Jump to content

Moto Zajednica

Licitacija vojnih Moto Guzzija

Recommended Posts

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Управо сам прочитао ово: Kupite vojne motocikle!

 

Шта мислите колика ће бити почетна цена, јер ја нигде не видох исту...? Да ли ми се исплати долазити из Аустрије због њих? Има ли делова да се нађу?

 

П.С. Надам се да сам погодио тему. Ако не, нека админ премести где треба...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Procitao sam oglas i nimalo mi se ne svidjaju pravila. Kao da su napisana da se odvrate pojedinci od ucestvovanja na licitaciji.

Moze li netko kad otkupi Uslove nadmetanja da ih okaci da vidimo sta pise u njima?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

РЕПУБЛИКА СРБИЈА

МИНИСТАРСТВО ОДБРАНЕ

СЕКТОР ЗА МАТЕРИЈАЛНЕ РЕСУРСЕ

УПРАВА ЗА СНАБДЕВАЊЕ

ДИРЕКЦИЈА ЗА НАБАВКУ И ПРОДАЈУ

Немањина 15

 

О Г Л А Ш А В А

ПРОДАЈУ МОТОЦИКАЛА И МОПЕДА УСМЕНИМ ЈАВНИМ НАДМЕТАЊЕМ ПО СЛЕДЕЋЕМ :

 

1. Дана 10.10.2011. године са почетком у 13.00 часова у касарни ``Књаз Михаило`` у Нишу за следећа средства :

- мотоцикл МOTO-GUZZI FALKONE 500 ccm ........................................ 28 комад,

- мотоцикл МOTO-GUZZI V-35 ............................................................... 3 комада,

- скутер VESPA PIAGIO LML ..................................................................... 1 комад,

- мотоцикл HONDA KASTOM CM 125 ..................................................... 1 комад,

- мотоцикл JAVA 350 TS .............................................................................. 1 комад,

- мотоцикл KAWASAKI 750 ZXR ............................................................... 1 комад,

- мопед Томос АПН6 ................................................................................... 6 комада.

Средства су лоцирана у ВП 4666 Ниш, ВП 3162 Ниш, ВП 1097/2 Ниш, ВП 6002 Зајечар и ВП 4445 Лесковац.

 

2. Дана 29.09.2011. године са почетком у 13.00 часова у касарни ``Рибница`` у Краљеву за следећа средства :

- мотоцикл МOTO-GUZZI FALKONE 500 ccm ...................................... 26 комада,

- мотоцикл МOTO-GUZZI V-35 ............................................................... 8 комада,

- мопед Томос АПН6 .................................................................................... 1 комад.

Средства су лоцирана у ВП 4652 Краљево, ВП 5019 Краљево, ВП 1439 Лађевци, ВП 3262 Крагујевац, ВП 9845 Ваљево и ВП 8365 Крушевац.

 

3. Дана 14.10.2011. године са почетком у 12.00 часова у просторији 323 Управе за снабдевање у Немањиној улици број 15, Београд за следећа средства :

- мотоцикл МOTO-GUZZI FALKONE 500 ccm ...................................... 36 комада,

- мотоцикл МOTO-GUZZI V-35 ............................................................... 11 комада,

- мопед ТОМОС КОЛИБРИ 14 TLC .......................................................... 3 комада,

- мопед ТОМОС КОЛИБРИ T12 ................................................................. 1 комад.

Средства су лоцирана у ВП 1405 Нови Сад, ВП 2834 Београд, ВП 8486 Панчево, ВП 1423 Сомбор, ВП 6234 Панчево, ВП 5004 Јаково, ВП 5302 Пожаревац, ВП 5002 Београд, ВП 4522 Батајница и ВП 2078-3 Смедерево.

 

Средства се продају појединачно, у виђеном стању, без права рекламације купца на исправност, стање и комплетност. Купац сам сноси трошкове утовара, транспорта и истовара. Детаљнији подаци о средствима и тачна локација дати су Условима надметања.

 

Разгледање средстава је могуће искључиво са откупљеним Условима надметања, по следећем :

- у гарнизону Ниш, Лесковац и Зајечар сваког радног дана од 18.09. до 05.10.2011. године у времену од 09.00 часова до 14.00 часова,

- у гарнизону Краљево, Крушевац, Крагујевац, Ваљево и аеродром Лађевци сваког радног дана од 11.09. до 27.09.2011. године у времену од 09.00 часова до 14.00 часова,

- у гарнизону Београд, Смедерево, Пожаревац, Јаково, Панчево, Нови Сад, Сомбор и Батајница сваког радног дана од 25.09. до 12.10.2011. године у времену од 09.00 часова до 14.00 часова.

 

Услови надметања могу се преузети у Дирекцији за набавку и продају Министарства одбране, улица Немањина број 15, Београд, канцеларија 310, сваког радног дана од 09.09.-12.10.2011. године у времену од 09.00-14.00 часова.

 

Сви учесници обавезни су да на име накнаде трошкова спровођења надметања бесповратно уплате износ од 3.000,00 динара на текући рачун број 840-19540845-28, позив на број 122742312880925, прималац : Приходи државних органа и организација Србије, Сврха уплате : ``Трошкови надметања за МОТОЦИКЛЕ``. Потврду о уплати износа од 3.000,00 динара, учесници надметања предаће представнику продавца приликом преузимања Услова за надметање.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Ljudi moji falkone je možda antika ali ja na nešto tako ružno živ ne bi seo. Kako god ga kastomizovao jednako patetično izgleda. V35 i mož da prodje ali kad se njegova poluružnoća spoji sa činjenicom da je 0.35l pola od minimuma za pristojan motor ostaje pitanje kome to treba. Previše ih je na drumu da bi bio fazon držati ih u originalnom stanju sto ih svrstva rame uz rame sa onim javama. Još 3k ulaz u pijac ka da mi prodajemo a ne oni, pa ja ne znam, ako je nekome namera da ih kupe odabrani pa nek ih kupe, neću im smetati.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Ljudi moji falkone je možda antika ali ja na nešto tako ružno živ ne bi seo. Kako god ga kastomizovao jednako patetično izgleda. V35 i mož da prodje ali kad se njegova poluružnoća spoji sa činjenicom da je 0.35l pola od minimuma za pristojan motor ostaje pitanje kome to treba. Previše ih je na drumu da bi bio fazon držati ih u originalnom stanju sto ih svrstva rame uz rame sa onim javama. Još 3k ulaz u pijac ka da mi prodajemo a ne oni, pa ja ne znam, ako je nekome namera da ih kupe odabrani pa nek ih kupe, neću im smetati.

 

e neka si nam rekao stotinama tupsona bez ukusa i bez znanja šta je to dobar motor :takoje:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

A na slici se vidi i neki enduro u pozadini !? (sa pocepanim sedistem ) da im nije to : honda 125 castom !? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

A na slici se vidi i neki enduro u pozadini !? (sa pocepanim sedistem ) da im nije to : honda 125 castom !? :)

 

Mislis na ovoj slici

 

v217215p0.jpg

 

ispod koje pise

 

"Ilustracija (forum.bjbikers.com)"?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

u nekome momentu posle rezerve koju smo gulili u kasarni bio sam se zagrejao jer je bilo nekoliko guzonja koje je vozila vojna policija tj nije vozila nego su bili jos uvek pod konzervacijom! onda je prica glasila da do toga mogu doci samo neki vojni otpadi kao onaj u temerinu npr...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova

Pozdrav! Ako iko sazna info pocetne cene molim da se postavi! Voleo bi da se nekako docepam jednog! Hvala! A ako nekom treba servisna knjiga imam za 500 falkonca i za v35! Samo mi treba da nadjem vremena da odradim u PDF i postavim link!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

do koje cene bi vredeli ovi falkonci na licitiranju? posto se ne zna da li su u voznom stanju, registracija na njih i ko zna šta još... V35 registrovan se prodavao za 1000e dosta dugo... meni lično je ova 500tka zanimljiva (video sam jednu na raskrsnici 29. novembra i i Vašintona) ima menjac sa pogrešne strane :D al izgleda lepo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova

Hmm nemam predstavu koje su cene kod vojske ali pronasao sam na oglsima jedan v35 koji je u fazi restauracije! Motor navodno zavrsen, ostalo da se struja kaci posto je komplet skinuta! Cena je bila negde oko 600e! E sad neznam kako se zakon menjao zbog vojnih! Prepis i registracija?? Nesto se secam da jedno vreme vozilo kupljeno na otpadima nije moglo da se registruje! Nemojte me drzati za rec! Treba se raspitati ko sta zna!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Ајде распитаћу се ја.....знам неке људе 1zvizduk.gif1zvizduk.gif1zvizduk.gif1zvizduk.gif

један фалконац се вози у краљеву, два у београду која ја зна су 'нако, има доооооста улагања, један в35 је баш лош.

Оно у позадини је кађива 125(250) кубика крос-ендуро користила их војна полиција такође......

Распитаћу се шта се конкретно расходује али у принципу питање је на шта налетите.

Почетна цена -мислим- да није одређена! ! !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Beograd

Kvacilo i dekompresor na levoj rucki gas i kocnica na desnoj..jedino je menjac sa desne strane...

 

Ovo je falkoncan od drugara,,ima ga i u originalu ,,,.. e sad bi da uzme jos jedan ...pa da ponovo brusi vari i coperise...

sve sto se tice ovog motora i dorada sam je pravio od raznih klipnjaca, lanaca , bregastih,, ...jos samo da hromira i to je to..

post-163-0-86302700-1315910829_thumb.jpg

post-163-0-74764600-1315910869_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja