Jump to content

Moto Zajednica

Vojvodjanska tura za 20.4.

Recommended Posts

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

U Nedelju 20 .4. bi se mogli provozati (ako vremenske prilike dozvole) na relaciji novi sad - zrenjenin -kikinda- kanjiža - senta - bečej- novi sad. Ako ima zaintersovanih javite se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Ja se javljam. :D :D :D

Ako još neko iz Bg-a hoće da ide nek se javi da se dogovorimo čisto da ne idem sam do NS-a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

U Nedelju 20 .4. bi se mogli provozati (ako vremenske prilike dozvole) na relaciji novi sad - zrenjenin -kikinda- kanjiža - senta - bečej- novi sad. Ako ima zaintersovanih javite se.

 

Prisutan!

Ali kao i obično, do zadnjeg momenta ne smem da obećam. Nadam se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Lepo sam vam rekao da bez nas ne smete nigde!!!

 

I sta sad? Nama da cure bale???

 

Salim se naravno... zelim vam lepo vreme i lepu voznju i vozimo se sledeceg vikenda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Ja da se prijavim

 

Ja otpadam od voznje posto me je danas sastavio neki virus i uopste mi niiiiiiiiiiiijeeeee dobro  :-[

Cuo sam se sa Grofom i voznja se ne otkazuje posto ce biti ljudi, a on je trenutno u BG pa se zato ja javljam sa infom.

 

DrBane, poslacu tvoj broj moba Grofu pa da se cujete i dogovorite. Pedja ti ako hoces ostavi Grofu na PP broj pa da se cujete. Markone...jel imas ti Grofov broj? Motoras...mislim da brzina nije problem pa se isto javi Grofu na PP.

 

Eto...zelim vam lepu voznju, uzivajte i za mene  :-[ ;D

 

P.S. Davore...mojne zaebavas  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Ja da se prijavim

 

Ja otpadam od voznje posto me je danas sastavio neki virus i uopste mi niiiiiiiiiiiijeeeee dobro  :-[

Cuo sam se sa Grofom i voznja se ne otkazuje posto ce biti ljudi, a on je trenutno u BG pa se zato ja javljam sa infom.

 

DrBane, poslacu tvoj broj moba Grofu pa da se cujete i dogovorite. Pedja ti ako hoces ostavi Grofu na PP broj pa da se cujete. Markone...jel imas ti Grofov broj? Motoras...mislim da brzina nije problem pa se isto javi Grofu na PP.

 

Eto...zelim vam lepu voznju, uzivajte i za mene  :-[ ;D

 

P.S. Davore...mojne zaebavas  ;D

 

Uh... s.anje, ajd ozdravi što pre pa da điramo...

Ovog puta mi smo u punom sastavu! Javite gde i kada je okupljanje i stižemo Dragica i ja!

Grofov broj imam negde, sad ću da proverim a i da ga nemam naći ću ga u Castorovom imeniku.

Motoras, ja ću imati tempomat na zadnjem sedištu, nema da brineš. Ima bubrezi da mi poplave čim pređemo 80  ;D ;D ;D

 

Gde ste bre Rumuni?! Da niste zalutali?!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Ako neko iz Beograda hoće da ide neka bude na pumpi ZMAJ u pravcu ka Šidu(Zagreb) u 10 do 8 jer odatle krećemo u 800 tačno, da bi stigli u NS do 9 gde se nalazimo sa ostalima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Ih bre Djenerale, pa gde sad da se razboliš.

Ali ne brini naćićemo ti mi neku mađaricu usput da te leči i da budeš spreman za sledeću nedelju ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Vrsac

Pozdrav,

Vidimo se na Eko pumpi u Zrenjaninu. Ako ima neko iz Vrsca i okoline da ide ja krecem u 09h iz Vrsca, moj tel. 063/662-850.

 

Ne daj se Djenerale !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Ih bre Djenerale, pa gde sad da se razboliš.

Ali ne brini naćićemo ti mi neku mađaricu usput da te leči i da budeš spreman za sledeću nedelju ;D

Ajd, necu ja da se bunim  ;D

Samo mi javite kad se vratite da dodjem da je preuzmem...toliko cu se zrtvovati  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Kakvi ste. Idete na suprotnu stranu od mene.

Jedino u 5h da krenem prema NS :)

Hajde malo tura na jug hehe

 

Ajde bre zekozmaju :), nemoj da ti naručimo buđenje!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW R1100GS

Kakvi ste. Idete na suprotnu stranu od mene.

Jedino u 5h da krenem prema NS :)

Hajde malo tura na jug hehe

 

Ajde bre zekozmaju :), nemoj da ti naručimo buđenje!  ;D

 

Ne moras, budice me verovatno EasyRider. On kao da je u Krusevcu hehe

Dobar asvalt i jos bolje curice pa se vidimo neki drugi put :)

Kada mi procita zena ovo mozda se i ne vidimo  :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Evo ja da se javim da sam stigao živ i zdravsa preko 400km u dupetu jednim lepim poklonom od naše narodne milicije

 

BrRm4_pppuu0.jpg

 

inače vožnja je bila super jedino sam ja promašio neko skretanje za Srbobran i produžio za Temerin,a posle ni sam ne znam kako sam stigao do NS-a i posle auto-putem kući.

Sve u svemu lepo iskustvo sa dobrim ljudima i pozdrav svima!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Evo i mi smo stigli...

 

Lepo vozanje na oko 25oC po severoistoku Voše. Ovaj put su nam putovanje ulepšale i dve dame. Moja i mog imenjaka  ;D

Ukratko:

Dr. Bane je iz BG potegao do Petrovaradina gde je Grof seo na svoju mašinu i zajedno su došli po mene i Dragicu, Samuraaja je mrzelo da nas čeka na pumpi pa nas je našao (nemam pojma na koju foru?!), a onda smo sačekali mog imenjaka Marka i njegovu lepšu polovinu... U Zrenjaninu nas je sačekala ekipa bajkera od kojih je  ghostvs nastavio sa nama, a ostali su otišli svojim putem. Lagana vožnjica vojvođanskom ravnicom sa prelepim pogledima... obišli smo Kikindu i seli malo da popijemo po piče... (od Zrenjanina to nismo uradili ;) ) zatim preko Kanjiže i Sente prema Bečeju, gde nas je napustio Dr. Bane jer je imao neodložna posla. Od bečeja levo (tj na zapad) prema zamku Fantast na ručak koji je bio fin i lagan, taman za finu i laganu vožnjicu... Tu nas napušta (odmah posle ručka) i ghostvs jer je hteo da stigne do Vršca pre mraka, pa se nadam da je i uspeo, jer je propustio šetnju po imanju porodice Dunđerski, čiji nas je potomak Grof (ako niste znali, njegov deda stric Dunđerski je napravio taj zamak) uputio u porodičnu istoriju i nekoliko vrlo interesantnih detalja oko samog zamka. Kada smo svarili ručak palimo motore i laganom vožnjom smo se preko Bečeja, Srbobrana i ostalih mesta spustili do Novog Sada gde smo uz mahanje i sviranje napravili razlaz.

Usput smo svašta lepo i interesantno slikali... i povremeno razgazavali moju novu kacigu jer se ispostavilo da ili ja imam ćoškastu glavu ili kaciga ima ćoškove od stiropora  ;D ;D ;D

Pošto sam jako umoran, slike ću postaviti sutra, a izveštaje ostalih očekujte  ;D ;D ;D

Hvala svima na još jednom lepom druženju!

Pozdrav od Dragice (već je zaspala posle prve duže vožnje  ;D ) i Marka... odo i ja! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

PS Zaboravio sam dogodovštinu sa čika policajcem Crnogorcem i policajkom Mađaricom  ;D ;D ;D

O tome sutra detaljnije uz foto izveštaj  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Нови Сад

Е Марконе, мораће Др.Бане на курс обраде Војвођанских плаваца, са све фото убеђивањем :)

 

Тура је била супер, друштво такође, жена ми се не жали - значи биће још ;)

Сутра размењујемо-качимо слике, а сад мало слаткиша (да комплетирамо ручак) па на дремку...

Поздрав за екипу.

јасмина и марко

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Stromcina

Cao ekipo! Veliki pozdrav mojim kolegama suvozacima! Sjajni,lepi, veseli i debeli kao i uvek! :o Sjajan dan, a!?

I ja sam zavrsio moje obaveze u So i malopre sam stigao. Momcima (Radonja, Dr.Bane i Ghost) i devojkama (Radonja +Jaca i Markone +Draga)  koje sam danas upoznao samo da kazem da mi je jako drago i da se nadam da nece puno vremena proci pre nego se opet vidimo  ;), a staroj ekipi

(Grofu i Markoneu)

VELKI BRM BRM POZDRAV!!!

Jedan predlog: Ako bude vreme posluzilo, a zbog dolazeceg uskrsa, da se organizujemo za Subotu, ako ste u mogucnosti,za jedan uskrsnji djir?

Mislite o tome!

P.S: Pod uslovom da nam Grofa ne pokupe neki GEJovi da im, dok copaju Bosanski cevap, odradi inspekciju obrijanih nogu! :-*

 

A ovi "bolesnici" i Eurotravelers da se dovedu u top formu sto pre i da se dogovorimo za Umag-eee!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Pa da se i ja oglasim , lepo vrema i dobro druženje, kakvo se samo poželeti može ,joseph.b je jednom rekao : Najlepše slike ostaju u očima putnika. A ja vama dajem neke koje sam ja neuk slikao.

 

post-2283-12878996025858_thumb.jpg

post-2283-12878996031252_thumb.jpg

post-2283-12878996031894_thumb.jpg

post-2283-12878996032453_thumb.jpg

post-2283-12878996032992_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

bas ste se lepo provozali i proveli ,znaci cim svoj motor razradim mocici da se vozam sa vama, za sada sam presao 350km ostaje mi jos 650km da vozim brzinom od 90km/h pa sledecu 1000km vozim brzinom od 150km/h pa cu onda moci da idem sa vama na voznje.Pozdrav ekipo i vidimo se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja