Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Toronto, Canada

Danas sam se setio da sam vam ostao duzan za jedan putopis koji je odvozan u aprilu prosle godine. Posto nemam mnogo vremena da pisem, kao za put u Trebinje, potrudice se da postavim dovoljno slika kako bih vam docarao ono sto smo moja lepsa polovina i ja doziveli na putovanju.

Dan 01
Beograd - Belusic
24/04/2006
387+ kilometara

404.jpg

Dan 02
Belusic – Beograd
25/04/2006
255+ kilometara

YIJZ4_mapadan027fs.th.jpg


DAN 01
Rano ujutro startujemo iz Beograda. Celim putem vozimo lagano i uzivamo u prirodi.

Djerdapska klisura

404.jpg 404.jpg 404.jpg

404.jpg fpwWu_im0068299rz.th.jpg

Iznenadjenja na putu

QORN8_im0068641ov.th.jpg yn3ne_im0068695eu.th.jpg

Lepenski vir

404.jpg 404.jpg

Medjudrzavni incident

404.jpg

Idemo dalje kad tamo...

404.jpg

Rajkova pecina, nazalost zatvorena u tom periodu

404.jpg 404.jpg 404.jpg

404.jpg 404.jpg

Borsko jezero

404.jpg 404.jpg NzRDJ_im0069724wr.th.jpg 0q3PZ_im0069803gc.th.jpg

A onda pun gas pa u Belusice na spavanje. Uhvatio nas mrak u sred sume, jezivo ali to je deo avanture. Stigli smo negde oko 22.

DAN 2

Belusic

404.jpg 404.jpg 404.jpg

404.jpg 404.jpg

Jagodina. Hvala bajkeru koji nam je pomogao da kupimo ulje.

404.jpg

Put ka Resavskoj pecini

404.jpg WxRE2_im0070471th.th.jpg

Resavska pecina. Ako ste blizu ovo nemojte propustiti.

404.jpg 404.jpg 404.jpg

404.jpg 404.jpg 404.jpg

lhUw2_im0071075yu.th.jpg 01R7r_im0071317gn.th.jpg

Vodopad Lisine, nedaleko od pecine. Definitivno mesto koje treba posetiti. Samo pola sata voznje od pecine. Odmor i dobra klopa.

404.jpg 404.jpg 404.jpg

404.jpg 404.jpg pDvTk_im0071832hz.th.jpg

404.jpg 404.jpg DuHuG_im0071976fj.th.jpg 404.jpg

Jos malo pa kuci ;)

404.jpg

Mi kuci kad ono ispred zgrade

404.jpg

Toliko od mene za ovaj put :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Prijatelju, svaka Vam cast. Hvala ze lepe fotke. Ja sam prosle godine isao za Jagodinu i sada vidim sta sam sve propustio. Mada sam ja isao (kod neke ribe) dosta brzo. Zurio sam da stignem, pa se nisam ni setio da to sve obidjem, a i da napravim koju fotku. Ove godine polako i na tenane. POZZZZ

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Lep put i ja nesto planiram ove godine sa lepsom polovinom da malo vidimo i da jos bolje upoznamo nasu lepu zemlju :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Extra putovanje,extra slike!? :D

 

A onaj izlazak iz pecine sto ste mi objasnjavali,sad znam kako izgleda,definitivno necu zaobici!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 355 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: VFR750F, XRV750, KTM 250EXC

Svaka èast, divan krug, moraæu i ja da obiðem isto to sa ženom, ima da odlepi na peæine, tvrðave i prirodu... :wink:

 

Da li samo molim te možeš da mi kažeš gde si našao ovu mapu po kojoj si ucrtavao rutu? Thnx...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Toronto, Canada

Mapa je napravljena u programu AutoRoute 2002. Napominjem da je potrebno da nadjete, ili se meni javite pa da nesto organizujemo, staru verziju ovog programa, znaci 2002. U novim verzijama nema Srbije i velikog dela istocne Evrope.

 

Ko je koristio AutoRoute zna koliko je koristan. Ko nije u par reci cu vam reci da recimo ako putujete od Beograda do Kragujevca dovoljno je da unesete ta dva podatka i on ce sam napraviti rutu po kojoj mozete da vozite. Ruta ce biti napravljena prateci vase zahteve. Znaci, kazete mu da ne zelite da placate putarine i on ce automatski izbeci sve autoputeve. Ili mu kazete da zelite da idete najbrzim pute i on ce projektovati najbrzi put. Ovo je pogotovo korisno za put u inostrastvo.

 

Pored toga, reci ce vam koliko cete goriva potrositi, gde mozete da se odmorite, gde trebate da skrenete, koliko vam vremena treba, itd... Milion drugih korisnih informacija.

 

Netreba se potpuno oslanjati na njega. Uvek nosite domacu kartu. Interesantno je bilo da smo mi odstampali njegovu kartu i nosili smo domace kupovne karte. Bilo je situacija gde su neki putevi ucrtani u AutoRoute kartu a nema ih na domacoj i obrnuto. Zato je bitno imati obe karte mada se ovde radi samo o nekim manje bitnim putevima, precicama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Kako lep colorit u ovo zimsko doba....

 

Baš je legla prièa iz šteka da malo osveži rubriku u periodu kada se ne vozimo i ne slikamo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 355 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: VFR750F, XRV750, KTM 250EXC

Giuliano, jako me interesuje taj softver, ali me èudi to da unovijim verzijama nema Srbije i istoène Evrope... Da li ima šanse da nekako doðem do tog programa? Bilo bi super ako bi mogao da mi ga narežeš na CD ili sl, pa se vidimo na piæu...

 

Ne znam koliko je velik, pretpostavljam da nije mali, ali možda postoji moguænost da administratori razmotre njegovo postavljanje na sajt, pa da svi forumaši mogu da ga skinu ako su ulogovani ili nešto slièno...

Bar dok živimo u autorsko-pravnom mraku :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Toronto, Canada

Program je na 2 CD-a tako da nije moguce postaviti ga za download. Mozes da mi se javis narednih dana, da svratis do mene pa cu ti ga nerezati ili prebaciti na USB. Kuci sam posle posla, od 20 pa na dalje, tako da se mozemo cuti on ponedeljka pa da svratis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 355 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: VFR750F, XRV750, KTM 250EXC

Važi, cimam te na PM da ne trujem forum, hvala! :wink:

I ostali koji budu hteli program, možete od ponedeljka da se javite i meni na PM ili mail... Èisto da ne pretrpamo èoveka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja