Jump to content

Moto Zajednica

Licitacija vojnih Moto Guzzija

Recommended Posts

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Definitivno potvrdjeno...placena licitacija 3000din...pocetna cena 65000...drugar sad bio ..platio pitao...

 

Da li moze da skenira i okaci papire?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

A na slici se vidi i neki enduro u pozadini !? (sa pocepanim sedistem ) da im nije to : honda 125 castom !? :)

 

Mislis na ovoj slici

 

v217215p0.jpg

 

ispod koje pise

 

"Ilustracija (forum.bjbikers.com)"?

heheee jaooo vidi ih iz moje kasarne lutke :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

A za V35 neka okvirna početna cena? Hajd ako neko ima i tu informaciju neka objavi širokim narodnim masama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

A na slici se vidi i neki enduro u pozadini !? (sa pocepanim sedistem ) da im nije to : honda 125 castom !? :)

 

Mislis na ovoj slici

 

v217215p0.jpg

 

ispod koje pise

 

"Ilustracija (forum.bjbikers.com)"?

heheee jaooo vidi ih iz moje kasarne lutke :takoje:

 

A zar ova fotka koja je isla u novinama kao ilustracija nije slikana ispred vojnog muzeja?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova

Ja sam u jednom momentu razmishljao o falkoncu kao varijanti drugog motora, koji bih sredjivao preko zime.Medjutim mislim da je 650 eura kao pcetna cena mnogo i da treba sacekati sledeci krug licitacije, jer u prvom nece sigurno prodati ni pola motora.

E sad to je moje mishljenje .....mozda i gresim.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 586 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: ADV T☆34

Ja sam u jednom momentu razmishljao o falkoncu kao varijanti drugog motora, koji bih sredjivao preko zime.Medjutim mislim da je 650 eura kao pcetna cena mnogo i da treba sacekati sledeci krug licitacije, jer u prvom nece sigurno prodati ni pola motora.

E sad to je moje mishljenje .....mozda i gresim.

 

 

Cena je mnooooogo jaka, a ako se zainatiš, može da bude i veća. Motori se kupuju u vidjenom stanju, tako da "bog te pita" šta te čeka posle. Pomisli samo da smo pod sankcijama bili 19 godina. Misliš da je vojska u tom periodu imala mogućnost nabavke rezervnih delova. Ulje su menjali sigurno na 3000km ili na godinu dana. Tu najbolje prolazi onaj "iznutra", koji zna šta valja, pa ga još malo naruži da odbije kupca. Pogledaj baricu od ulja na snimku...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Мотори генерално нису ни вожени, постоје стварно трули комади али има и оних који су још увек у возном стању 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Da li su ovi sa parade stigli nazad do garaže, s obzirom na onoliko iscurelo ulje pored? :D :D Nego, da ponovim pitanje - može li neko doći do informacije kolika će biti početna cena za V35?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nezavisan, 348 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Ono što sam lično video davne 1992. godine u hangarima vojne policije kod N. Sada je bilo 11 Moto Guzzija i svi su na km satu imali pređenih oko 500+ km... A ne verujem da su ih vozili posle jer je vojsci budžet bio sve manji od tad na ovamo... Ako kupite neki jedno je sigurno, obe gume će biti za zamenu... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: Yamaha YZF 750R

I ja mislim da je velika početna cena...

 

Ovo su neki od niških motora, slikao sam na paradi 2008g.

 

ikqJ4_dsc1064u.jpg

 

 

Ova dva sa desne strane, sta je to yamaha? Oce to biti na grabez? I sta bi sa onim zxr750 :D bas me zanima ko je to u vojsci vozio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Husaberg FS650e Yamaha WR426f Yamaha Raptor 660R

Za SVE motore je pocetna cena 65000din...

 

Znaci da prenesem drugarima da ima dobar Apenac za 650 evrica ?

1Mina.gif

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

pre tri dana na licitaciji oduzetih vozila prodata honda cbr 900rr beshe 96 godishte za 800e ... ovo ako stigne na 200e po meni ili ce se zalete neke budale da dizu cenu , ja vec sad chuo od ujaka da ce onaj lik ka mladenovcu shto drzi privatni vojni otpad da otkupi gomilu , jer mu vec sad nudi sa prichom stizu za mesec dana za neke pare tipa 500e ...

 

moje mishljenje ima japanaca za 1000e po oglasima i mladjih i boljih , ovo greota platiti vishe od 200e . Da su 100e pa da kupim jedan da se igram Orange County Choppersa

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

pre tri dana na licitaciji oduzetih vozila prodata honda cbr 900rr beshe 96 godishte za 800e ... ovo ako stigne na 200e po meni ili ce se zalete neke budale da dizu cenu , ja vec sad chuo od ujaka da ce onaj lik ka mladenovcu shto drzi privatni vojni otpad da otkupi gomilu , jer mu vec sad nudi sa prichom stizu za mesec dana za neke pare tipa 500e ...

 

moje mishljenje ima japanaca za 1000e po oglasima i mladjih i boljih , ovo greota platiti vishe od 200e . Da su 100e pa da kupim jedan da se igram Orange County Choppersa

 

I meni ovo izgleda kao namjestena licitacija za nekoga >:(

Korupcija u vojsci >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro maniac, 1751 postova
  • Lokacija: Beograd/Krupanj
  • Motocikl: Yamaha XT 600 E 3TB

@Dutchman - Ja sam bio pre neki dan na toj licitaciji, cbr900rr je izgledao, mogu reci sasvim solidno, a otisao je za 1100e, sto i nije puno. Ali auta su bila blaga katastrofa, kao i dosad, osim nekoliko primeraka, koje su kupili, naravno ljudi koji su tamo na svakoj licitaciji i kupuju sve sto valja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Beograd

kako god..ovo nece licitirati neko ko je jucer seo na motor...ovi motori su legende i oni imaju svoje ljubitelje , postovaoce i kupce,, znam bar za njih 10 u Srbiji sto ce da kupe radi trgovine,neki zato sto ih vole,,neki zbog papira,,njih 3-4 iz Hrvatske.. Austrije i Italije...

Da vrede 100e verovatno bi ih dali na vojni otpad pa ti dodjes i kupis ga na kilogram kao gvozdjuriju..ali neko je VS upalio lampice u glavi i malo razmislio..ili se nisu dogovori ko ce vise razgrabiti i preprodati pa nam se desila licitacija nama obicnim smrtnicima :zbunjen:

 

Ovi motori su raritet i vrede dosta u parama trgovcima , a u ljubuvi i zaludjenicima kupcima..

Sad je pitanje u kakvom su stanju koji motor i kako ti se posreci..

 

Ako od tri kompletiras jednog u originalu sto kazu imaju prodju i do 4-5000e.. a tek o delovima i da nepricam...

ilustracije radi

 

http://www.autoscout24.it/Moto/Details.aspx?id=198552953

 

http://www.autoscout24.it/Moto/Details.aspx?id=196360343

 

Zato ova cifra nekom zvuci mnogo a nekom malo..sve zavisi tko sta voli..ja bih iskreno dao 1000e za dobar primerak pa da stoji sa ovom mojom Hondom u garazi pa kad mi se cefne da se provozam po starinski sa slemom i okruglim cvikerima ,,,jbg

 

Honde Yamahe i ostale motore mozete da kupite za male pare i po licitacijama ali proslost i istoriju tesko...

 

p.s. Jedan savet za ove motore i aute sa zaplene i licitacija...znam za 4-5 slucajeva da ta vozila kad predju granicu budu oduzeta.. nasa carina i policija ti daju papire cisto za po Srbiji..tu si legalan . i uzmu ti pare..ali to ne prijave u zemlju odakle je auto ili motor ,,naravno jer bi tada dosla osiguravajuca kuca i uzela ..sto se desilo jednom mom drugaru sa BMW-om 520 2000g ?? mozes misliti ...lepo covek parkiro na HR granici i ostavio kljuceve i cao cao.. a sa nasima se sudi vec godinu dana...

 

Znaci svaka roba ima svog kupca zato drugari ko voli ko moze ko zeli nek proba da nabavi sebi deo istorije motociklizma..srecno i jeftino nam bilo

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Beograd

Koliko sam ja "skontao" iz dokumentacije.. i platio 3000din nepovratno za pravo licitiranja... ti kad platis mozes da ides na sve licitacije po gradovima gde bude..znaci cipovao si se za sve...pocetna cena falkonaca i 35-ca je 65000din .. da bi licitrao motor treba da das 10 000din koje ti se vracaju ako nekupis tj ako neko izlicitira vise.. ako ga ti izlicitiras tih 10 000 ti se odbijaju tj racunaju u ukupnu cifru...

i koliko su mi objasnili potrebne su bar tri ponude po motoru da bi bio prodat... ako nebude guzve verovatno ce da ga daju za prvu izlicitiranu sumu...predostavljam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Koliko sam ja "skontao" iz dokumentacije.. i platio 3000din nepovratno za pravo licitiranja... ti kad platis mozes da ides na sve licitacije po gradovima gde bude..znaci cipovao si se za sve...pocetna cena falkonaca i 35-ca je 65000din .. da bi licitrao motor treba da das 10 000din koje ti se vracaju ako nekupis tj ako neko izlicitira vise.. ako ga ti izlicitiras tih 10 000 ti se odbijaju tj racunaju u ukupnu cifru...

i koliko su mi objasnili potrebne su bar tri ponude po motoru da bi bio prodat... ako nebude guzve verovatno ce da ga daju za prvu izlicitiranu sumu...predostavljam

 

Mozes li da okacis skenirana pravila?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Pošto je neko sigurno kupio te motore....

originalna dokumentacija (skenirano naravno), koja još nosi oznaku vojna tajna je na OVOM LINKU

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja