Jump to content

Moto Zajednica

CAFE RASER

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

PRAVIM CAFE RASERA OD HONDE CB 400N 1985 GOD AL MI SE NESVIDJA REZERVOAR NIJE RAVAN JEL IMA NEKO NEKI PREDLOG ZA DRUGI REZERVOAR I AKO NEKO IMA TAKO NEKI KUPIO BIH ILI DA OVAJ SECEM I PREPRAVLJAM JEL SE NEKO BORIO SA OVAKVIM PROBLEMOM INACE MOTOR SREDJUJEM VEC GODINU DANA RASKLAPAO MASINU SADA KOZMETIKA DOSLA KUPIO ZMIGAVCE HROMIRANE NOGOSTUPE SAT STOP SVETLO RETROVIZORI NA KRAJU VOLANA FEHLING M KORMAN AUSPUSI SVE HROM KACICU SLIKE KADA ZAVRSIM

post-26439-0-37289700-1394302992_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

BICE SLIKE SADA SAM JOS U SIVOJ FAZI PESKARIO OFARBAO BLOKOVE I RAM SADA SECEM PREPRAVLJAM PA CE NA PESKARENJE I PLASIFIKACIJU IMAM JOS RADA PA KADA DODJE SKLAPANJE BICE SLIKA JA SE NADAM SLEDECI MESEC KRAJ AKO DA BOG SKUPA INVESTICIJA LEPO JE OVDE NEKO NAPISAO KOLIKO IMAS PA JOS 30POSTO BAS TAKO SAMO ME ZEZA TAJ REZERVOAR NIGDE NEMOGU NACI

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

aj za pochetak smanji slova i daj malo zarezi tachke i to...

predstavi se, napishi o sebi rechenicu bar i daj nam malo vishe info o motoru koji radish. slike i tekst obavezni, ima nas koji bi to detaljnije da vidimo.

dobrodoshao :zdravo:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Izvinjavam se na slovima jbg to je zato sto stalno gledam odglase trazim sugavi rezervoar. Pa brzopleto pisem inace ja sam Prle iz Novog Sada sam. Hondu sam kupio iz Bg ima tu post renoviranje Hode. Ima i slike kako su radili ali nazalost pogresno.Karike stavili fijateve neke koje nepiju vodu a ventile koje se poliraju rucno polirali masinski pa ih presljafovali. Tako da motor od fabricke kompresije 9/3 na levom cilindru imao 7.5 a na desnom 5,5 .mada je Honda i tako palila na dodir. Dimila je i slabije vukla. i menjac je skripeo jer je bio lose sklopljen. Sada sve to otklonjeno novi ventili tefloni vodjice karike dihtunzi.Kacicu slike od motora malo strpljenja samo treba da ih prebacim od prijatelja kod njega su u telefonu .Posto je on sklapa inace on popravlja mislim majstor je pozz svima ovde ako neko ima rezervoar neka se javi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 415 postova
  • Lokacija: sokobanja
  • Motocikl: Honda cbx 750f, Jawa 350/361, Jawa 250/559,

Druze ako ti nije problem, smanji sliku pre nego je izbacis, ovako tesko mogu da se odgledaju u celosti. :gaa:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

evo jos koja slika nekog ce zanimati stavicu jos kako je islo po redu honda isecena prepravljena rezervoar razrdjan ofarban epoxiom auspusi by Darko Grbic Maglic sve prohrom visoko poliran rep by Marko Lopin Sremska Mitrovica

post-26439-0-97042600-1438279134.jpg

post-26439-0-28952300-1438279190.jpg

post-26439-0-11518800-1438279225.jpg

post-26439-0-53896200-1438279263.jpg

post-26439-0-45960900-1438279306.jpg

post-26439-0-37512400-1438279449.jpg

post-26439-0-04580900-1438279483.jpg

post-26439-0-14543100-1438279691.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

pa druze jeste sve radio Dare iskreno imao popust solidarisao se samnom kaze da i on ucestvuje malo u mom projektu Dare je extra lik svaka mu cast dobio po 60 ev jedn top i 20 ev jedna grana sto je ispod svake cene solidarisao se samnom lep zvuk sve preporuke za Dareta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

evo jos slika samo jos sic pravi se i gotovo na sklapanje svaki sraf niklovan sve peskareno plastificirano metzeler lasertec  gume elektrika sva u repu i svi kablovi kroz ram nista se nevidi bice za koji dan slike gotovog motora svaki deo na motoru je diran uradjen takodje vile sermenizi novi zadnji amorti takodje karburator telo plastificiran solje poluge niklovani i polirani

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

ja sam zaboravio na ovu temu skroz, svakako prijatno iznenadjenje :D IDEMOOOOO!!!!!!!!!!!!!  :jee1: bice k'o lutka

 

Bilo bi lepo ako ne bude tajna na kraju da ispises ukupan saldo, ulozenog novca cisto orjentaciono zbog ljudi koji bi se upustili u slicne projekte

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja