Jump to content

Moto Zajednica

WTCC

Recommended Posts

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Pošto ove godine imamo vozača u WTCC, a već smo počeli da offtopikujemo mototrkačke teme red je da imamo jednu posebnu za ovo.

 

Upravo je završen Q3 u Marakešu gde je Duca dobio crnu zastavu jer je ranije izašao na stazu. Ko je napravio propust i koja je eventualna kazna saznaćemo uskoro.

 

Kako trenutno stvari stoje Duca će startovati kao 5.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

ne sto je moj komsija i što je moj drug, nego što je stvarno vrh talenat. Inače je visok 207 cm.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

ne sto je moj komsija i što je moj drug, nego što je stvarno vrh talenat. Inače je visok 207 cm.

 

A ti si taj koji parkira motor ispred zgrade. Radio sam u Gradskoj upravi i svaki put kada sam prolazio tuda sam se pitao koji forumaš je gazda :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Neko je spomenuo nesto vezano za Citroen i WTCC, oni ovaj auto spremaju vise od 2 godine... za pravila o univerzalnom bloku 1.6 su znali na vreme i poceli da prave auto koji je u osnovi Loebov WRC auto DS3 ali zbog pravila su ga prepravili , dodali gepek i tako to .... ima na netu rodjenje ove azdaje.

 

Inace od povlacenja iz WRC-a covek je vozio razna takmicenja pripremajuci se za WTCC i imao je prosecne pa do dobrih rezultata.

 

Nije bas da je WTCC osokoljen oko citroena... glupava FIA-pravila su oterali vabricki Chevrolet , a BMW neznam da li je vise spremio novi motor i sta se dogadja ali mislim da oni ne zele da tuku novac tamo kad imaju DTM

 

Igrom slucaja u naj autu je opet Yvan Muller... covek sta god da je vozio bio je na vrhu, od BMW, SEAT , CHEVROLET i sad CITROEN.

 

Mene zanima bas taj duel Loeb vs Muller .. Ali DUCA je tamo pa se za njega navija !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Mislim da je Miler doveden tu zato što je Francuz i da bi se taj auto razvio do savršenstva. Verovatno je neka holivudska ideja da u jednom momentu Loeb uzme i tu titulu. Da li će to biti ove godine ? Teško, mada kad se setim prošlogodišnjeg Gp-a i šupka ništa me ne može baš toliko iznenaditi.

 

Kolko sam čuo iz nekih priča Bmw trenutno ima najbolji motor i planira da sledeće godine o5 uđe u ozbiljnu priču.

 

U svakom slučaju mislim da ću konačno posle par godina imati prilike da baš kidam živce i glasne žice dok navijam za nekoga :D u svakom slučaju će da časti.

 

Što se mene, i nekih realnih dometa tiče mislim da bi bilo savršeno da bude negde između 5 i 10 mesta i da obezbedi sebi mesto u wtcc za narednih par godina, a na ovoj trci da uspe da sačuva auto :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

 

Evo o kakvom manijaku se radi... dobro je da nije odlucio da igra basket nego da vozi auto ...

 

Inace vozaci tih gabarita su hendikepirani ali Duci to ne smeta !!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Inače postoje neka pravila gde se odredjuje dokle može sedište da bude pomereno unazad i koliko mora od poda da bude podignuto. Dakle Duca sedi kao u Yugo-u kada je sedište pomereno napred. Kolena u zube. (ako nadjem slku postaviću je ovde)

Što se tiče željenog plasmana on je rekao da nije došao do ovde da bude 10-ti i 15-ti već da pobedjuje. Mali je car. Poštuje šampione ali na stazi nema respekta. Borac je 100%.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3222 postova
  • Lokacija: Debrc

TU JE I PRVI BOD.

DRIVERS' CHAMPIONSHIP

 

1. flagARG.pngLÓPEZ José María 5 pt.

2. flagFRA.pngLOEB Sébastien 4 pt.

3. flagGBR.pngCHILTON Tom 3 pt.

4. flagFRA.pngMULLER Yvan 2 pt.

5.flagSRB.pngBORKOVIĆ Dušan 1 pt.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ja prosto ne mogu da verujem šta vidim!! Em je previsok i za košarkaša em uzima bodove u mixu sa Loeb-om i Muller-om... možda počnem opet da gledam wtcc... (prestao sam davno samo sam po neku odgledao zbog Zanardi-a u zadnjih 10 g.) Jedini me jebe Loeb, ne mogu očima da ga vidim. A ne verujem da je ušao u šampionat ako nije 100% siguran da će da bude prvak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Ja prosto ne mogu da verujem šta vidim!! Em je previsok i za košarkaša em uzima bodove u mixu sa Loeb-om i Muller-om... možda počnem opet da gledam wtcc... (prestao sam davno samo sam po neku odgledao zbog Zanardi-a u zadnjih 10 g.) Jedini me jebe Loeb, ne mogu očima da ga vidim. A ne verujem da je ušao u šampionat ako nije 100% siguran da će da bude prvak.

 

Neće te Duca razočarati sigurno. Uvek vozi do kraja. Pravi trkač, a ne kalkulant.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

Sad sam čitao odluke i Duca je dobio crnu zastavu jer nije poštovao crveno svetlo na izlazu iz boxa.

 

Cekaj,sad pricas o kazni koju je vec dobio. Nisam ispratio sta je odluceno za cukanje sa Monteirom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

To sam pričao za Q3. Ovo nisam ni naslućivao u tom momentu :D

 

Sunce mu j. Ne sećam se kad sam poslednji put gledao trku sa ovoliko treme :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Inače, za sve ostale - Borković je trku završio na 5. mestu. Imao je jedno malo čukanje u 4 ili 5 krugu o čemu će sudije odlučivati posle trke. Ako mene neko pita (nepristrasan majke mi :D ) bio je trkački incident.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja