Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha XT660X na prodaju :'(

Recommended Posts

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Vracar-Beograd
  • Motocikl: KTM 950SMR

Motor u super stanju,servisna knjizica,svi papiri,regularan,racuni,racuni od auspuha,3 kljuca(2 crna,1 crveni),registrovan do maja 2012,godina proizvodnje 2005 kraj...gume su solidne,nove plocice(sbs sinter),novo ulje u kocnicama,uradjen servis,ulje u motoru(YAMALUBE),zatamljeno stop svetlo,nova salja kvacila,novi semerinzi viljuske i ulje(motul),lanac i lancanici dobri,podmazivani(motul chain lube),led pozicija...od opreme ACERBIS stitnici za ruke presvuceni karbon folijom,izduv AKRAPOVIC sa granama imam i db killere al sam ih skinuo,KN filter vazduha.........sve u svemu dobar fin motor...bez zamene.....jedino neka zamena za kola....to je i razlog prodaje....registrovan na 35KW i vozi se sa A2 kategorijom po novom.......za clanove bjb-a uz motor ide i cepovi auspuha Acerbis...moguci dogovori oko cene......toliko....

 

cena:3600e

 

Lazar 063-1663-775

 

izvinite ako su lose slike.....

post-13954-0-00885500-1315339906_thumb.jpg

post-13954-0-78178700-1315339939_thumb.jpg

post-13954-0-62498900-1315339958_thumb.jpg

post-13954-0-97340200-1315339986_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: DUKE 690 2013

Prelep motor drugar ima ovakav sa akrapovicima ekstra zvuk predpostavljam da je i kod ovoga .Srecno sa prodajom :)Cena vise nego korektna !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Vracar-Beograd
  • Motocikl: KTM 950SMR

Hvala,bas mi je krivo sto ga prodajem....zvuk jebas dobar (toliko da komsije hoce da me ubiju uvece)

Prelep motor drugar ima ovakav sa akrapovicima ekstra zvuk predpostavljam da je i kod ovoga .Srecno sa prodajom :)Cena vise nego korektna !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 321 postova
  • Lokacija: Žagubica
  • Motocikl: XT

Realno meni ovako nesto treba, i zbog puta kakv je u mom kraju i zbog silaska sa asfalta samo se plasim da se ne razocaram u snagu, vozim SRAD-a 750, nemam pojma kako ova Yamaha cima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Realno meni ovako nesto treba, i zbog puta kakv je u mom kraju i zbog silaska sa asfalta samo se plasim da se ne razocaram u snagu, vozim SRAD-a 750, nemam pojma kako ova Yamaha cima...

Ne moze da se poredi sa SRAD-om posto je totalno drugi tip motora ali ima dosta snage. Moj drugar ima 2008 xtx660 ja vozim gsxr600k7 i bas me je xtx660 odusevio kako ide. I drugar ima iste izduve, ubica su svaki put se najezim kad zaturira.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Vracar-Beograd
  • Motocikl: KTM 950SMR

hvala svima ljudi,maa nebi ja prodavao nego mi treba lova a za tu lovu bi najverovatnije kola....ocu svojima da udovoljim....pa na prolece planiram nesto jace......zvuk je zastrasujuc,mnogo mi je zao ovog motora.:S i da ide bas lepo ja sam ga vozio 180 km/h naravno zalegao...u prvoj i drugoj se propinje na gas....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja