Jump to content

Moto Zajednica

XROSS CHALLENGE 2014

Recommended Posts

  • ., 437 postova

Mene interesuje smeštaj i ta neka participacija za žurku, pošto primećujem da je najveća i izuzetno jaka konkurencija u kategoriji superteškaša gde postoji izvesna mogućnost da se ne nađem na pobedničkom postolju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Mene interesuje smeštaj i ta neka participacija za žurku, pošto primećujem da je najveća i izuzetno jaka konkurencija u kategoriji superteškaša gde postoji izvesna mogućnost da se ne nađem na pobedničkom postolju.

 

Nisam razumeo bas najbolje pitanje ali sto se tice smestaja nasa preporuka je Rtanj jer se tu sve desava i bice popust za ucesnike. Svako moze da spava gde hoce. http://www.xross-team.com/xross-challenge/smestaj/

Kotizacija za zurku se ne placa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

Mene interesuje smeštaj i ta neka participacija za žurku, pošto primećujem da je najveća i izuzetno jaka konkurencija u kategoriji superteškaša gde postoji izvesna mogućnost da se ne nađem na pobedničkom postolju.

 

Nisam razumeo bas najbolje pitanje ali sto se tice smestaja nasa preporuka je Rtanj jer se tu sve desava i bice popust za ucesnike. Svako moze da spava gde hoce. http://www.xross-team.com/xross-challenge/smestaj/

Kotizacija za zurku se ne placa.

Da, da, to sam pitao. Samostalno je prijavljivanje za smeštaj, a postojaće popust za sve one koji dolaze zbog ovog događaja, samo što bi to trebalo naglasiti osoblju prilikom rezervacije. Da li sam dobro shvatio?

A ovo za kotizaciju za žurku sam rekao više onako, iz šale. Nisam baš ozbiljno mislio da bi bilo kotizacije za netakmičare, niti bi bio problem i da je ima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Свако ко буде на списку такмичара са уплаћеном котизацијом, имаће цене са попустом у хотелу "Ртањ". Цене и услови смештаја - ускоро! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Izgleda ovo prerasta u Superteški enduro sa pratećim kategorijama :D

 

Ako i mali motore shvate ovo kao i Teskasi, kao CHALLENGE i druzenje, a ne kao trku, bice super :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Izgleda ovo prerasta u Superteški enduro sa pratećim kategorijama :D

 

Ako i mali motore shvate ovo kao i Teskasi, kao CHALLENGE i druzenje, a ne kao trku, bice super :takoje:

 

Naravno da ćemo malo i da se trkamo :) a dobro druženje i uživanje u prirodi ne mogu da uteknu kakogod da okreneš :) . :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

Koma, stavite i meni SRB nema veze sto sam na OV :)

i ja sam sa EV na kraju ali to nema veze,bitno je kao se ti osecas i kome pripadas po tvom shvatanju i srcu,a na baklanskom podrucju tesko da ko moze da garantuje za tacno poreklo kad znamo da su ovde turci i jos raznorazni harali vekovima...izvinjavam se na OFF-u.. :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova
  • Lokacija: Bgd N44 44 14 E20 27 10
  • Motocikl: KTM 525exc

Ako i mali motore shvate ovo kao i Teskasi, kao CHALLENGE i druzenje, a ne kao trku, bice super :takoje:

Evo ja sam to tako shvatio! :D Jos ako nema gornje starosne granice.. :moto3:

Nego, hoce li biti nekog prevoza za male motore?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Jel postoji organizovamo mesto za kamp blizu starta? Nekako mislim da je za trku kampovanje najbolja varijanta. Mozda posle prvog dana treba nesto srediti na motoru ,a malo je nezgodno u hodniku hotela...ili nije ;-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Jel postoji organizovamo mesto za kamp blizu starta? Nekako mislim da je za trku kampovanje najbolja varijanta. Mozda posle prvog dana treba nesto srediti na motoru ,a malo je nezgodno u hodniku hotela...ili nije ;-)

 

Naravno. Svaki ucesnik ce dobiti mesto za pravljenje svog boksa. Tu mozes da postavis svoj auto, prikolicu, stvari, radni sator, sta god ti treba.

To ce sve biti pored hotela Rtanj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja