Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc na putu za Evropu - gde se uclaniti?

Recommended Posts

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: SRBIJA
  • Motocikl: Кенондејл

Добио сам понуду, 2600 дин

Има и већи комфорт пакет који је 3648 дин, све ово исто само веће суме покрива.

SmartSelect_20190522-195514_Yahoo Mail.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2810 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Za 2602 dinara naterao sebe da sarađuje sa najskupljim i sumnjive stručnosti.Za te pare što se doplaćuju na ovu polisu može dosta toga da se reši i bez njihovih učešća

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2810 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Pa platio si tamo nekom potvrdu da ćeš njih zvati u slučaju problema.

Proveri koliko su njihove cene tih usluga što su ti ponudili pa ćeš prostom matematikom uvideti da je daleko povoljnije i jednostavnije probleme rešavati bez njih.

Ili još zanimljivije probaj da ih nazoveš i zatražiš šlepanje motora pa da i ti i mi saznamo kako to funkcioniše.

Možda ja i grešim

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 162 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: BMW R 1200gs,BMW R 25/2

  Ovo sa AMSS snaslo i mene. Pre desetak dana sam pozvao njihov  info centar i pitao za super karticu kao vozac motorcikla. Posle potvrdnog odgovora u poslovnici u Kragujevcu , gde sam takodje pitao ,i dobio potvrdan odgovor, uplacujem i dobijam super karticu. E sad posle desetak dana dobijam poruku da im posaljem podatke , da mi vrate pare jel nisu u mogucnosti da mi pruze usluge. Ne budem lenj pa pozovem ponovo info telefon gde mi oni ponove kako ja imam pravo na clanstvo i da posaljem zalbu na njihov mejl jer oni ne znaju o cemu se radi i da pozovem njihov broj za clanove. Kad sam ga pozvao dobijam glupo obavestenje da je tacno da vracaju novac jer je u pripremi paket  za motorcikliste ali da ona nema pojma kako oni i dalje daju obavestenja kako je moguce da se uclani. Ukratko jebe lud zbunjenog a blesav pise recke. Ocigledno je iz mojih razgovora sa njima da oni ne znaju gde teraju i da ocigledno je to veoma trula organizacija. A na moje pitanje ,sta bi bilo da me samo slucajnost nije sprecila da pre par dana krenem na put, da li bi to znacilo da bih ja,ovan,misleci da sam koliko toliko siguran , u stvari bio totalno ne zasticen, nisam dobio odgovor. I da ispostavilo se da mi je tu poruku poslao sa privatnog telefona njihov radnik sa pulta jer mu je to takodje usmeno receno iz Beograda. Dakle bez ikakvog zvanicnog papira, po sistemu zezali smo se , mosa, ajd sad ce mo da ti vratimo pare ,pa dodji drugi put. Ko sto rekoh , lud zbunjenog. A da i odgovora na mejl jos nema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i

Prosto je neverovatno šta se dešava kod nas. Dozvoli se paradrzavnoj kriminalnoj firmi da jednoszavno izbriše čitavu kategoriju vozila iz svoje ponude!? Ja sam do sada koristio AMSS pomoc na putu i jednom mi je zatrebalo, i lepo su me odšlepali do kuće.

I tada su mi se radnici Amss žalili da ne vole da šlepaju motore. Citiram radnika: lakše mi je da prevezem 10 auta nego jedan motor. Jednom mi je pao motor i skupo me je kostalo to zadovoljstvo.

Ne znam sta nam sada preostaje od pomoći na putu? :(


:mobilizator:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i

AMSS nije privatna firma. Ima skupštinu u kojoj pravo odlučivanja imaju mnogi drzavni, javni, privatni i lokalni organi i akteri. Plus, ima javna ovlašćenja i samim tim ne može da se ponaša baš kako hoće. Tj. Ne bi trebalo da se ponaša, ali znamo kako se primenjuje zakon kod nas..


:mobilizator:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV

Postovane kolege, i ja sam danas dobio sms da produzim clanarinu za pomoc na putu AMSSa. Medjutim, to je ukinuto , a obrazlozenje je da pripremaju nov paket za motorcikliste. Rok za zavrsetak tih radova je nepoznat u potpunosti. Niko nije znao nista da kaze , osim da se posalje mail na clanstvo@amss.org.rs i da se tamo zalim....

 

Da nije tuzno, bilo bi smesno.

Onda sam redom zvao sve firme koje se bave sa tim i nijedna nema u svom programu pomoc na putu za moto grupaciju.....

Kasno popodne sam otkrio da TRIGLAV TO IMA, ali rade do 16h pa nemam prave informacije.

Pozz svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Evo ovako, danas uzeo Vozzi.. Evo malo detalja..
Dobio sam garancije da se primenjuje i na motore i jako bitna stvar, vezuje se za vlasnika, a ne za samo vozilo, sto je po meni ogromna prednost..
Takodje posto planiram put preko, moguce je dokupiti i dodatke za Evropu, zavisno od podrucja gde sam i za to dobio potvrdu da vazi za motore.

Kuc,kuc, nadam se da necu pisati o licnom iskustvu , ali neka ga, leba ne trazi, nek stoji, nisu neke pare, ako nekad zatreba isplatice se..ab3de8504c5c437bea14c7093dc606f5.jpg99cc2e8acf4f68e0abe05dceea3bf15b.jpgf43575d8f11a2bab128f4d66bae9ce84.jpg77e6ab8dd61ff94d5f13fca9ddeebacf.jpgb258694c98802f4906c270aec39d61dc.jpg0fb747e1072ece8b6f77fe058aac5b4d.jpg

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 369 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

@ProMaster posetio sam Vozzi sajt i ne mogu da pronadjem nista vezano za motocikle.Od koga si dobio garancije za pomoc motociklistima i kako si saznao da se kartica veze za vlasnika?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Moj drugar je distributer za Vozzi, zvao je direktora, popricao sam s covekom, objasnio mu da mi treba za motor, na sta mi je on rekao da primenjuju sve isto i za motore, kao i za automobile. ebcc3e39690e42987156f283eb4e3550.jpg6ad71e2ecea4d4867aff0db497f6c643.jpg

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 485 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: A

Danas su mi na email potvrdili,vozzi,prethodno receno da se osiguranje vezuje za lice i da su u potpunosti pokriveni motocikli,tako da bez obzira sta vozite,bitno je da se vozite:).

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

Bravo za Vozzi , od nedelje cu se pozabaviti time. Inace imam info da ce i Atlas od jula da ubaci motocikle u program pomoci na putu.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900

I ja danas uzeo taj Vozzi, EU1 paket. Obratio sam im se preko mejla i zatražio broj telefona jer ga na njihovom sajtu nema. Onda sam pozvao i raspitao se detaljno. Pokrivaju motore ali je usluga nova pa nisu još izbacili na sajt. Ponuda deluje vrlo fer. Nadam se da mi neće trebati a ako ne daj Bože zatreba nadam se da će funkcionisati. Nije kao da sam imao nekog izbora..

20190619_162239.jpg

20190619_162252.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Čudi me da ne krenu sa kampanjom sad kad je AMSS prestao da se bavi time, moze su tu fina klijentela skupiti..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900

Ni meni nije jasno.. ni zašto je AMSS ukinuo motocikle, niti zašto je MAS prekinuo maltene pre nego što je i počeo ni zašto pa ovi Vozzi ne obelodane što pre (logično) da rade i motore. :stabre:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

@Marek1987  da li bi prosledio broj tel ?

Prelistao sam sajt i ne kapiram zasto nema info tel, mislim da se dopisujem preko mail-a, smaranje.

Inace sam vise u kolima zbog posla i mislim da je super sto ide na ime a ne na vozilo, tako da ne razmisljam da li sam u kolim ili motorom da ne kazem negde suvozac - Super.EU1 mi je taman a cena je korektna s obzirom da nigde necete naci slep iz EU do kuce vec svi pokrivaju uglavnom nekih 250-300eura sto je dovoljno da vas sklone sa puta , ali do kuce, prosto ne verujem.Zapitam se da li je to tako i u praksi, ima li neko iskustva sa Vozzi ???

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja