Jump to content

Moto Zajednica

WTCC

Recommended Posts

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

Inače, za sve ostale - Borković je trku završio na 5. mestu. Imao je jedno malo čukanje u 4 ili 5 krugu o čemu će sudije odlučivati posle trke. Ako mene neko pita (nepristrasan majke mi :D ) bio je trkački incident.

 

Monteiro ga i jeste smorio. Incident,ne znam... ne mogu a da ne budem nepristrasan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ajde Duca u drugoj na podium ili ispred jednog citroena :) ako moze Loebovog hahahaa

 

Inace staza mi je malo dosadna .... neznam sto kao da su stalno na istom mestu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Ne mogu ni ja, drug mi je... Ali realno, jeste ga Monteiro zatvarao kad je ovaj već ubacio njušku.

 

Samo da sudije ne sjebu trku za stolom kao što to rade u F1.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Smor ! Ne znam zašto su ih ostavili u onom rasporedu na 2. startu ? Jedan red je jurio ful dok je drugi kočio zbog udesa.

 

Inače, ono što mi se ni ranije nije sviđalo u wtcc je to što se pojavljuje samo jedna fabrika koja neko vreme dere, a svi ostali su druga klasa. Mislim da će i Citroen to da radi ove godine. Dometi ostalih, pod uslovom da se neki Citroen ne skuca, će biti max 4. mesto.

 

Eh da, o načinu Citroenovog trkanja neću ništa da govorim. To su stvari zbog koji gledaoci dižu ruke (čitaj ja).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

"Go Duco, Go"

što bi ja rekao. Duca je pokazao da ne jebe gologuziju i da je sposoban da se bori za vrh. Citroen je diktirao pravila te nije čudo da ovako odskaču. Ipak sezona je duga pa će i drugi razvijati mašine tako da će biti (nadam se) zanimljivije. Biće postolja za Dušana i u to mogu da se kladim.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Jbt, da li je moguće da su pojedine fabrike toliko jake da mogu da kroje SVETSKE šampionate po svojoj meri ? A da se pri tom ne pojavi ni jedna druga koja će da kaže no-no ili dosta ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Najbolji

http://www.b92.net/sport/automoto/automobilizam.php?yyyy=2014&mm=04&dd=13&nav_id=836282

 

i dalje nije loše za prvi put, iskreno jedva čekam da se potrkaju na pravoj stazi, ne po sokacima gde taljige se tesko mimoilaze

 

@ Djusi

Citroen se pojavio u trenutku kada su se povukli i Seat i BMW, dolaze sa zvucnim imenima, vuku jake sponzore pa su postavili uslove.Ostali učesnici se nece povuci tako lako, jer vec imaju uložen novac i tu je cela politika. Čist šah.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

To za sd karticu se nigde ne spominje. Čitao sam na njihovom zvaničnom sajtu (wtcc) da je dobio kaznu zbog nesportskog preticanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

 

Idi na zvanični sajt wtcc. Ideš na Maroko i u donjem delu imaš kazne u pdf-u. Mislim da je ta Ducina broj 13 ali nisam siguran (možda je i 15). Videćeš da samo stoji za sudar sa Monteirom, a kamera se ni ne spominje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja