Jump to content

Moto Zajednica

Palić 16.03.2008.

Recommended Posts

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Drugari, Grof i ja smo dogovorili jednu voznju u nedelju 16.03. do Palića (za početak) a onda ćemo verovatno nazad malo okolnim putevima preko Sombora.

Naravno, mi krećemo iz Novog Sada ali svi su dobrodosli. Trenutno su najverovatnija 3 motora a videcemo koliko ce vas se jos prikljuciti.

 

Zainteresovani?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pazi taj Palic ti uopste nije dovoljno daleko  :)

 

Moraces da nadjes neku dalju destinaciju da pobegnes  :)

 

Ako mi Jole sutra sredi kocnice onda cu jos i moci da se suzdrzim da te ne pregazim tako da mislim da cu biti bezbedna i da cu moci da idem sa vama... ;)

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Iz Novog Sada bi krenuli negde oko 10h...najviše zavisi od Grofa posto on radi noc subota-nedelja. Mesto za polazak jos nije definisano ali bi se lako dogovorili.

Sto se tice Sombora, mozemo da prodjemo kroz Sombor na putu za Palic ako neko zeli da nam se pridruzi, ili na putu sa Palica ako cemo stajati na kafu i druzenje.

Kojim putem? Pa vrlo smo fleksibilni  ;D tako da nismo definisali putanje.

 

Cim se Grog probudi (Grofa ne smemo buditi, ume da bude vrlo nezgodan  :D) dogovoricemo detalje pa cu ih postovati ovde.

Ako neko zeli, moze mi na PP poslati broj mobilnog pa da mu se javimo oko detalja i dogovora.

Ti Nado, ne moras da se javljas...javicu se ja....sa bezbednog odstojanja  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Grof ustao, polayak bi bio oko 9 iz ns, skup kod Mega Rodića . Ruta bi bila Srbobran - Topola -Subotica , pauza na Paliću - Sombor - B. palanka  - Novi Sad . sve skupa oko 300ak kilometara u kružnoj vožnji po vojvodini. Quasaar mozemo se naći u sirigu na pumpi, ako si za javi mi se na mob. a  možeš povasti još ekipe iz Temerina. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Ma nema sta da se dogovaramo. 99% idem a mozda i jos neko.

 

Da bismo mogli ispusiti cigaretu, necemo se naci na benzinskoj u Sirigu, nego posle raskrsnice, kod autobuske stanice. Ako smo tamo, pridruzujemo se, ako nismo vozite dalje.

 

Pozdrav i najverovatnije se vidimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Potrudiću se da u 9h i ja stignem do Rodića, pa da zajedno nastavimo dalje ...

 

Ajd ostavi broj na PP da se mozemo cuti za svaki slucaj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Grof ustao, polayak bi bio oko 9 iz ns, skup kod Mega Rodića . Ruta bi bila Srbobran - Topola -Subotica , pauza na Paliću - Sombor - B. palanka  - Novi Sad . sve skupa oko 300ak kilometara u kružnoj vožnji po vojvodini. Quasaar mozemo se naći u sirigu na pumpi, ako si za javi mi se na mob. a  možeš povasti još ekipe iz Temerina. 

 

Hej,nemojte da se "zajebete" i poželite da ručate na Paliću. :D

 

12,50 E ( dvanaest evrića i bakšiš ) po glavi  košta "nedeljni ručak",u to je uračunato SVE što pojedete za 3 ( TRI ) sata + vino .

Ako se naljutimo i okupimo "ješnu"ekipu...ima da bankrotiraju  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Grof ustao, polayak bi bio oko 9 iz ns, skup kod Mega Rodića . Ruta bi bila Srbobran - Topola -Subotica , pauza na Paliću - Sombor - B. palanka  - Novi Sad . sve skupa oko 300ak kilometara u kružnoj vožnji po vojvodini. Quasaar mozemo se naći u sirigu na pumpi, ako si za javi mi se na mob. a  možeš povasti još ekipe iz Temerina. 

 

Hej,nemojte da se "zajebete" i poželite da ručate na Paliću. :D

 

12,50 E ( dvanaest evrića i bakšiš ) po glavi  košta "nedeljni ručak",u to je uračunato SVE što pojedete za 3 ( TRI ) sata + vino .

Ako se naljutimo i okupimo "ješnu"ekipu...ima da bankrotiraju  :D :D :D

 

Pa sta cekamo? Mislim da ne bih imao grizu savesti.  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Ocu i ja sa vama!

 

Pa ajde  :)

 

Saljem ti na PP moj mobilni a mozemo se naci u Srbobranu oko 9:40h (madam se da cemo tako nekako stici)

Cujemo se i vidimo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Potrudiću se da u 9h i ja stignem do Rodića, pa da zajedno nastavimo dalje ...

ako ces ici za Palic, mozemo se nesto pre 9h naci na parkingu kod Mega Rodica uz auto put kod Novog Sada. Problem je mozda sto se sa auto puta trenutno ne moze skrenuti za Rodic posto se radi nadvoznjak nego je jedini nacin na Kackoj petlji sici za novi sad pa malo okolo doci do Rodica. Druga opcija je da se kod Rodica skrene desno sa autoputa prema Ceneju, Sirigu i Srbobranu. Mi idemo malo okolo iz NS-a prema Ceneju pa za Sirig.

U 9:20h se nalazimo sa ekipom iz Temerina a nalazimo se u Sirigu pa i to moze biti tacka sastanka...

 

Pozdrav

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Evo upravo sam stigao sa ove voznje za punjenje mentalnih baterija. Bilo je odlicno!!! Savrseno iskoriscen dan sa predjenih oko 330km.

 

Veliki pozdrav Saletu i njegovoj lepsoj polovini koji su dosli iz BG-a i pridruzili nam se, Daci koji nas je stigao na Palicu, koji je dosao iz Bijeljine, Djeneralu, Sandri, Grofu i svima ostalima (izvinjavam se ali nisam popamtio imena).

 

Sve u svemu odlicna ekipa sa kojima bilo kada bilo gde ubuduce. Javite kada budete planirali nesto sledeci put.

 

Ostavljam drugima da napisu kratak putpis i da dopune brojnim fotografijama, posto sam ja zaboravio fotoaparat.

 

Pozdrav svima jos jedanput.

 

PS:

@Obelix: Pronasli smo restoran (Mala Gostiona, koja by the way i nije tako mala) - svedski sto od 60 jela, u cenu ulazi i vino u neogranicenim kolicinama --- sve po osobi 890din. Odlicna hrana, preporucujem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Ja sam upravo usao u stan :)

 

Otpratili smo Dacu do miseluka, sacekali da se upakuje...a to je potrajalo  :D i onda polako kucama. Grof je sa miseluka nestao pre nego sto smo se okrenuli jer ga je gospodja opet zvala  ;)

 

Dan smo proveli SUPER  ;D

Vreme...tu nas je neko slagao posto ni sunca ni onih 20 stepeni nismo ni videli ni osetili  ::) ali nema toga sto bi nam moglo pokvariti prelep dan  ;D

 

Jos samo cekamo da se Daco javi da je stigao pa da kazemo da je putesestvije privedeno kraju i da detaljnije isplaniramo sledece. Plan novog puta je vec ukratko dogovoren/najavljen...

 

Slike cu postaviti sutra, nadam se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Motocikl: Yamaha XV535 Virago - Purple Rain

Zelim svima da se zahvalim na prelepom druzenju danas, i na josh lepshem pogledu koji sam imala na kraju kolone.........definitivno je to jedan od onih koji ostaju do kraja zivota  :)

 

Posebno mi se svidelo shto svako pazi na svakoga u toku voznje i nema da neko fali ili bude zaboravljen i ostavljen jer ide "samo 110km/h"  ;)

 

Stavljam slichice koje imam......nije mnogo....samo ono shto sam uspela da slikam telefonom.

Tema je "potraga za hranom"  ;D ;D ;D

 

PS: necemo se vishe oslanjati na prognozu HMZSrbije, a neki od nas vishe nece oblachiti kupaci pre nego shto stignu na cilj  ;D ;D ;D

 

josh jednom....veeeeeeeeliki pozdrav svima ;)

 

post-2895-12878994671346_thumb.jpg

post-2895-12878994673459_thumb.jpg

post-2895-12878994677217_thumb.jpg

post-2895-12878994678691_thumb.jpg

post-2895-12878994703716_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

 

PS:

@Obelix: Pronasli smo restoran (Mala Gostiona, koja by the way i nije tako mala) - svedski sto od 60 jela, u cenu ulazi i vino u neogranicenim kolicinama --- sve po osobi 890din. Odlicna hrana, preporucujem.

 

Eeeeee...to mi je drago...potroše se baterije,pa to valja obnoviti...  :D :D :D

 

Ne sikirajte se za Daču, viđen je u Bijeljini oko 23,30 u automobilu  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi

kao sto ste culi vidjen sam u bijeljini,moj utisak je vrlo pozitivan nikad se ranije nismo vidjeli,na palicu smo se upoznali i posle nekoliko minuta mi se cinilo kao da se poznajemo godinama sve pravi momci,ona dva svjetska putnka o kojima rado citamo iz temerina ja sam zamisljao kao vrlo ozbiljne i stroge ljude e zajeb.sam se momci pricljivi puni sale,zatim kad sam vidjeo sliku grofa mislio sam da vozi vise na jednom nego na dva tocka opet sam se....vrlo kulturan vozac....ostale ne preskacem jer bi to bila duga prica,ima i kod mene nekih slika,vec se "suska"za iducu subotu da bi moglo nesto da bude,a da zaboravi nedostajala nam je zena za volanom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Ja sam jos uvek pod utiskom ovog kratkog izleta!

Osecao sam se kao da su mi sva cula duplo ostrija. Nijanse boja, predeli kao "Bliss" desktop za windows, mirisi, povetarac na grudima, tacno kao u knjizi Robert Pirsig: Zen i umetnost odrzavanja motocikla...Prelepa devojka na autobuskoj stanici u Malom Idjosu, pecaros na Jegricki pored Siriga,  posle Srbobrana "Man in Blue" u truloj plavoj Zastavi koji nas pozdravlja, dete koji stidljivo mase u nekom selu cudnog imena tipa Obzir, Mala Bosna, Zednik, usamljeno drvo nasred njive...mogao bih dalje da nabrajam, ali ste vec shvatili poentu...

Upoznao sam sjajnu ekipu, od ranije sam znao sam Sashu i njegovu lepsu polovinu na drumskoj krstarici...Za ostale, nisam znao ni sta da ocekujem.

Zakljucak: Sa ovim ljudima, bilo kada, bilo gde...

 

Uzitak nije mogao da pokvari ni jedan nemili dogadjaj na OMV pumpi u NS.Naime, po obicaju, dok sam stavio potkapu, stavio sam naocare na topcase. Upalio motor, krenuo i posle 20-30 metara primetim da mi nesto nedostaje. Vratim se , kad vidim komadice stakla, i zguzvan metalni okvir pored zgrade.  :( Neko nije primetio , ili je namerno pregazio, to nikad necu znati.

Sve u svemu, skup dan, ali je vredelo i hvala Vam za ovo predivno druzenje!

Evo par slika i sa mog aparata:

 

Sirig:

yiWXY_xpicture014qr4.th.jpg

 

Palic:

404.jpg

 

Parkiranje po PS-u

643rJ_xpicture018gx8.th.jpg

 

Gde god isli, krisom su nas pratili pogledima...

X0F5t_xpicture019zl9.th.jpg

 

Pravi bajker, na nas kratki izlet jos dodatnih 250km...

404.jpg

 

;D

404.jpg

 

Voznja u grupi za primer! Ekipa je bila sarena i opet smo vozili kao jedan. Sporttouring, skuter, maxi enduro, enduro, naked, svi mogu zajedno.

404.jpg

 

Djeneral & Federfufna

igxR1_xpicture037dn3.th.jpg

 

 

I jos par bez komentara...

404.jpg

Oka9p_xpicture042tq6.th.jpg

404.jpg

l0VGE_xpicture055fx4.th.jpg

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja