Jump to content

Moto Zajednica

lalajko

Administratori
  • Broj tema i poruka

    12091
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

O članu lalajko

  • Rođendan 21.03.1960.

Contact Methods

  • MSN
    lalajko@hotmail.com
  • Website URL
    https://www.youtube.com/channel/UCXA_W8nTzwX14ilRWVAvHxA
  • Yahoo
    lalajko@yahoo.com
  • Skype
    Lalajko

Profile Information

  • Pol
    Muškarac
  • Lokacija
    Lazarevac
  • Interests
    Pcele, basta, voce, fotografija, motori, kulinarstvo, racunari... Obozavam da putujem, sto duze i dalje to bolje. Nista lepse od dobre planine, jezera ili reke. Miris borova, miris kise i tisina.
  • Motocikl
    BMW R1200GS Adv

Poslednji posetioci profila

21102 profile views

lalajko's Achievements

Integrisan

Integrisan (6/6)

1,9k

Reputacija u zajednici

  1. U mom slucaju se u celu jednacinu dodaje Canbus sistem, pa sijalica mora da bude kompatibilna sa njim. Kupio sam Bullvision H7 Canbus na Aliju. Sijalica daje odlicnu geometriju i osvetljaj, dok radi... Preko 30 stepeni dnevne temperature se u kucistu fara pregreva i gasi uz Canbus gresku. Izgleda da se na r1200gs mora odustati od LED, ukoliko ne zelim da skidam poklopac sa zadnje strane fara...
  2. Evo jedan izuzetan primerak, ne verujem da postoji bolji u Srbiji. Nasao sam jedan malo losiji na mobile.de za 9500e i to bez kofera. Ovaj ima i tri fabricka kofera, brdo Touratech detalja i originalni Akrapovic. I nema tih para za koje bi ga vlasnik prodao...
  3. Do sad sam navijao za Ducati ali BMW je BMW pa... Bravo zemo!!
  4. Do treceg sektora imao je 3 desetinke prednosti, ali je naisao na Mira i za njim vozio do cilja
  5. U stvari najobicnija freza, potpuno ispravna. Dogovorljivih 200e. 0641129246
  6. BTW, da sam malo mladji prodao bih ovo Einhel sranje od freze i kupio bih 506, sa ralicom, kopacicama i prikolicom. Zivim na periferiji, prakticno na selu i znacila bi mi mnogo.
  7. Nema mozda fabrike, ali sam nasao lika u Despotovcu cini mi se koji ih ima na desetine i bavi se kompletnom restauracijom, do nivoa novog. Sto se problema tice, rekao bih da ne dobija dovoljno goriva, verovatno zapusen filter ili neko crevo za gorivo. Kako god, dobro dosao na forum i kad kupis motor, cekamo te!
  8. 1. Martin 2. M.Markez 3. Banjaja
  9. lalajko

    Formula 1

    Skoro da sam zaboravio kako moze lepo da se odrema uz F1.
  10. Deluje zanimljivo. Kupio si ga??
  11. Nisam ugradjivao nikakav prekidac je moj motor ga vec ima, samo sam zamenio maglenke. Zadovoljan sam svwtlom, mnogo je bolje od fabrickih koje nisu bile LED. Kako sam shvatio, ove maglenke su kopija BMW maglenki na LC modelima.
  12. Isti slucaj. Problem sam resio kupovinom Coleman Double bed duseka, ima ga u BG, cena oko 7000 dinara, ali ponekad bude na akciji dosta manje. Dusek ima odlicne ventile, i za razliku od Intexa, ujutro se ne budis na zemlji. Ono sto je tebi bitno, dusek ima dve komore. Tako da dok se prevrces i koprcas pokusavajuci da ustanes, vrlo malo uznemiravas osobu pored tebe. Meni je obavezan deo kamp opreme. A tek kad se razbaskarim sam na njemu... bukvalno spavam udobnije nego kod kuce.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja