Jump to content

Moto Zajednica

bg-bela crkva

Recommended Posts

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Surcin

nedelja 10 maj meni dosadno sta cu gde cu idem ja lepo do bele crkve da vidim kakva su im jezera

lepo se spakujem sednem na motor i krenem. racunam ima goriva pa cu sipati negde usput

 

prva pauza kanal dunav-tisa-dunav ljudi ja vam ne mogu opisati zvuk dok sam stajao na mostu da slikam

onoliko kvakanja u zivotu nisam cuo

 

LJI4S_p1010048o.th.jpg

 

t0q6j_p1010049j.th.jpg

nakon nekog vremena stizem do bele crkve

7BX18_p1010050j.th.jpg

 

mggzv_p1010051t.th.jpg

Wf8NU_p1010052h.th.jpg

mY8xc_p1010053l.th.jpg

IVU2x_p1010054h.th.jpg

N3EOb_p1010055.th.jpg

IA0KQ_p1010056c.th.jpg

m5wQ0_p1010057m.th.jpg

Ey2Aw_p1010058yya.th.jpg

xD16N_p1010059r.th.jpg

0a3fa_p1010060xui.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Surcin

8e52k_p1010061x.th.jpg

i5bms_p1010062q.th.jpg

Ry8xA_p1010063a.th.jpg

5YwRi_p1010064xdl.th.jpg

dwzUb_p1010066v.th.jpg

 

gde god sam stao da vidim ima li neki rostilj dobijao sam odgovor da ima al trenutno ne radi tako da nakon sto sam obisao celu belu crkvu u potrazi za nekom

klopom odlucujem da krenem nazad sa namerom da svratim na neki rostilj u pancevu. i tako krecem polako iz bele crkve i planiram da pri izlasku sipam ono gorivo sta sam planirao jos na pocetku da sipam negde usput.dolazim do pumpe ona ne radi, pomislim u sebi nema veze ima pumpa u uljmi pa cu sipati tamo

nisam presao 100m od te pomisli kad motor poce da stuca(nestalo goriva) ja lepo prebacim na rezervu i reko samo da bude do uljme tamo sipam pun. stizem u uljmu dolazim do pumpe na vratima katanac i natpis radimo do 13:00 tu mi vec nije bilo svejedno stojim na raskrsnici bogu iz tregera nit koga znam nit poznam i mislim se sta dalje ako skrenem levo prema kuci imam pumpu u banatskom karlovcu ali ako ona ne radi sledeca je u pancevu, a goriva nema do panceva tako da se odlucujem da skrenem desno i idem za vrsac racunajuci veci je grad mora biti neka pumpa.nakon 15km stizem do vrsca i na prvoj pumpi stajem i sipam gorivo kad sam natankao pogledam koliko je stalo i tek tu mi se odsekunoge dolazim do zakljucka da mi je u rezervoaru ostalo izmedju 1 i 2 dl goriva.

nakon sto je prosao sok sedam i krecem nazad ulazim u pancevo i mislim se gde sad da nadjem nesto za klopu kad taman tad iz susedne ulice izlazi  kolega bajker  sa svojom jamahom stajemo jedan pored drugog i tu mi on objasni gde da nadjem dobru klopu tako da mu se evo ovde jos jednom zahvaljujem na pomoci

sve u svemu lepo proveden dan uz nesto oko 300 prednjenih km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Bgd Zvezdara
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 250

Odlicna ti je foto tura!! I na slikama se vidi da im jos nije sezona... :)

Kakav je put i jel opterecen PA-Uljma-Bela C.?

Jel si video neki smestaj jeftin?

 

Poz!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

      Ako resis da ponovis tu turu moras znati da se dobro jede u Staroj Palanci, restorani "Đela" i "Dunavski Cvet". Stara Palanka je udaljena od B. Crkve 10-ak km a poznata je po tome sto tamo ide skela Vojvodina-Srbija iliti S. Palanka-Ram.

      Nasa omiljena tura krece bas tuda, B.N.Selo- Stara Palanka- Ram-Srebrno Jezero-Golubac-D.Milanovac-Kladovo.

     

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Surcin

sto se tice opterecenja puta put je kao pista na duzim pravcima nisam nikad vozio, a druge ucesnike u saobracaju sam vidjao na nekih 15-20 min.

za smestaj nisam nista gledao ali ima dosta mini kucica na kojima stoji da su na iznajmljivanje i istaknuti su tel.

od ponavljanja ture nece biti najverovatnije nista u skorije vreme jer mi je put iskreno bio bas mnogo monoton i tako da sam se smorio kao zmaj dok sam stigao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: Vfr 750

i ja sam isao skoro u belu crkvu i sto kazes put je malo monoton pa sam se vratio preko smedereva tu je malo interesantnije za voznju.

al da je lepo u beloj crkvi,lepo je ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Surcin

ma jeste lepo ja sam se odusevio kako su sredili plaze i barove na plazama, a sto se tice puta preko smedereva prvobitni plan je i bio da se tuda vratim ali mi je burazer rekao da je zlo los asfalt pa sam se zato i vratio istim putem nazad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Moto Guzzi Nevada 750 '97, Honda CB750C '82

Ja sam pre dve-tri nedelje isao na voznju Vrcin-Smederevo-Kovin-Bela Crkva(Belocrkvanska jezera)  put me je odusevio,nov asfalt,lepe pregledne krivine,pescara sa strane,prava divota,a i nije nesto daleko,mala smo mi zemlja ,gde god da krenes za sat vremena si kuci  :) (manje vise)

 

Prelepa tura,samo ja kad sam bio kamp nije radio  :( na zalost

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

nemam pojma ali nema veze jer ionako planiram da skoknem do vimanicijuma sad za vikend ako budem slobodan

      E tuda ces imati taj los put, deonica Kovin-Smederevo-Lipe- Vranovo-Pozarevac je strasno opterecena i sva je u kolotrazima zbog teretnjaka.

      Pokusaj verijantu Kovin-B.Crkva-Stara Palanka-skelom preko Dunava-Srebrno Jezero-Pozarevac(Viminacijum) i onda se vrati dosadnim i losim putem na Smederevo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Surcin

ja sam planirao grocka-smederevo-pozarevac-vimanicijum jel zna neko kakav je tamo put jer nebo da kruzim preko kovina a i put vodi uz dunav pa

pretpostavljam da je lepse za voznju nego kroz beskonacne njive

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja