Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc na putu za Evropu - gde se uclaniti?

Recommended Posts

  • Drug član, 1425 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Hvala @ekozelj i @yogibear
Fora je u tome što sam ja pokušao iz VOZZI aplikacije da ga skeniram i to nije radilo.
Sada sam skenirao iz nege druge skener aplikacije, to je otvorilo VOZZI i odatle se aktiviralo.


Jel moto dodatak treba nešto posebno da se aktivira ili je vec aktiviran ?
edit: ok našao sam. Treba da se aktivira i to je besplatno. Lepo napisao čovek, ali treba lepo i da se pročita :)

Promenio član antir3ality
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1539 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

@antir3ality drago mi je da si se snasao. Pre desetak minuta je moj kum koji upravo stoji pored mene, preko QR koda instalirao i aktivirao Vozzi paket "40". Za moto dodatak, klik na ikonicu motocikla a zatim idete na "kupi", cena je 0,00 din. :) 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1539 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

@misa-pei, @tomamega nema na čemu, svima vama koji ste instalirali ili već posedujete ovu aplikaciju, želim da vam nikada ne zatreba :).

 

Ukoliko se još neko odluči za besplatan paket "40", QR kod koji sam postavio na prethodnoj strani važi još danas. 

 

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 598 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F

Posto moj telefon nije "pametan" ne mogu instalirati ovu aplikaciju pa sam probao na zeninom mobilnom telefonu koji ima takve mogucnosti ali corak. Uopste ne moze da se instalira Vozzi aplikacija.

Da li je jos neko imao slican problem i kako ga je resio?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 316 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Bilo je samo pitanje vremena kada će Vozzi kao i svi ostali da počne da prodaje rog za sveću (kao čokolade od 80 grama, jogurt od 900 grama umesto 1 litar...). Naime stiglo mi je obaveštenje da imaju "fantastične nove pakete umesto onih baš bezveze, starih i nikakvih". Znači sad umesto da imam "malu Evropu " po  pristojnoj ceni imam "veću Evropu" koja mi uopšte ne treba po značajno većoj ceni i "komplet Evrpu" po sumanutoj ceni. Zamisli pokriva čak i Azijski deo Turske. 

Znači budalaština na kvadrat.

E Vozzi, Vozzi. A lepo smo se družili.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Nekome je casa do pola puna...

 

 

Ja sam odusevljen. Bas uzeo taj paket jer pokriva azijski deo tirske ;)

 

Ubacio 3 vozila. Zlu ne trebalo... Jesi li procitao sta sve pokriva? Kvarove do 400e, itd... Prosle godine Kusadasi kolima, ove, ako da bog, Peloponez. Zena, ja i dvoje male dece. Sta da radim ako se pokvari? Da placem? A kvarovi se desavaju i na novim vozilima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 316 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Ne znam da li si razumeo da pokušavaju da ti u suštini prodaju isto po većoj ceni a pakete koji su manji i mnogima dovoljni ukidaju da bi ih primorali da kupe ono što im realno ne treba. Klasično kokošarenje kao što rade recimo i svi operateri mobilne telefonije.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: Cb500

Evo pre par sati crkne kumov motor u Vrdniku, vergla nece da sastavi. Ja moj telefon, imam uplacen vozzi 40, iz aplikacije pozovem slep. Minut kasnije me zovu iz vozzija, da potvrde, ja kazem da nisam na mom motoru i prijavim da sam na kumovom, dam broj tablice, pitam koliko ima od Vrdnika do Futoga, rece manje od 40km, to sve oni pokrivaju. Zove me slep sluzba, objasnim gde sam, dosao covek iz Rume za 20 minuta, natovarili motor na prikolicu, kum u kola sa njim i odose kuci...

Prvi put koristio, prilicno pozitivno iskustvo.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 395 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: R1150GS
7 minutes ago, kvaicnenad said:

Evo pre par sati crkne kumov motor u Vrdniku, vergla nece da sastavi. Ja moj telefon, imam uplacen vozzi 40, iz aplikacije pozovem slep. Minut kasnije me zovu iz vozzija, da potvrde, ja kazem da nisam na mom motoru i prijavim da sam na kumovom, dam broj tablice, pitam koliko ima od Vrdnika do Futoga, rece manje od 40km, to sve oni pokrivaju. Zove me slep sluzba, objasnim gde sam, dosao covek iz Rume za 20 minuta, natovarili motor na prikolicu, kum u kola sa njim i odose kuci...

Prvi put koristio, prilicno pozitivno iskustvo.

Ja imam Vozzi,ali sa iskreno malo skeptican bio.Znaci radi bez problema

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: Cb500

Ja sam vozzi 40 paket platio 700 dinara u junu prosle godine. Najbolje je sto nije moj motor u pitanju, kazu nije problem, samo mora da je registrovan i da im izdiktiram broj tablice. Dobro je sto se vezuje za osobu a ne za vozilo.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 335 postova
  • Lokacija: Skopje, Skoplje, Macedonia
  • Motocikl: NC 750X RC90, Transalp XL750

Dali je neko upućen u kom slucaju ne ostvaruješ pravo korišćenje Vozzi ili AMS Evropa?
Primer: Kasko ne važi ukoliko nemaš zimske gume i napraviš štetu, ili ako si pod alkohola.
Pretpostavljam da vozzi i ams ne dolaze offroad (mislim na puteve koji nisu motorway)...

 

Promenio član godovic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
pre 13 minuta, godovic je napisao:

Dali je neko upućen u kom slucaju ne ostvaruješ pravo korišćenje Vozzi ili AMS Evropa?
Primer: Kasko ne važi ukoliko nemaš zimske gume i napraviš štetu, ili ako si pod alkohola.
Pretpostavljam da vozzi i ams ne dolaze offroad (mislim na puteve koji nisu motorway)...

 

Zdravo Jovice druže naš, :)

VOZZI je samo pomoć na putu i nema veze sa osiguranjem. Njima ne treba nikakav zapisnik policije i slično jer ti oni ne isplaćuju nikakvu štetu. Ako je vozač alkoholisan biće velikih problema, ali sa kaznama i osiguravajućim kućama. VOZZI to ne zanima i vezuje se isključivo za broj telefona (a ne osobu ili vozilo) i verovatno prate kretanje i lokaciju tog telefona. Ta pomoć može da se koristi čak i ako si putnik u nekom drugom vozilu i zbog toga je odlična varijanta za razliku od drugih. Ne treba je nikako aktivirati ne neke brojeve telefona koje ne nosite sa sobom jer najverovatnije nećete moći da iskoristite uslugu (zbog praćenja). Jedino rešenje za takve slučajeve je da neko donese taj telefon na mesto kvara pa da se tada pozove VOZZI. Kod motoraša je odlična varijanta zato što je dovoljno da barem neko iz grupe ima VOZZI i može da iskoristi za nekog drugog tu pomoć, a onda mu kolega kupi novu karticu...:neznam:

Što se tiče offroad izlazaka na teren, mislim da to nije izvedivo, ali možeš proveriti na broj 069-255-59-35 (ja ga imam memorisanog kao VOZZI informacije).

Valja ga imati, ali ne valja ga iskoristiti...ne pitaj me kako znam...:takoje:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
Pre 3 sati, zaludan je napisao:

Broj korisničke podrške za Vozzi je 011 401 99 19

Da, to im je broj call centra kog treba zvati kada zatreba pomoć na putu (ili preko mobilne aplikacije). Bolje je zvati operatera da se prijavi koje je vozilo u pitanju i koliko osoba, jer u zavisnosti od toga šalju odgovarajuće vozilo. Mislim da operateri call centra nisu baš upućeni u sve finese i mogućnosti usluga, ali nisam siguran. Onaj broj mobilnog je broj njihovog komercijaliste (zaboravio sam mu ime) i on je imao odgovore na sva pitanja (nadam se da je još živ). Inače sve je dosta dobro opisano i objašnjeno na njihovoj web strani, samo treba naći vremena da se sve pročita...:rolleyes:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Ja gledam u aplikaciji Vozzi, nude mi 2 paketa Vozzi 40 da poklonim nekome ako kupim EU paket a nigde ne nalazim da kupim Vozzi 40 i sta on obuhvata. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1539 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -

@Biker Q to je stari paket koji više ne može "samostalno" da se kupi, već se isključivo dobija uz ove skuplje.

Znam da podrazumeva jedno šlepanje do 40km, ali ne znam šta još - sad sam i ja pogledao na njihovom sajtu, i ne modu da nadjem.

 

A, možda bude nekom zanimljivo - ovde je lista tehničkih pregleda koji poklanjaju taj Vozzi 40 kad neko kod njih uradi tehnički i registraciju

 

https://rs.vozzi.app/sr/promo/vozzi-40-gift

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 335 postova
  • Lokacija: Skopje, Skoplje, Macedonia
  • Motocikl: NC 750X RC90, Transalp XL750

Sa kupovinom Europa MAX dobija se poklon Vozi RS.
Dali se taj RS paket moze nadograditi na Europe MAX?
Ako moze, onda bi 2 EuroMAX paketa kostale 13.000 umesto 16.000 din.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja