Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki gsx750r

Recommended Posts

  • U prolazu, 48 postova
  • Motocikl: Kawasaki zx6r

Meni stvarno nije jasno,kako neko moze da kupi dobar motor za male pare,jedino ako se pozaje sa tim prodavcem ili da je hitno,cim vidis da je motor u toj klasi ispod realne cene znaci da nesto nije ok sa tim motorom..

Kako narod kaze: Ako ne znas sta je dobro,pitaj sta je skupo..

Bolje platiti motor 300 400 500 € vise nego uzeti jeftiniji i u pola sezone kad se svi voze ti patis VECNEE MUKE..Mislim fa je realno

POZDRAV :D

 

Decko objasnio :D

Tako sam ja platio malo skuplje zx6r 2000. a drugar platio jeftinije gsxr 2005 i eno sad muke muci sa milion problema...

Doduse sve zavisi, i nikad se ne zna, ali cim je nesto jeftino , kao sto si rekao ili je coveku jako hitno, nesto mu izbilo, ili je neka mucka i macka u dzaku....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 336 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Motor ispade ok za tu lovu,sredjeni su karbovi,budzili ih s nekim gumicama,zeza me onaj elekto ventil,na bajpasu radi ko sat al ventil ima slab protok,hteo sam da stavim jos jedan al mi ispala original slavina povoljno pa cekam da stigne,iskreno ja sam se plasio da kad sredim karbove ispadne da je motor unisten,a ono pali na pola zuba,jos slavina da stigne i 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

hehe šoklo. videćemo se u subotu gradištu pa ćemo da vidimo. dojaši tu napravu, mada, pitao sam ženu, oćel to da joj odgovara, a ona kaže, nemoj ti zbog mene, neću ni na to. pa dobro ženo, ti idi peške ja ću da guram pored tebe, al daleko je olandija... tako da nisam siguran dal bi je prodo il nebi, dal bi je menjo il nebi... i bi i nebi, sad je imam, ako je napustim nikad više neću da je imam, a bila mi san nedosanjan. al ćese vidimo tamo pa ako ništa onobar da popijemo po sok il kiselu 2cirka2.gif2cirka2.gif

 

Naravno. Bitno je druzenje, a sve ostalo kako bude. Samo da nas kisa ne udavi. Prosle godine sam bas prosao kao pokislo mace na moto-skupu na Srebrnom Jezeru... Ne bih ponovo utvrdjivao gradivo... :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja