Jump to content

Moto Zajednica

Majstor za skuter 50ccm(Vespa et2)Bg?

Recommended Posts

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd Vidikovac
  • Motocikl: Honda cn250 helix

Drugari kupio sam Vespicu iz naslova...2002. godište.Prešla je 32000km.Treba mi majstor koji će detaljno da je pretrese.Ja sam na Vidikovcu pa što bliže to bolje ali za dobrog majstora bi išao i dalje.:) Iz pročitanih tema sam zaključio da su Motofan i Bokilica vrhunski majstori...Imate li još neku preporuku?Ono što je sigurno je da mi treba nov akumulator i kaciga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Imaš i Rajka na Lekinom brdu, u Rada Neimara, radi samo skutere. 063203232 0644618365

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd Vidikovac
  • Motocikl: Honda cn250 helix

Hvala ljudi...pozvaću pa odlučiti.jbg treba mi neko ko me neće za.ebati jer toliko znam o skuterima da svako može da me za.ebe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Ono što je kod mene presudilo,pored znanja,ljudskosti,pedantnosti,predanosti....da ga ne hvalim previše,jesu ŽIVCI koji su i te kako potrebni kod servisa a posebno kompletnog pretresa skutera(što je i meni trebalo).Prezadovoljan sam.Nije da nema servisa u mom gradu,ali Viktor,po meni ispunjava sve kriterijume majstora u pravom smislu te reči.Pozovi i provozaj se do njega čisto da vidiš jel vaćaroš ili ne 060 6109325 Nalazi se na Vidikovcu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2025 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Бобан 064 1642418,испод мурије на Видиковцу.Добар мајстор и што се мене тиче поштен

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd Vidikovac
  • Motocikl: Honda cn250 helix

Hvala bracabgd...Zvao sam Bobana i sutra idem kod njega.Viktor je bio zauzet sa sajmom automobila i motocikala....Neki drugi bili nedostupni ali cuvam sve brojeve koje su kolege ostavili jer nikad se ne zna.Hvala svima a sutra ce verovatno biti i slika pa da se i ja predstavim kako treba.Pozdrav svima i samo lagano1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Novi Beograd - Friedrichshafen
  • Motocikl: Piaggio Typhoon 50 / Kawasaki z900

Moja preporuka isto za Filipa u 62 gom bloku na Novom Beogradu, Nehruova 80 a. Super servis, odlicni su momci!

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd Vidikovac
  • Motocikl: Honda cn250 helix

Ajde neki impresionistika,slika od skutera.....i tako.Jesi išao kod servisa?

 

Isao kod Bobana sa Vidikovca i onako...Ocistio mi je karb, nastelovao ga, nastelovao zadnju kocnicu i kao ocistio prostor oko motora...za 3500 dingera.Deluje mi puno ili ja dugo nisam imao posla sa majstorima. :)

Za sledeci problem (koji se upravo desio) idem kod drugog majstora...najverovatnije pomenuti Bata iz Zarkova.A problem je sto ne mogu rucicu gasa da okrenem ...kao da je zaglavila ili je problem sa sajlom1neznam.gif...Pocinjem da ludim polako0ljut2.gif

A slike... samo da se setim da ponesem fotoaparat nekad i bice

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Novi Beograd - Friedrichshafen
  • Motocikl: Piaggio Typhoon 50 / Kawasaki z900

Uf pa to ti je mnogo uzeo taj majstor. Moj savet ti je, ne znam koliko ti odgovara, ali stvarno po meni super majstor je Filip u 62 om bloku. Jednom sam ih zatekao subota deset uvece rade ludaci :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd Vidikovac
  • Motocikl: Honda cn250 helix

Uf pa to ti je mnogo uzeo taj majstor. Moj savet ti je, ne znam koliko ti odgovara, ali stvarno po meni super majstor je Filip u 62 om bloku. Jednom sam ih zatekao subota deset uvece rade ludaci :)

 

Kad sam mu davao pare njegov sin se smeje u fazonu: kakav kreten daje 3500 dinara za pola sata posla...ali ajde...tako je kad si duduk za nesto.Moracu pozovem Ficu da vidim ima li prikolicu jer mi je ova rucica gasa zaglavnjena...hod joj je samo tri cetri cm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Novi Beograd - Friedrichshafen
  • Motocikl: Piaggio Typhoon 50 / Kawasaki z900

Hehe e jebi ga tako ti je to, ima Fica prikolicu, hiljadu dindzi je prevoz, ja sam ga iskreno gurao do njega jedno 45 minuta, ali ti si vidim na Vidikovcu, pa eto mozes da ga pustis nizbrdo hehe :) Ima sve Fica zovni ga pa pitaj, ide lepo vreme, greota da se ne djiraš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd Vidikovac
  • Motocikl: Honda cn250 helix

Zvao sam Ficu...dva somica prevoz 1zvizduk.gif...to mi mnogo sada.Ali ortak ima pick up-a pa cu naguram vespu nekako i pravac Nehruova.

A kvar...izgleda da je pukla sajla gasa...1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Nece biti zaglavljena rucica gasa kad pukne sajla, kad je zaglevljena znaci da ima neki otpor, otpor u vidu prepreke hoda sajle ili korozija u buziru ( kao kod sajli rucne na automobilu ).

 

Skines komplet sajlu i odneses kod Bobana ( Boban sajle ) da ti napravi novu i to ti je to, problem resen.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Novi Beograd - Friedrichshafen
  • Motocikl: Piaggio Typhoon 50 / Kawasaki z900

Zvao sam Ficu...dva somica prevoz 1zvizduk.gif...to mi mnogo sada.Ali ortak ima pick up-a pa cu naguram vespu nekako i pravac Nehruova.

A kvar...izgleda da je pukla sajla gasa...1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Novi Beograd - Friedrichshafen
  • Motocikl: Piaggio Typhoon 50 / Kawasaki z900

Ma ja i drugar smo prosle godine ugurali u kedija pikapa lagano, jedino nije mogao da stoji na stenderu pa sam morao ja da budem u tovarnom prostoru da ga drzim, a sad pre dva meseca sam ga gurao kao slepac jer je ortak prodao pikapa. Tako da lepo ga vi upakujte i nema da brines :) Sajla gasa neka polovna, jer ove nove su skupe deru sa cenama, to ce fica da ti nadje negde verovatno tako da strpi se i posle ces da uzivas ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd Vidikovac
  • Motocikl: Honda cn250 helix

Nece biti zaglavljena rucica gasa kad pukne sajla, kad je zaglevljena znaci da ima neki otpor, otpor u vidu prepreke hoda sajle ili korozija u buziru ( kao kod sajli rucne na automobilu ).

 

Skines komplet sajlu i odneses kod Bobana ( Boban sajle ) da ti napravi novu i to ti je to, problem resen.

 

U pravu si.Danas odvrnuli buzir sa karba i jedva ga izvukosmo.Ne znam kako se zaglavio ali poslednji je oko karba cackao Boban sa Vidikovca tako da kod njega vise nikad.Plus me odrao sa cenom.

Sredicu to a onda kod nekog pravog majstora.Fica NBG ili Bata Zarkovo.Mada mi ortak kaze da je on radio generalnu kod Baneta i Kalija u Visnjickoj 16.Kaze da su doktori za sve motore ali posebno za Piaggio program.Zna li neko nesto o njihovom servisu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja