Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc na putu za Evropu - gde se uclaniti?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Miljakovac
  • Motocikl: Bio nekad Yamaha FZ6 Fazer S2

Definitivno je da više ne rade članstvo za motocikle. Samo što ja imam člansku kartu dok se ne vratim sa puta, pošto oni svoje zaposlene nisu obavestili... Takođe ne postoji ni jedno osiguranje ili slični pružalac ovakvih usluga u zemlji koji daje podršku za motocikle. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: SRBIJA
  • Motocikl: Кенондејл

Ово као да је пародија нека хаххаха. А јел зна неко за онај атлас, како они раде?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Motocikl: XTZ 750
On 27.4.2019. at 23:34, Clyde je napisao:

Takođe ne postoji ni jedno osiguranje ili slični pružalac ovakvih usluga u zemlji koji daje podršku za motocikle. 

 

Triglav Osiguranje za sada jedini

 

triglav.png

 

Poslali su mi i detaljnije informacije na mejl (cenovnike, uslove itd) pa ako nekog zanima mogu da okacim ovde...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak

Onda je onaj post sa brojevima telefona najmerodavnija pomoc na putu kod nas i u blizoj okolini, a za inostranstvo ako se samiluje neki kolega iz te zemlje pa pripomogne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

u pokusaju da resim dilemu, odem u ruzveltovu: dam saobracajnu i pitam mogu li postati clan? odgovor NE nemamo mogucnosti da vam pruzimo pomoc. Pokazem clansku kartu i pitam sta je ovo? Odgovor to je vazeca clanarina za godinu dana!? Ok vratite mi pare, napravili su kopiju racuna, licne katre i uzeli svoju karticu. Novac cekam obecali su da ce to biti do kraja nedelje. Jedva su mi dali potvrdu (ovu iz priloga), tek kad sam rekao da zovem trzisnu inspekciju, komunalnu ili interventu, sta god oni izaberu!!!

Obilazite ih u sirokom luku!

IMG.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Miljakovac
  • Motocikl: Bio nekad Yamaha FZ6 Fazer S2

Ma to treba uzeti advokata i odrati ih za takvo ponašanje... Ili još bolje zovneš i kažeš treba mi pomoć, oni kažu žao nam je, a onda tužba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Ja sam se danas cuo sa ovima iz AMSS direktno u centralu zvao. Kazu vi ste se pre 2 meseca uclanili ne spadate pod kategoriju sa izmenama. Vama I svima koje su se do valjda polovine ili kraja marta uclanili pruzamo usluge bez problema dok vam traju clanske kartice do sledece godine ali kako kaze nove vise necemo izdavati do daljneg za motocikle. 

 

Problem im je kazu:

-Njihovi majstori ne rade popravke za motocikle

- Jako su udaljeni servisi za motocikle, valjda nije isplatljivo

 

A ono sto pruzaju I sigurno mogu da pruze je:

 

-Dopuna akumulatora na putu

-Dopuna benzina

- Pumpanje guma

- Slepovanje (al koliko sam razumeo u slučaju ostecenja, nesrece, havarije, dakle izgleda da nemaju adekvatnu opremu za slep u pravilnom uspravnom polozaju) 

- Smestaj karta za bus u slučaju nesrece I slicno

 

Naravno rekli su mi mozete doci da vam ponistimo karticu I da dobijete povracaj novca. 

 

E sad. Dal Triglav radi sve ovo sto ovi ne rade, i jel postoji garancija za to? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

@Pingvin37 

da ne mogu da pruze uslugu, a ti mozes da budes clan???!!!

meni je vec danas lego povracaj novca. te tako sam zavrsio tu pricu sa njima!

 

sad da vidimo sta dalje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Ne nego kazu da ce pruzati usluge nama navodno koji smo ranije uclanjeni al mogu samo ovo sto sam naveo. Ili da mi poniste karticu I vrate novac, moze I to. Ma, ne verujem nista... 

 

Moze preko Triglava, al dal oni imaju pojma uopste nesto ili su pro forme stavili i osiguranje za motocikle kao Amss?? Da ne bude ista prica toga se plasim. Pruzamo pomoc a kad dodje do ne daj Boze pomoci, e onda ipak ne mozemo jer vam je daleko serviser, jer nemamo kaiseve za transport itd itd. 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: SRBIJA
  • Motocikl: Кенондејл

Sad sam zvao triglav, nemaju ni jednu polisu uradjenu za motor, u teoriji moze , salje se zahtev za vozilo (ocitana saobracajna) i oni to prosledjuju dalje sluzbi za rizik na odobrenje. Na pitanje za funkcionisanje svega toga na terenu nema odgovora sem da to sve dobro funkcionise za kola.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja