Jump to content

Moto Zajednica

2. Moto GP Austin, USA 2014

Recommended Posts

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Rosi,znaci prednja guma.

 

Pa bilo je očigledno. Izgleda da je skuvao dok je jurio da nadoknadi loš start. Malo ih je sve pozadi pomeo Lorenzo sa onom egzibicijom. Aleix E. je ladno ostao zablenut na liniji posle gašenja svetala. Jedno 3 desete koliko sam ja video.

 

Kaže Lorenzo... skidao tear off zbogkomaraca koji su se zalepili, nešto se zapetljao, kad je pogledao semafor nešto mu se učinilo i trt (krenuo je kad se upalilo crveno umesto da sačeka da se ugasi). Priča ko da im težak proliv.

 

Rossi, podjenako dijareičan, kaže da je guma ciknula na desnoj strani, imao je probleme i u simulacijama ali ni blizu ovome, mogao je na podijum da je... baba imala q. Dodao je još nešto generično o Argentini

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Ma nema šanse da bi doktor mogao na podijum. Otkud? Pa nije to za njega matorog! Kao, zbog prednje gume... Ne može on protiv Bradla, Smitha i ostalih klinaca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

p.s. meni je trka bila odlična. Naravno, nemam tu sreću i zadovoljstvo da slušam ta dva genijalna uma...

E sad, ako navijate za Rossi-a a njemu cikne guma i krene da propada na tabeli... nije zabavno. Ja uvek nađem nekog nesrećnika da mu želim uspeh. Prvo sam bio zapeo da Iannone održi poziciju (nije delovalo izvesno) a posle sam zapeo da Ducati, prvi put od Stonera, po suvom uzme podijum. Ako se ne varam. I za Lorenza sam navijao da ulovi Rossi-a...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Najbolji

Meni je trka bila onako, i to ne zbog Rosija koji je lagano tonuo, nego zbog same rezije, koja nije prikazivala duele, nego super usporene snimke.

Imas Lorenca koji juri kao voz da stigne vodece, imas Dukatije napred koji se bore sa privatnicima, ali ne oni prikazuju super slowmo Markeza.

 

Nemam mogucnosti da gledam prenos bez SK tima, pa moram da trpim tu kolicinu gluposti i nebuloza.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

a posle sam zapeo da Ducati, prvi put od Stonera, po suvom uzme podijum. Ako se ne varam.

Rosi je bio drugi u Mizanu 2012, pre toga treći - Le Man 2011.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Sad sam tek pogledao Moto2. Iebo te kakva trka!! Fenati je opravdao moje višegodišnje strpljenje. Biće zezanje u Argentini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Dorcol
  • Motocikl: zx12r

IZ trke u trku, iz prenosa u prenos, sve sam vise fasciniran, ne toliko sadrzajem onoga sto Erceg prica, vec time sto on melje bez prestanka, bez zamuckivanja, bez pauze da udahne vazduh, i tako satima, sa prosekom od deset reci u sekundi !!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

IZ trke u trku, iz prenosa u prenos, sve sam vise fasciniran, ne toliko sadrzajem onoga sto Erceg prica, vec time sto on melje bez prestanka, bez zamuckivanja, bez pauze da udahne vazduh, i tako satima, sa prosekom od deset reci u sekundi !!!

 

Jeste. A onaj drugi, cujes kako mu sumi i skljoca u glavi dok pokusava da smisli neku foru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Meni je trka bila onako, i to ne zbog Rosija koji je lagano tonuo, nego zbog same rezije, koja nije prikazivala duele, nego super usporene snimke.

Imas Lorenca koji juri kao voz da stigne vodece, imas Dukatije napred koji se bore sa privatnicima, ali ne oni prikazuju super slowmo Markeza.

 

Nemam mogucnosti da gledam prenos bez SK tima, pa moram da trpim tu kolicinu gluposti i nebuloza.

 

Lorenco je bio izuzetno spor, samo je jedan krug vozio 2"04,871 svi ostali krugovi su mu bili preko 2'05 ili 2'06, sec I da je startovao kako treba, ne bi bio bolji od 5,6 mesta.

Da se razumeno ja navijam za njega ali ovo je sada realnost. :ups:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Dosta se vozio i iza sporijih a na većem delu staze se teško pretiče, nije mu se padalo... pitanje je koji bi mu ritam bio da je bio s vodećima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Dosta se vozio i iza sporijih a na većem delu staze se teško pretiče, nije mu se padalo... pitanje je koji bi mu ritam bio da je bio s vodećima.

To sam mislio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: R 1200 GS Rallye

Најбржи круг који је поставила Јамаха је била Росијева М1 чини ми се 2.04.1, имао је чак у пар кругова боље време за 0.2 и од Педросе иако је био 3 сек. иза њега..

ЈЛО је првих неколико кругова возио сам самцијат, као и касније када му је требало пар кругова да неке обиђе, а и до краја је јурио ЕспА неколико кругова, наравно обилазио их је и по неколико у кругу, неке са лакоћом на правцу, а неке без великих потешкоћа у кривинама. Вероватно би био најбоље пласирана Јамаха, али, ценим, не више од 4-6 места.

Аустин и Јамаха 1jok.gif, колико бодова узму...узму, заборављају и иду даље.

Јамаха.rat3.gifБриџстоун.

Не би ме чудило ни да Маркез победи у свим тркама у сезони.

Педроса сигурно ове године иде из Хонде, односно, захвалиће му се на сарадњи иако је, по мени одличан, ако га не поредимо са малим.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Meni trka nije bila uopšte loša. Dva Italijana su me malo razočarala, nadao sam se da će Ianonne ostati na podijumu, šteta što nije izdržao do kraja. A Rossi, *ebeš ga, Austin, neka kratkotrajna amnezija i neka ide dalje.

 

Mališa odvaljuje, a Pedrosa neće do penzije iz REPSOLA. Dopada mi se ove godine, u ove dvije trke, što pored nenormalno brzog Markeza, ima dosta tumbanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Најбржи круг који је поставила Јамаха је била Росијева М1 чини ми се 2.04.1,...

 

VHbbohx.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Interesnantno je da u svom najbržem krugu ni u jednom sektoru nije postavio spostveno najbolje vreme.

 

 

t0rCN15.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Kad bi sabrali Rosijeva najbolja vremena po sektorima opet ne bi bio bolji od trećeg mesta, iza obe Repsolke.

Imao bi vreme 2'03.823. Da baba nije žaba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

To je otprilike poboljšanje koje bi većina imala kad bi sastavili idealan krug.

 

MAQ 0.308 sporiji od svog idealnog kruga.

ESP 0.411

SMI 0.340

DOV samo 0.09

BRA 0.289

.

.

.

jedino što većina u pravom najbržem krugu ima bar jedan sektor koji je i u idealnom najbržem...

 

 

 

 

 

.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Sem Loes?

 

Kapiram da vise nije nikakva novost, niti je zanimljivo spominjati to, svima je jasno da su moroni, ali ja ako vidim onog Ercega ili onog drugog debila negde na ulici, mnogo cu da ih izvredjam. Mnogo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2291 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Jos uvek nisam iskopao sta se desavalo sa prednjim gumama. Rosi, Redding(koji je pao zbog prednje), Barbera svi su imali isti tyre wear patern.

Jednom mi se desilo nesto slicno u Kraljevu sa Pirelijem. Na treningu idealno, za trku stavim istu komponentu samo novu gumu, svezu :) i kao da si je nozem sekao, isto kao na slici koju je postavio Motom.

Sto kaze tocrank moze da bude cold patern ali moze i da bude problem sa geometrijom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja