Jump to content

Moto Zajednica

kea 3

Recommended Posts

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Druze, ja prezadovoljan. Malih dimenzija, lak za nosenje i lak je za montazu. Evo prosle godine u Zajecaru na gitarijadi. Spavali drugar i ja. Mesta ima za veliki dusek i nase stvari sa strane. Za tu cenu, mislim da se jakoo puno dobija.

 

10570411_10203542312710441_4250628971801

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

Ja imam, koristim, prezadovoljan. lak kompaktan kad se spakuje, a dovoljno prostran za 2 eventualno kad je frka 3 osobe.

 

a i K_A_W_A ga je uzeo od mene....imam još koji ako zatreba  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda CN250 Helix, Kawasaki Versys 650

Dobar je sator, ja sam zadovoljan. U njemu stane intex dusek na naduvavanje za dve osobe i jos prostora sa strane taman za torbe i kacige. Lako se montira i staje u torbicu pristojne velicine i mislim da je negde oko 2 do 3 kg tezine

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Jagodina

I ja sam kupio pre nedelju dana ovaj sator, rasklopio ga kuci i deluje mi odlicno.Kad uporedim cenu i kvalitet mislim da se isplati kupovina ovog satora,sad videcu kako ce da se pokaze po nekoj kisi i losem vremenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki V-STROM 650

Imam sator matuka 3(razlika u prednjem delu). Sad u julu koriscen po Alpima 5 dana od toga 3 noci kisa nigde ni najmanja kap vode nije prosla a kondez je bio po spoljnom delu. Treba malo pripaziti da unutrasnji deo ne dodiruju spoljni jer ce jedino tu provuci vlagu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Jel ima još tih šatora i koje su im dimenzije da znam zbog duseka unutra.

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Hvala na odgovoru. Gde ima da se kupi šator u prodavnici?

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Kle

Šator sam kupio pre mesec dana,prvenstveno zbog veoma malih dimenzija sklopljenog satora,tako da moze da stane u kofer.Dimenzije sklopljenog šatora su 50cm x 15cm tako da staje u kofer koji ima 46L i vece bez ikakvih problema.Takodje sam ga uzeo zbog cene i marke satora mislim da se najvise dobije za taj novac.Polovni dvoslojni satori se krecu od 30-35 evra pa na gore,mene je Kea3 nova u radnji kostala 40 evra tj.5000din.Nisam imao priliku da spavam na kisi ali mislim da necu imati problema,vodeni stub gornjeg dela šatora je 2000mm.Spavao sam na Borskom jezeru i unutrasnji deo je bio suv,nije bilo kapljica kondenzacije.Ovo dole su dimenzije satora,ali mislim da je duzima satora 205cm,ja sam 204cm visok pa sam morao da spavam po dijagonali šatora  :jee:  :jee:  :)  Oni duseci na naduvavanje staju bez ikakvih problema njihova duzina je oko 193cm.Ako vas jos nesto zanima tu sam :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Kle

Šator sam kupio pre mesec dana,prvenstveno zbog veoma malih dimenzija sklopljenog satora,tako da moze da stane u kofer.Dimenzije sklopljenog šatora su 50cm x 15cm tako da staje u kofer koji ima 46L i vece bez ikakvih problema.Takodje sam ga uzeo zbog cene i marke satora mislim da se najvise dobije za taj novac.Polovni dvoslojni satori se krecu od 30-35 evra pa na gore,mene je Kea3 nova u radnji kostala 40 evra tj.5000din.Nisam imao priliku da spavam na kisi ali mislim da necu imati problema,vodeni stub gornjeg dela šatora je 2000mm.Spavao sam na Borskom jezeru i unutrasnji deo je bio suv,nije bilo kapljica kondenzacije.Ovo dole su dimenzije satora,ali mislim da je duzima satora 205cm,ja sam 204cm visok pa sam morao da spavam po dijagonali šatora  :jee:  :jee:  :)  Oni duseci na naduvavanje staju bez ikakvih problema njihova duzina je oko 193cm.Ako vas jos nesto zanima tu sam :takoje:

post-12607-0-75985000-1438765375.jpeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Samo još adresa gde ima da se kupi :) mene ne zanima puno kvalitet jer je namenjen prvom kampovanju sa decom u dvorištu isključivo po suvom vremenu. Više se radi o samoj ideji šatora a za iste pare bi mogla i neka cerade da se stavi. Njima je to svejedno :)

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Kle

Samo još adresa gde ima da se kupi :) mene ne zanima puno kvalitet jer je namenjen prvom kampovanju sa decom u dvorištu isključivo po suvom vremenu. Više se radi o samoj ideji šatora a za iste pare bi mogla i neka cerade da se stavi. Njima je to svejedno :) Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

Poslao sam pp da ne reklamiram prodavnicu nije u skladu sa pravilima foruma...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: TA 99' Dominator 95' Keeway exceed 125ccm

Nije protiv pravila da kazes ima tu i tu da se kupi ili ja sam kupio tamo i tamo.... Interesuje i mene pa ako ti nije problem napisi ovde a ako jesti pusti na pp... Hvala...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja