šlepovanjem 30godina

• Svrati ponekad, 268 postova
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

A ovo za AMSS imam od prosle godine paket, istice u Avgustu, jel jos uvek imam pravo za slep motora, ili je to prestalo da vazi i za stare korisnike?

• U prolazu, 37 postova

Tel nema verovatno jer žele preko aplikacije vozi apk da rade što je više moguće.
Takođe iskustva ako neko ima.

Послато са уз помоћ Тапатока

• U prolazu, 76 postova
  • Motocikl: BMW R850r-Apn6

Ja sam pozvao  za info. 

Sto se tice aplikacije ljudi su upravu, insistiraju na njoj jer je poput Uber-a, olaksava lociranje itd.....

Sta reci, treba nam pa nam treba. Svi oni imaju svoju pricu, ova mi deluje najlepse ako nista drugo. Po forumima za njih nisam izdvojio vreme ali sto se tice drugih AMSS, AMC, Atlas , neki hvale i zadovoljni neki i nisu  kao i u svemu u ovoj drzavi. 

AMC sam imao  2god na srecu nisam imao potrebe da iskoristim, nude 2x slep u SRB bez obzira na km, ne znam da li imaju uslugu za motore jer mi ranije nije trebalo a odlucio sam za VOZZI samo zbog EU1 paketa, i sto ne razmisljam da li sam na 4 ili 2 tocka. Sta god , gde god ako podje po zlu za 3700din vredi ako ispostuju a nekom se mora i verovati. 

• Svrati ponekad, 138 postova
  • Motocikl: Deau 700
On 19.6.2019. at 19:24, Marek1987 je napisao:

I ja danas uzeo taj Vozzi, EU1 paket. Obratio sam im se preko mejla i zatražio broj telefona jer ga na njihovom sajtu nema. Onda sam pozvao i raspitao se detaljno. Pokrivaju motore ali je usluga nova pa nisu još izbacili na sajt. Ponuda deluje vrlo fer. Nadam se da mi neće trebati a ako ne daj Bože zatreba nadam se da će funkcionisati. Nije kao da sam imao nekog izbora..

20190619_162239.jpg

20190619_162252.jpg

Koliko vremena treba da stigne kartica,ja sam uplatio pre dve nedelje preko vozzi aplikacije,paket mi je aktivan, ali nisam jos dobio istu,hvala

1 hour ago, Singularitet said:

I koji procenat ljudi ima mobile data transfer u inostranstvu, da bi koristilo aplikaciju u nekoj nedođiji?

Ne ne, ukoliko si bez neta a startujes aplikaciju, pojavi ti se broj call centra. Stvarno bi bilo trulo da je uslov internet konekcija.

11 minutes ago, Niko said:

Koliko vremena treba da stigne kartica,ja sam uplatio pre dve nedelje preko vozzi aplikacije,paket mi je aktivan, ali nisam jos dobio istu,hvala

Ja kad sam ih zvao rekli su mi lokaciju svog najblizeg prodajnog mesta, sto je bio neki auto centar na 500m od mene, otisao tano i uzeo karticu odmah.

• Hvala 1

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja