Jump to content

Moto Zajednica

VOŽNJE I PUTOVANJA

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Nego, vidim da se projek "Vuja i prikolica" približava kraju. Hoćeš li uspjeti završiti do skupa ili će prikolica pričekati psvoju premijernu vožnju za neku drugu priliku.

 

Nažalost za ovu priliku prikolica neće biti gotova, možda je moglo da sam ja bio aktivniji ali sad šta je tu je.

Bokilic je davno rekao da može da je uradi za 5 dana ali za takvom žurbom nema potrebe, on je majstor i treba da vodi računa o mušterijama a ovo kad stigne, ionako nije ništa hitno, nije kao motor, bez prikolice se može čist je hir...

 

Kabinu je pripremio za farbanje a nisam je nešto ni zagledao, imam puno poverenje ali čak i na letimičan pogled deluje glatko, nežnih ivica, ne vidi se nikakvo gitovanje ili plastični krpež, sve je kao liveno, savršeno...

 

Onda je Bokilic uzeo da baca kabinu na beton u radnji, hteo sam da umrem, mislio sam ode, puče, ko zna šta...

I ništa, sve OK.

 

Posle sam razmišljao da to nije bezveze, pa neko će sedeti u toj kabini, bolje da je ona ''malo'' jača ipak nekome glavu čuva...

 

Kabina je inače krhka, ovalne stranice su se savjale kada bi se putnik pridržavao prilikom ulaska i izlaska, sada se više ništa ne savija, sve je utegnuto.

 

Ovako kako je, kada bih nekog pešaka udario praznom prikolicom mogli bi odmah u grob da ga stave, bez premeštanja u sanduk, večito je.  ;D

 

Bože, lud sam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

AUUUU koji ste bre, pa sto Picasso ne obrte broj ba da naidjem!!! imate Minus kod JA!!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Pa sto me ne pozvaste, ne bih vam popio svo pivo ako ga je bilo!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

AUUUU koji ste bre, pa sto Picasso ne obrte broj ba da naidjem!!! imate Minus kod JA!!!

 

 

Imao sam ja sve vas u glavi samo sam došao na 10 minuta pa je Boki insistirao da bar kafu popijemo...

 

A i došao sam iznenada, vozio sam taxi ceo dan, potrošio 300 km i nisam zaradio ni za gorivo pa sam sav besan zvao i rekao ''DOLAZIM!''.

 

I eto, suzbio sam nervozu...

 

Sledeći put neće biti ovako, ovo je na brzinu samo da se prikolica istovari, sledeći put mora drugačije, onako kako dolikuje  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: KRAGUJEVAC
  • Motocikl: Kavasaki EN450A Yamaha Diversion 900

Par puta sam prolazio pored farme nikad koze video nisam,momci iz Svilajnca sigurno znaju o cemu se radi.Inace ja sam Voja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

"Mis'im nemo' da se ljutite, Sasavac radi..." tako glasi reklama koja ide na jednom svilajnackom radiju...Dakle Sasavac je Etno kompleks sa restoranom, sobama, teniskim terenom (?!) ali i sa mini farmom koza i jarica. Da ne reklamiram suvise, ovaj kompleks je otvorio jedan poznati ugostitelj iz Lapova koji godinama radi u Svilajncu. Jedna ekipa iz Sv-a je preksinoc isla do Sasavca, kazu da su se proveli do ja**, poznajuci rostiljski kvalitet vlasnika Sasavca ne sumnjam da je tako. Ja do sada nisam isao, ali planiram!!Toliko o tome ukoliko dolazite do Svilajnca obavezno svratite do Sasavca, ako nista drugo bar na kafu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

"Mis'im nemo' da se ljutite, Sasavac radi..." tako glasi reklama koja ide na jednom svilajnackom radiju...Dakle Sasavac je Etno kompleks sa restoranom, sobama, teniskim terenom (?!) ali i sa mini farmom koza i jarica. Da ne reklamiram suvise, ovaj kompleks je otvorio jedan poznati ugostitelj iz Lapova koji godinama radi u Svilajncu. Jedna ekipa iz Sv-a je preksinoc isla do Sasavca, kazu da su se proveli do ja**, poznajuci rostiljski kvalitet vlasnika Sasavca ne sumnjam da je tako. Ja do sada nisam isao, ali planiram!!Toliko o tome ukoliko dolazite do Svilajnca obavezno svratite do Sasavca, ako nista drugo bar na kafu.

 

zovi i meneeeee da idemo zajedno,,nisam bio do sad,,a tamam da zalijemo makine... ;) ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Vazi ali moramo da zovemo i MZ-a, da se ne ljuti...!Pa bre MZ, nisam te zvao jer je Vuja dosta kasno dosao!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Ma ne se ljutim, a Bokilic prosao si milion puta pored farme, sto nisi svratio!!

Vujo kojim starim putem si dosao u Silkville? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Vujo kojim starim putem si dosao u Silkville? ???

 

Mislim da je od auto puta bolji put preko Avale tj. Ralje do Sopota, dalje do Mladenovca pa do Smederevske Palanke, Velike Plane, Markovca i onda do Svilajnca.

Lepota.

 

Međutim i ova varijanta kojom vi dolazite je lepa, Dunav se savija kao i put i baš ima lepih prizora.

 

U suštini to je isto samo je pitanje sa koje se strane auto puta ide, ja bolje poznajem ovaj preko Mladenovca, radio sam nekada posao na točkovima gde sam sve ovo obilazio svaki dan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Pa plan je da dodjemo preko Smedereva, a vratimo se preko Avale, Sopota...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

A jeli neko dolazi danas u Smederevo, ili u Majilovac? Ja za pola sata krecem za Smederevo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

evo slicica  izgubio sam se 2 puta, bio u blatu do kolena  bilo bi jos slika al spremala se kisa pa sam pozurio malo

 

sad sam tek skontao da sat nije podesen pa vreme i datum sa slika nisu tacni

 

th_17636_DSCN0431_122_890lo.jpg  ovo je pogled sa moje terase,

 

th_16130_DSCN0407_122_188lo.jpgth_16131_DSCN0408_122_447lo.jpgth_16137_DSCN0410_122_133lo.jpgth_16146_DSCN0411_122_437lo.jpg

th_16147_DSCN0412_122_730lo.jpg

 

 

th_16558_DSCN0413_122_792lo.jpgth_16559_DSCN0414_122_435lo.jpgth_16569_DSCN0415_122_10lo.jpgth_16570_DSCN0416_122_729lo.jpg

th_16575_DSCN0417_122_1066lo.jpg

 

th_16953_DSCN0418_122_512lo.jpgth_16956_DSCN0419_122_614lo.jpgth_16962_DSCN0420_122_258lo.jpgth_16963_DSCN0421_122_221lo.jpg

th_16964_DSCN0422_122_20lo.jpg

 

th_17393_DSCN0423_122_881lo.jpgth_17398_DSCN0424_122_179lo.jpgth_17398_DSCN0425_122_371lo.jpgth_17409_DSCN0426_122_419lo.jpg

th_17410_DSCN0432_122_736lo.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Super ti je ovaj "Fruska Gora Tomos Trophy", nego sto ne namesti prednji blatobran, sigurno si posle voznje bio sav u blatu??!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

da kuis ti jedan cross kada volis da se vozis po ovaki tereni! Pa da se prijavis na "Camel Trfy" ;D i de nadje da teras u patikama??? ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Ja slika nemam, a komentare sam dao tamo gde su skupovi, slike ce valjda da postave oni momci iz KG sa kojima sam bio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Duki ce postavi slike, on je slikovao, aruta je bila sledeca:

-Duki start Jagodina, starim putem preko Ribar, Vel. Popovica do Svilajnca pa onda  idemo: Vel.Plana, Stari put -Orasje, Mala Krsna Smederevo ,Grocka do    Kaludjerice, pa na mesto  skupa.

-Povratak: Avalskim putem do Mladenovca, Sm.Palanke, Vel. Plane do Markovca gde je Duki izasaso na auto-put (da brze stigne) pa za Jagodinu, a ja pravac Svilajnac i KRAJ jedne lepe voznje od nekih 350-400km !!!

 

p.s. u Smederevu me umalo jedan taxi ne izgura sa puta, udario me sa strane, moze se pre reci naslonio ipogurao, ali ostadoh u sedlu!! Ride Sally, Ride again!! >:( >:( :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

p.s. u Smederevu me umalo jedan taxi ne izgura sa puta, udario me sa strane, moze se pre reci naslonio ipogurao, ali ostadoh u sedlu!! Ride Sally, Ride again!! >:( >:( :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Evo i neke slicke sa ove voznje.

Vuja nas je docekao kod motela Radmilovac.Prvi je moj motor,drugo je magarence i treci se vidi Vujin MZ Crnac.

Na drugoj slici koja je slikana na mestu skupa je isti redosled motora samo je Vuja uzeo drugi motor jer je crnac poceo da zajebava(Vuja ce da objasni)

 

post-2200-12878996604943_thumb.jpg

post-2200-12878996605373_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Na samom mestu skupa bilo je zaista lepo,upoznavanje,prijateljski razgovori,hladovina,pasulj sa kobasicom i odlicne kobasice sa rostilja.

 

post-2200-12878996605792_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Duki 'ajmo jos slika i komentara. Ko je bio od MZ-jasa, utisci, organizacija, kako ste prosli u putu, kako su Vas slusali "konji" i sl...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja