Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc na putu za Evropu - gde se uclaniti?

Recommended Posts

  • Drug član, 1423 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Nisam jos izabrao paket, hteo sam samo da mi potvrde da li vazi osiguranje pomoci na putu za motocikle i da li je vezano za osobu tj. da li mi vazi i za automobil na primer.

 

Za koji dan idem na Francuske Alpe i Azurnu obalu pa gledam koji paket da uzmem. Za Francusku jedino EU3 paket ima pokrice a on je 7500din. Servis je relativno nov pa ne znam da li su pouzdani.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 485 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: A

Nisam jos probao njihovu pouzdanost ali sam im takodje postavljao ista pitanja ali nisam dobijao odgovor,emailom ili preko aplikacije,tako da sam pozvao telefonom i odmah su mi potvrdili da se osiguranje veze za lice,nema veze sa prevoznim sredstvom,bitno je da si u njemu prilikom intervencije za nedaj boze.Tako da sam korisnik njihovog osiguranja vec mesec dana,put kolima prosao opusteno po Gr.,sad da vidimo motor,uglavnom od svih pruzalaca usluge ova je za sada najmanje zlo i daje koliko toliko sigurnost i uzivanje u bilo kom prevoznom sredstvu bez trzavica i razmisljanja,bar za sada,a jos uvek nisam naisao niti pročitao lošu uslugu od strane njih.Srecan put u Fr.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1638 postova
  • Motocikl: /

Nije bas pametno koristiti vozzi app u romingu... Jel znate da je 1mb 600din, a app moze cas posla da pojede +10mb po onom lopovskom provajderskom obracunu, plus pozadinski sto ce da srknu malo kb ostale aplikacije, plus kacenje na gps ima da povuce jos koji kb.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1683 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Nije bas pametno koristiti vozzi app u romingu... Jel znate da je 1mb 600din, a app moze cas posla da pojede +10mb po onom lopovskom provajderskom obracunu, plus pozadinski sto ce da srknu malo kb ostale aplikacije, plus kacenje na gps ima da povuce jos koji kb.....
Testirao sam sad i opciju bez interneta, odmah izadje broj call centra... Nema potrebe za internetom..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900
U isčekivanju slepadzije preko Vozzi.. default_0a-smiley.gif
Probusena guma..ac84fd4c41fe8d29e5b7f452ab35d471.jpg&key=558dfa2efe303cf4808f6e579761c6788f60e9b4c2063a997c04b1b5f791e39f

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Ajoooj, gde? Sada? Ajde javljaj utiske.

I ja sam isto zbog probusene gumeo iskoristio šlep, dva dana nisam pricao nisakim koliko sam popizdeo.. A zurio kuci, a mrtav gladan a mrtav zedan a umoran a vrucina ubija...

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Au, smor. Al desava se, bitno je samo da imas vode sa sobom dovoljno dok cekas.

 

Skoro se drugaru probusila guma na fruskoj gori sprej za reparaciju odradio svoje do prvog vulkanizera. Ja nosim taj sprej, set za krpljenje, kompresor I 12V uticnicu kad idem negde dalje. 

 

Javi dal je sve proslo ok i kakva je usluga. Ako nekako mozemo da pomognemo vici... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1683 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Prema Uvcu, tj. prema vidikovcu gore..
Sve proslo ok, zavrsili smo za sat vremena sve.

Prvo sam pustio samu app da locira mene i nadje šlep. Naravno, kiks, nasla je nekog u Novoj Varoši, kaze čovek, ja mogu da dodjem, ali cete da čekate 2 sata. Onda mu otkazao, ugasio net i app mi izbacila broj call centra. Zvao njih, ljudi organizovali sve za 10min, i za 20min stigao šlep, pokupio nas, odvezao do nekog dečkica sto drži perionicu i vulkanizersku radnju. Stavio čep, napumpali, proverili da li pusta jos negde, sve ok.
Častio momke i evo me sad u Ivanjici, da pojedem nesto i smirim živce pre nego nastavimo za BG :)

Salu na stranu, nisam se iznervirao previse, smorio sam se samo sto je bilo van puta, tj na makadamu, pa mi je to samo bilo bezveze.

Ljudi iz Vozzi skroz korektni, zvao me je covek da me pita kakva je situacija i da li sam zadovoljan, bio je i sam iznenadjen da smo sve tako brzo zavrsili.d6151dae20619c18ebd33f082f1b14f0.jpg

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 2
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

Hvala na info. 

I Ja sam uzeo VOZZi pre par dana ali mi ovo uliva dodatno poverenje, zlu ne trebalo,pipipipi......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1683 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Nema na cemu, bilo bi najbolje da nisam imao utiske za izneti...

 

Sve u svemu, ne znam tacno koliko sam platio ovaj Vozzi, ali mislim da je oko 2000 din, a nema sanse da bi mi šlep dolazio za te pare po onom kamenjaru i jos mi organizovali vulkanizera, na sve to bi ja trebao da jurim broj šlep sluzbe, pa da gubim vreme jureci nekog najblizeg i tog kada bi dobio u nedelju u 6 popodne, da li bi dosao, da li bi bila 5. tarifa, ko zna, ovako mislim da je to mnogo opustenija varijanta, koja je sama sebe isplatila vec nakon prvog koriscenja, sva sreca pa je u pitanju najbezazleniji razlog..

 

P.S. - Drugo busenje gume za mesec dana, krenulo me je, nadam se samo da ovaj put nece biti fatalno po gumu, kao prosli, smorio bi se da na mesecnom nivou kupujem gume, na kraju, Cigančica Rumunka mi ne gine..

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900
1 hour ago, ProMaster said:

bilo bi najbolje da nisam imao utiske za izneti... emoji23.png

Haha baš tako sam i ja bio rekao za sebe ali gledaj sa vedrije strane - doprinosimo da nas Vozzi shvati kao ozbiljnu klijentelu i da se još bolje opreme za šlepanje motora i krpljenje guma na licu mesta :sampion::lol2:

 

Ja sam imao malo manje sreće nego ti ali ako makar ništa drugo, što ti kažeš, makar nisam ja morao da se cimam, tražim šlep, plaćam papreno... Tvoje je samo da sediš i čekaš.

 

7 hours ago, sixi said:

Hvala na info. 

I Ja sam uzeo VOZZi pre par dana ali mi ovo uliva dodatno poverenje, zlu ne trebalo,pipipipi......

E baš to! Zato i ja molim za utiske ko god bude bio baksuz.. :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

VOZZi malo menja uslove. Ako neko ima paket za automobil, sada besplatno može da doda specijalno za motocikl. 
 

876F4625-0120-43B8-AB35-8C7320D0D3A8.thumb.png.71681352324d3054d00e26d3ad4f2d4a.png

 

COVID-hero-Mart-2020.jpg
VOZZI.APP

VOZZi je prva mobilna aplikacija u Srbiji za pomoć na putu i kupovinu putnog osiguranja.

 

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

@MaxiS Kako si uspeo da upises br.tablica ?

Meni eu1 istice u julu, uradio sam update aplikacije , ima opcija da se doda motor ali tablice sipak jer je uradjeno kao kod automobila 2 slova posle brojeva.

Promo period ,...hm!  ,  jesu nas lepo prepoznali ali ce nam lepo i naplatiti mimo osiguranja za auto, meni to tako zvuci. Malo bezveze ako bude dodatna naplata, jbg 3700din i miran bez obzira koji auto vozis a ako si na motoru, doplata , no videcemo ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

Ima i marka i model ali mora da se unese br. tablica , sto je nemoguce. Ja sam lupio 2 slova. A kada odes u opciju moja vozila, prikazano kao 2 automobila. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1683 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Neka naplate koliko hoće, a realno ne mogu da naplate više od onoga koliko takva usluga znači. Kad budu drugi krenuli u to, konkurencija će učiniti da cene padaju..

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1299 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

@sixi

Nikakav problem nisam imao. I meni istice u julu. Tacnije, 25.07. Nisam platio 3.700 vec oko 2.300. Ima ona opcija da preporucis i skida po 5%, tako sam smanjivao do te sume koju sam platio... Tako cu opet. 

 

Screenshot_20200523-233840_VOZZi.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1299 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Mozda zato sto je bmw???

 

:jee:

 

Salim se. Nisam imao nikakav problem. Iz prve sam sve resio...

 

A jesi li update-ovao aplikaciju? To moras obavezno. Ja sam prvo update, pa onda dodao vozilo...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

Jesam. Cak sam i obrisao i ponovo instalirao i opet isto. 
jedino ako nije problem do aplikacije za ios. 
ili je stvarno bmw krivac :lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 277 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: TA650

Ja sad dodao bez problema, meni reg oznaku lepo prikazuje sa svim velikim slovima i ciframa, a ne kao kod tebe, a i ovo O ti nekako izgleda ko nula, verovatno je app bug... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1241 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y

Mnooogooo godina sam član amss ali nikada nisam imao potrebu za nekom njihovom pomoći na putu tako da je moje mišljenje o njima pozitivno ....

 

Sa druge strane sam čuo dosta negativnih komentara o njima pa se već par godina kanim da se pozdravimo i rastanemo a onda svako na svoju stranu.

 

Čitajući ovu temu i komentare pojedinaca, doneo sam definitivnu odluku da predjem u VOZZi klub.

 

Tekuće članstvo u amss mi traje još nekih 2 meseca ali pošto vidim da neko za preporuku novog člana dobija popust, voljan sam da nekome učinim i omogućim beneficije.

 

Ako je neko zainteresovan neka se javi i kaže šta i kako ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja