Jump to content

Moto Zajednica

Pancevo - Zrenjanin - Idvor - Pancevo 16.09.2007.

Recommended Posts

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Знам да је прошло доста времена од тада, али пошто сам тек данас добио фотке са те екскурзије решио сам да их поделим са свима.

Иако није била нека дугачка вожња, неки захтеван пут итд. мени је остала у јако лепом сећању јер је била најмасовнија вожња у којој сам учествовао.

16ти септембар, рано ујутру ми звони телефон и другар (Владица) ми каже да ће бити неке крос трке у Зрењанину и да доста људи из Панчева планира да иде. Ко сам ја да одбијем ?? Пакујем се на брзину пошто је договор да се нађемо испред "Фото Саве" са делом људи за неких 20ак минута.

Владица долази по мене и после натакања горива крећемо ка првом одредишту. Тамо нас чека бројна фамилија Полић.

ivvKZ_dscn3409zy3.jpg

С лева на десно - Јован Полић - Honda Varadero 125, ја - Ducati 998, Владица - Suzuki GSX-R 600 SRAD, Драган Полић - Suzuki V-Strom, Милан Полић - Yamaha TZR 50 (иначе овом приликом сувозач на Строму) и Зоран Полић - Honda CBR 600. План је следећи, крећемо ка кеју где су се у кафићу "Вагон" већ скупили људи који ће ићи за Зр.

404.jpg

По некој информацији коју сам добио, требало је да крене 24 мотора. Сјајно !. Овде се у позадини види део учесника и њихови мотори и наравно наш уредник "diRRty" и његов TDM са десне стране. Пошто спадам у онај део популације који не може дуго да чека, са Јованом, Владицом, Миланом и Зораном крећем ка излазу из Панчева где чекамо остатак. После неких15ак, 20 минута чујемо лепе звуке, палимо машине и прикључујемо се екипи која нас у том моменту пролази.

Наравно како је у питању велика група, држимо се брзине од неких 80-90 км/ч. Пролазимо кроз Јабуку, Глогоњ, Сефкерин и улазимо у Опово као група. Овај део вожње ми је остао у најлепшем сећању јер је сама појава оволиког броја мотора у сваком селу привлачила пажњу. Нисам сигуран за остале али мени је ово било екстра.

После Опова укључујемо се на зрењанински пут и ту се група већ полако распада. Пошто сам до тада возио на зачељу колоне, реших да мало дигнем темпо, тако да сам од тада био негде на златној средини  ;D. И док си реко "пиксла" ево нас на улазу у Зрењанин 75 км удаљених од полазишта. После неких 10ак, 15 минута цело друштво се скупља и ред је да нас неко услика  :)

J6Bf6_dscn3415th7.jpg

,и из другог угла

ggUv1_16092007681hf3.jpg

Након пуш-паузе седамо на моторе и крећемо на стазу. Да сад не би давио са самим тркама и поретком на њима ево линка у коме је то обрађено http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=10432.0

Одгледали смо пар трка и тада је већина људи са којима сам кренуо (6-орица од самог почетка) предложила да на путу до куће скокнемо до Идвора где се одржава мото журка. После пређених 35 км, улазимо у село и налазимо журку.

oLUkc_dscn3419js1.jpg

Пошто се тог дана одржавала трка Мото Гп-а нисмо се дуго задржали овде (неких пола сата, сат). До Панчева нам је остало још неких  40ак км које пролазимо за неких пола сата. Пошто смо се изпоздрављали на улазу у Па, свако је одјурио кући јер смо до почетка поменуте трке имали око 10 мин.

Као што сам већ рекао, вожња није била нешто посебно захтевна, али ми је остала у јако лепом сећању и чак би могла да конкурише за моју најлешу вожњу у 2007ој. Наравно овом приликом позивам се Панчевце који су учествовали, а ја их нисам упознао па самим тим и навео, да се јаве и изложе своје утиске.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja