Jump to content

Moto Zajednica

Fazer 600 trokiranje do 2000rpm, preko radi normalno

Recommended Posts

  • U prolazu, 17 postova

Pozdrav drugarima, evo sta mi se danas desilo, upalim motor jutros, odem do grada, parkiram, uplaim posle ispijenog pica sa drustvom krenem i vozikao se 10tak minuta po grafu kad poce da trokira na niskim obrtajima, radi kao na 3 cilindra kao gorivo da nestaje, ja drzim na semaforu na gasu ma trokira, radi brljavo, cim krenem, preko jedno 2000 obrtaja, normalo, iznerviram se ja, puknem po gasu isaltujem sve do 6 i preko 2000 radi ko sat, ja na pumpu, natocim skoro do vrha *(unutra bilo mozda oko 5l ne znam nije bio na rezervi) dodjem kuci i pomislim svecica neka, Ja skinem kablove, kompresorom izduvan silnu neku prasinu i kamencice oko svecida da ne upadnu kad ih idvijem, ja prodam da odvijem, ma nema sansi. Ni jednu. Batalim ja to, upalim motor, on radi ko sat, ja se vozao ostatak dana i sve kako treba radi, ne trokira vise..ali me kopka dal je neka svecka zasmercovala pa bi to da menjam na vreme, jedino to nisam menjao kada sam radio servis..

 

misljenja?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

mozda naisla neka voda u benzinu pa prosla kroz karbove, ako se ponovi, ispusti talog iz karbova,svecica il radi il neradi...vise lici na to,mada nesmem da tvrdim 100% ,da sam bio prisutan i cuo bilo bi drugacije, vidi isprati situaciju

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

imaš jedan kurčić, sisicu ispod lončeta. Sa strane imaš šraf koji kada odviješ, tu počne da curi. Možda neće hteti, , onda upali mor+tor da radi i kuckaj po karbu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Kazes da je padala kisa i da ti se cini da jedan cilindar nije radio i onda si skinuo kablove, izduvao (osusio) i pocelo da radi. Meni se cini da ti je usla voda u kapicu. Menjaj kapice jer ako su pocele da pustaju samo je pitanje dana kada ces opet uci u kisu i stati pored puta. Sreca pa imas 4 cilindra, meni se to desavalo a imam samo jedan...poludeo sam u 30 kilometara sam 3 puta stajao po najvecem pljusku da tresem kapicu i izvukao svu struju iz akumulatora od verglanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

imaš jedan kurčić, sisicu ispod lončeta. Sa strane imaš šraf koji kada odviješ, tu počne da curi. Možda neće hteti, , onda upali mor+tor da radi i kuckaj po karbu.

 

 

Baš si ti kurčić ! :moto3:

 

Pokidah se od smeha. :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja