Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc na putu za Evropu - gde se uclaniti?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900
@Marek1987  da li bi prosledio broj tel ?
Prelistao sam sajt i ne kapiram zasto nema info tel, mislim da se dopisujem preko mail-a, smaranje.
Inace sam vise u kolima zbog posla i mislim da je super sto ide na ime a ne na vozilo, tako da ne razmisljam da li sam u kolim ili motorom da ne kazem negde suvozac - Super.EU1 mi je taman a cena je korektna s obzirom da nigde necete naci slep iz EU do kuce vec svi pokrivaju uglavnom nekih 250-300eura sto je dovoljno da vas sklone sa puta , ali do kuce, prosto ne verujem.Zapitam se da li je to tako i u praksi, ima li neko iskustva sa Vozzi ???
 
Kolega i ja se pitam istu stvar. Njihova ponuda mi deluje kao ponuda Jezde i Dafine... Kao i slepaju te i popravljaju i u hotel te smestaju i kuci vracaju sve tvoje saputnike... Nemam pojma. I ja bih mnogo voleo da cujem da li neko vec ima iskustva sa ovim osiguranjem?

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

Kolega, za 5000din 2-ga zona ...iz Nemacke npr. do kuce da doslepaju, pa u buljsona da ih ljubimo sve sa postavljenim ruckom na stolu.:takoje:

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

Mislim da te preterano lepe ponude treba uzimati sa rezervom, ni mnogo jača firma AMSS nije mogao da odrzi tu uslugu šlepovanja po osnovu članstva a i kad su mogli uvek je bilo nekih začkoljica kao sitnim slovima kod kredita te može do prvog grada ili prvog servisa a ako hoceš do kuće onda je kao sa popustom ali sa pdv koji kod privatnika ne bi ni platio pa dodje isto. Sve te ponude liče zaista na Jezdu i Dafinu. Govorim vam ovo iz prakse bavio sam se šlepovanjem 30godina

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

A ovo za AMSS imam od prosle godine paket, istice u Avgustu, jel jos uvek imam pravo za slep motora, ili je to prestalo da vazi i za stare korisnike?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova

Tel nema verovatno jer žele preko aplikacije vozi apk da rade što je više moguće.
Takođe iskustva ako neko ima.

Послато са уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

Ja sam pozvao  za info. 

Sto se tice aplikacije ljudi su upravu, insistiraju na njoj jer je poput Uber-a, olaksava lociranje itd.....

Sta reci, treba nam pa nam treba. Svi oni imaju svoju pricu, ova mi deluje najlepse ako nista drugo. Po forumima za njih nisam izdvojio vreme ali sto se tice drugih AMSS, AMC, Atlas , neki hvale i zadovoljni neki i nisu  kao i u svemu u ovoj drzavi. 

AMC sam imao  2god na srecu nisam imao potrebe da iskoristim, nude 2x slep u SRB bez obzira na km, ne znam da li imaju uslugu za motore jer mi ranije nije trebalo a odlucio sam za VOZZI samo zbog EU1 paketa, i sto ne razmisljam da li sam na 4 ili 2 tocka. Sta god , gde god ako podje po zlu za 3700din vredi ako ispostuju a nekom se mora i verovati. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 485 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: A
On 19.6.2019. at 19:24, Marek1987 je napisao:

I ja danas uzeo taj Vozzi, EU1 paket. Obratio sam im se preko mejla i zatražio broj telefona jer ga na njihovom sajtu nema. Onda sam pozvao i raspitao se detaljno. Pokrivaju motore ali je usluga nova pa nisu još izbacili na sajt. Ponuda deluje vrlo fer. Nadam se da mi neće trebati a ako ne daj Bože zatreba nadam se da će funkcionisati. Nije kao da sam imao nekog izbora..

20190619_162239.jpg

20190619_162252.jpg

Koliko vremena treba da stigne kartica,ja sam uplatio pre dve nedelje preko vozzi aplikacije,paket mi je aktivan, ali nisam jos dobio istu,hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900
1 hour ago, Singularitet said:

I koji procenat ljudi ima mobile data transfer u inostranstvu, da bi koristilo aplikaciju u nekoj nedođiji?

Ne ne, ukoliko si bez neta a startujes aplikaciju, pojavi ti se broj call centra. Stvarno bi bilo trulo da je uslov internet konekcija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900
11 minutes ago, Niko said:

Koliko vremena treba da stigne kartica,ja sam uplatio pre dve nedelje preko vozzi aplikacije,paket mi je aktivan, ali nisam jos dobio istu,hvala

Ja kad sam ih zvao rekli su mi lokaciju svog najblizeg prodajnog mesta, sto je bio neki auto centar na 500m od mene, otisao tano i uzeo karticu odmah.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

AMC ne radi motore.

 

Ovaj paket EU2 ne obuhvata Francusku :( a tamo se nalazi dobar deo Alpa :)

 

I kako se Vozzi kartica veze za odredjeno vozilo? Ili vazi za kupca kartice? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
AMC ne radi motore.
 
Ovaj paket EU2 ne obuhvata Francusku  a tamo se nalazi dobar deo Alpa
 
I kako se Vozzi kartica veze za odredjeno vozilo? Ili vazi za kupca kartice? 
Vezuje se za lice, tj. za telefon, zato mislim da i to sto malo deluje skuplje kroz kupovinu zona, ima svoju isplativost, jer se moze primeniti i na auto i na motor.. To je prednost koju koliko znam niko ne nudi drugi..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1091 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /

Čitam temu od početka i prosto mi je nvrvtn koliko smo lakomi... I sve to samo iz razloga što oni trguju lažnim osećajem sigurnosti. "Daj da ja platim, sitni su to novci, zlu ne trebalo". A u stvari bacamo pare u bunar. Lepo je neko podsetio na Jezdu i Dafinu. Igra velikih brojeva. 

 

Prvo sam bio začuđen koliko je ljudi plaćalo AMSS tu uslugu pomoći na putu za motocikle dugi niz godina a da nisu uopšte imali uverenja o pružanju kvalitetne usluge. Neki od kolega ovde sa foruma je iskusio, preneo loša iskustva, ali mnogi su i dalje plaćali po automatizmu. 

 

Sad se pojavila tašna-mašna firma "Vozzi" koja će da iskoristi naše nezadovoljstvo sa AMSS i da nam proda šarene laži. Pogledajte malo ko je i šta je ta kompanija, čime garantuje pružanje usluga i na šta se u stvari svodi 'članstvo' kod njih. Oni samo garantuju posredovanje između vas i privatnih šlepadžija. Aplikacija služi samo da pronađe najbliži šlep. Pa to radi i čika Google vrlo dobro. 

 

A još je i jako simptomatično što se u poslednjih mesec dana povela priča na mnogim auto-moto forumima kako je baš Vozzi super stvar. Pojavi se neki novi član i krene da ih hvali na sva usta. 

 

Kolege bajkeri, ne dozvolite da vas vuku za nos. Kod nas NEMA kvalitetne ponude koja vredi te nemojte da bacate novac.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

To sam i ja rekao al mi se učini da ne vredi govoriti ljudi vole bajke kao kad prodaju kola i sva je vozila baka nedeljom na misu ili deka sa kraćim desnom nogom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900
1 hour ago, PremieRacing said:

Lepo je neko podsetio na Jezdu i Dafinu.

Taj sam! Ali maaalo ću te ipak dematovati jer na žalost zatrebao mi je šlep sad u subotu od sela Rogača (10km ispod Sopota) do Beograda zbog JEBENE probušene gume!

 

Ni domet čak nema tamo.. Ja stao sa devojkom.. Vrućina upekla.. Popizdeo sam. Snašao se pa zvao sa fiksnog telefona iz prve kuće na broj telefona koji mi izbacuje aplikacija kad joj se pristupi offline. Za pola sata krenuo je kamion iz Borče (prvi slobodan koji iole zna i sme da šlepa motor) prema meni.

 

Čovek je privatnik za sebe, samo je u saradnji sa nekom osiguravajućom kućom a koja je u saradnji sa Vozzi... mislim... :stabre:

I sam čovek se nervira kako Vozzi nudi pomoć na putu za motocikle tek tako a nemaju odgovarajuću opremu.

Elem čistom srećom čo'ek radio dvadeset godina za AMSS, ima neko iskustvo i sa motorima, poneo je španere i pritegosmo ga mi zajedno. Pažljivo ga dovezao do moje garaže u Bg, zajedno samnom i devojkom u kabini. To je to.

 

Opšti utisak: jeste malo neorganizovano ali jebiga.. ipak radi. Bolje išta nego ništa.

 

Naravno ništa nisam platio dodatno.

 

 

IMG-18c5f06ea68943b08222079869da94c0-V.jpg

IMG-63cb9627cf24e9b2b77fa9d880e7c2a9-V.jpg

IMG-46e77d19374ca2ec0673293bfd45db7c-V.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Sta znam, ja razmisljam malo drugacije. Ako mi se negde u Evropi pokvari moped, (ne daj Boze), i pozovem nekog lokalnog slepadziju, sta mislis koliko bi me odrao za slepanje? 

Jednom mi je zatrebao slep u Hrvatskoj na autoputu, trazili su mi 150e za 30km, do prvog izlaska sa autoputa. Ovako bi me bar besplatno odslepao do prvog servisa. A da ne pricam za teritoriju Srbije, sve je blizu i moze da ti spasi putovanje.

Ukoliko ne ispune to sto su naveli u uslovima, slucaj predas advokatima, oni jedva cekaju takav slucaj.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900

I ja sam ga uzeo zato sto sam nedavno vozao po Makedoniji i Bugarskoj. Srecom tamo mi nije zatrebalo ali eto, samo nekoliko dana kasnije zatreba mi na 40km od kuce. A i ja sam debil sto ne nosim nikakav set za popravku gume sa sobom pa ispucah šlep za tako glupu stvar. Neiskustvo..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Ja imao iskustvo sa AMSS, pisao sam već negde na forumu o tome. Jednom sam platio članstvo, i baš negde pred istek desi se da mi zatreba pomoć. Pukla sajla kvačila, i nikako nisam mogao da se snađem, pa sam ih nazvao. Bilo je to na tipa ~25-30km od kuće, ali je počelo da se smrkava i tražio sam brzo rešenje. Proverili su sve brojeve, zatražili približnu lokaciju i javili mi nekih 5-10min kasnije da su poslali kamion. Malo mu je duže trebalo nego što sam očekivao, ali kada su stigli sve su obavili jako brzo. Dva momka su stigla, i definitivno su znali šta rade. Utovarili su motor, obezbedili ga dobro i krenuli smo nazad. Dovezli su me baš ispred kuće, popunili zapisnik ili šta već i tu smo se rastali. Nije bilo nikakvih pitanja, podpitanja i slično, sve je obavljeno potpuno profesionalno.

 

E sad, verovatno da je bilo i drugačijih iskistva. Nije li uvek i za bilo šta drugo tako? Kada sam uzeo novi motor ponovo sam hteo da uplatim kod njih, ali su se onda sve te peripetije izdešavale, i pošto mi je novi motor ulivao više poverenja od punoletnog motora nisam ništa uzimao od tada. Kako god, AMSS je ispunio očekivanja za uloženih ~200 dinara mesečno. Da li su očekivanja bila realna, ili sam pak samo imao sreće - ko će ga znati. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i

Ja sam takodje imao dobro iskustvo sa AMSS u Beogradu. Puklo mi je dovodno crevo u nedelju popodne na skuteru, nikako nisam mogao da sredim. Pozvao AMSS, nedelja, nista ne radi, dosli za pola sata, doterali mi skuter do zgrade. Za te pare ja zadovoljan.

 

Pošto vidim da nas je AMSS otkačio, jel može neko ovde da napiše neki br. telefona proverenog moto šlepa u Bg? Probao sam pretragom, ali nisam ništa pronašao default_0tuzan.gif

 

 

:mobilizator:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1091 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /
Pre 5 sati, Marek1987 je napisao:

Taj sam! Ali maaalo ću te ipak dematovati jer na žalost zatrebao mi je šlep sad u subotu...

 

Drago mi je da si odlicno prosao. 

 

Samo da se razumemo, ja apsolutno ne mislim i nisam rekao da ta usluga pomoci na putu ne funkcionise. To bi bilo bas daleko od istine. I sam imam pozitivna iskustva sa Atlas Servisom (za auto) i znam da su vrlo ozbiljna kompanija. Samo sam hteo da skrenem paznju na pruzanje te usluge za motore i na objektivno stanje na trzistu. A naravno da ce svako od nas da donese odluku za sebe. 

 

Btw, Mile Cvik   :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Poslao sam poruku preko VOZZI aplikacije, pa zatim i preko Facebook-a i evo niko se ne javlja vec 24 sata.

Ako su toliko azurni kad mi stvarno zatrebaju onda im dzaba ta usluga.

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

@mrxfon a koji to paket imas  Vozzi ?

‘ako ti stvarno zatrebaju’ ?

Na aplikaciji  u porukama pise ‘uskoro dostupno’ !

sve mi se cini da nemas aktivan paket i nece ti se nikada niko ni javiti. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900
13 hours ago, mrxfon said:

Poslao sam poruku preko VOZZI aplikacije, pa zatim i preko Facebook-a i evo niko se ne javlja vec 24 sata.

Ako su toliko azurni kad mi stvarno zatrebaju onda im dzaba ta usluga.

Uuuu ma kaaaakve crne poruke. Batali to. Meni kad je zatrebalo nije mi palo na kraj pameti da čekam da neko vidi neke poruke.. Odmah call centar. Čak ovaj šlep što mi je došao, ljubazan dekica, ali kaže "ma kakvi crne poruke preko aplikacije.. ja to ne bih znao ni da vidim. Da si mi poslao poruku preko aplikacije nikad ja ne bih ni došao".

 

To su oni možda zamislili neki koncept za budućnost.. daleku budućnost.. A za sada, ako nekome ne daj Bože zatreba samo odmah call centar i verujem da će vam odmah organizovati pomoć. Pišite iskustva ko bude baksuz kao ja pa mu zatreba >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja