Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki VX 805 restyling

Recommended Posts

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Ja ne znam vise sta je "realna cena". Licno, bila bi mi velika gre'ota da ovo tvoje prodajem ispod 2000. Ali izgleda da bi slicno bilo i da ga spustis jos stojku-dve.

Sto kaze kolega u delove. A gre'ota.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6717 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ista prica i sa mojim Kawasakijem. Ovo se generalno odnosi i na vase motore. Da imam jos 1500 eur. za TDM 900, Versysa 650 pa ajde, ovako za cenu ovog VX-a, ER5, nema sta da se kupi a da je bolje. Da kazem, eto napravio sam neki pomak napred. Ko ga sisa, sta i kakve lomove ljudi voze, ja sam prezadovoljan i srecan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

Ne znam koliko ti je frka, al me poklanjaj ga, odlicno izgleda...... Naletece neko kome ovako nesto treba.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ja moj triumph isto nikome nisam mogao da prodam te sam ga oterao za Srbiju i digao na prednji i zadnji padock i prekrio ceradom. Ne dam ga za smešne pare pa neka stoji, kad dodjem jednom godišnje mogu da ga provozam i neka stoji i dalje. Sin ili ćerka kad porastu imaju skoro nov motor koji će tad već biti oldtajmer :)

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N9005 met Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Ako ti nije frka za pare - ostavi ga sebi. ja da sam na tvom mestu uradio bih tako. Kad ne mogu da dobijem bar približno koliko vredi nek mi stoji pa ću uživati sa njim u vožnji. Ali ako ti se njegova prodaja poklapa sa kupovinom novog motora onda ti želim da ga što pre prodaš nekom ko će ceniti to što je urađeno sve na njemu.

 

Pozzzz :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pošto vidim da je oglas otišao u duboki off da kažem koju reč. Bio sam vlasnik ovakvog motora pa znam o čemu se radi. Prva i osnovna stvar je što je vrlo redak i prilično nepopularan motor. A druga stvar su godine. Ipak ovaj motor ima 22 godine, a to je stvar sa kojom mi koji vozimo ove drtine teško možemo da se pomirimo. A treća i gotovo najvažnije stvar je oprema koju si u njega ugradio. To je zlatno pravilo, ili skidaj opremu pa je prodaj posebno ili je nemoj računati u cenu.

Na kraju, ne smem da ti kažem za koliko sam para ja prodao svoj jer ćeš se opako skenjati. Bolje ga ostavi za sebe, makar i neregistrovanog nego da ga pokloniš nekom kao što sam ja uradio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Pa nije off,govore ljudi svoja misljenja.Ovo je forum,i treba tako,ja sam postavio pitanje i vi ste dali iskrene odgovore.Ne slazem se da je nepopularan,Vx,ili vn 800 marauder,je isti agregat,Ima ih koliko hoces,i jedan je od proverenih agregata.Za godine ne znam sta da kazem.Ovo je old school motocikl,dizajn im se nije menjao do danasnjih dana.Agregat,ram,kardan,i to je to.Nije lomljen,ofarban je veoma kvalitetno,generalno servisiran,gore je vec objasnjeno sve.Ovo je jedan pouzdan motocikl,koji privlaci paznju,licno sam svedok,krajnje udoban,veoma brz,startan,sa fenomenalnim zvukom.Ipak cu ja da napravim cafe racer-a od njega...1moto3.gifCene u oglasima ne govore u prilog tvojoj prici.Uporedite ih,sa mojim pa recite...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Ista prica i sa mojim Kawasakijem. Ovo se generalno odnosi i na vase motore. Da imam jos 1500 eur. za TDM 900, Versysa 650 pa ajde, ovako za cenu ovog VX-a, ER5, nema sta da se kupi a da je bolje. Da kazem, eto napravio sam neki pomak napred. Ko ga sisa, sta i kakve lomove ljudi voze, ja sam prezadovoljan i srecan.

 

Kako mislis nema bolje....evo recimo neka dobra honda cbr 600 f2,f3 je bolja u svakom segmentu od er5.... o 1000f da ne govorimo,doduse za nijansu malo veca potrosnja,ali neuporedivo bolja u svemu,od kvaliteta,snage,do putnih osobina...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Verujem da je mislio na samo stanje motora. Jer je Alekreova Kawa u zaista sjajnom stanju...da ne kažem kao nov. Onaj ko kupuje motor sigurno neće birati između toga što su ti nabrojao i ER5. Nisu uporedivi ni u jednom pogledu. Drugačiji koncepti motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6717 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ista prica i sa mojim Kawasakijem. Ovo se generalno odnosi i na vase motore. Da imam jos 1500 eur. za TDM 900, Versysa 650 pa ajde, ovako za cenu ovog VX-a, ER5, nema sta da se kupi a da je bolje. Da kazem, eto napravio sam neki pomak napred. Ko ga sisa, sta i kakve lomove ljudi voze, ja sam prezadovoljan i srecan.

 

Kako mislis nema bolje....evo recimo neka dobra honda cbr 600 f2,f3 je bolja u svakom segmentu od er5.... o 1000f da ne govorimo,doduse za nijansu malo veca potrosnja,ali neuporedivo bolja u svemu,od kvaliteta,snage,do putnih osobina...

 

Jako je tesko naci dobar primerak polovnjaka, generalno. Po performansama to jesu bolji motocikli i to je sve. Meni je motocikl osnovno prevozno sredstvo, te mi je ekonomicnost, pouzdanost i prakticnost prioritet. Potrosnja mi se krece od 3.7 na otvorenom, prosecno do 4.5, plocice i pakne su 55 evra i traju bar 3 godine, gume mu pre propadnu od starosti nego od kilometara, lanac i lancanici 80eur, registracija je 75 evra... Sa druge strane sasvim je dovoljan da se lagano ode i na bilo kakav touring. Naravno, za 4 godine koliko je kod mene pouzdanost nikada nije bila dovedena u pitanje. Za te pare i troskove, meni je odlican. Samo bih izgubio da ga zamenim sa F2, ZZR600 ili nesto sl. Da mogu uzeti Stroma ili Versysa, bila bi vec druga prica. Da popravljam i kupujem tudje lomatine nemam eura.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Varijanta da skinem kofere,xenon,i alarm,i dajem ga za 1600 evra.Ima zainteresovanih za ovu opremu,ali rasparicu je samo ako ode motor.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja