Jump to content

Moto Zajednica

el classico

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3958
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

1 Pratilac

O članu el classico

  • Rođendan 18.09.1966.

Profile Information

  • Pol
    Muškarac
  • Lokacija
    CH-HR-BiH
  • Motocikl
    2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Poslednji posetioci profila

4661 profile views

el classico's Achievements

Drug član

Drug član (4/6)

5,5k

Reputacija u zajednici

  1. Kako vam se sviđa ovi primjerak?? Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
  2. Frend imao takvog novog mislim 1989 kupljen u Jeklotehni Maribor, plaćen gotovinom. Koji je to stroj bio Bože mili…. Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
  3. Kina me iznenađuje u svemu što sam vidio, bez daha me ostavio oni video o njihovim mostovima. Bin sprachlos. Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
  4. Tvoj Feedback bi me također uveselija. LP Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
  5. Frend je lani uzeo Strom800 DL jako solidan i zabavan motorin. Dizajn je stvar ukusa koji je opet često precijenjen, taj ukus. Meni je dizajn također bitan kod kupovine ali ne i najbitniji kriterij. Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
  6. 5lit jest ali prosječna potrošnja na onih 720km koje je motor do tada imao. Vožen ukupno 11 sati. Još je naglasio kako je to motor za probne vožnje i da svi zavrću da vide kako ide. Ja vjerujem da to u svakodnevnici treba biti dosta manje. LP Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
  7. More i VOŽD Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
  8. Volio bih da ga ti testiraš uskoro. Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
  9. Te prednje rupe na štitniku motora su potpuno nepotrebne. Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
  10. Količina viška je naj veći problem u ovoj priči. Tako semerinzi naj više trpe i jako brzo bi negdje izbilo i propišalo ulje. Neozbiljni su posve…. Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
  11. E ovo je stvarno drsko i ne profesionalno. Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
  12. https://youtu.be/FMsiikFB3Y8?si=DtGlvdErkAEMhbAH Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
  13. TRW organic Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
  14. Sve ovisi koliko vremena imaš na raspolaganju. Zanimljiva je tura zvana “island hopping” trajektom od otoka do otoka. Odvežeš se jadrankom do luke Brestova ispod Opatije oko 30km. Iz Brestove na Cres i Lošinj, sa Cresa na Krk, sa Krka na Rab, sa Raba na Pag i tako dalje. Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
  15. Dalmatinsko zaleđe je jako zanimljivo i interesantno u svakom pogledu. Jako rado sam tamo i rado se vraćam. Samo izbjegavati vrijeme turističke sezone, meni su maj i septembar-oktobar vrhunski termini. Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja