Jump to content

Moto Zajednica

Sachs X-road 125????

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Moto Selo
  • Motocikl: Kawasaki en 500,Sachs x road 125

Pa ima.Evo ja ga uzeo za suprugu,a sada ne silazim sa njega.Lakse mi brate da ga izguram iz dvorista.A vozi se ko bicikl.Jos ga razradjujemo i trosi 2,6l.

Doduse,morao sam da mu predihtujem zaptivku na desnom deklu i napravio sam drzac nazad za suvozaca.

Za sada smo zadovoljni.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

e ljudi gde ima delova za x road :P ? ako moze neko broj da mi da thnx :)

 

 

probaj ovde, oni ga kao nekakvi predstavnici prodaju u Rakovici KMH Trade

ja sam razmisljao da kupim ovaj motor nov, ali sam se ipak odlucio za Suzuki DR125SM dve godine star. iz dva razloga: prvi - Sachs nema nikakvu garanciju, drugi - Suzuki je malo veci motor iako iste kubikaze i ima svoj provereni agregat.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Uzdin
  • Motocikl: Hyosung GTR 250

Ja ga imam oko Godinu dana i jedino sto mogu da kazem da je motor extra,ne bi kupio drugi motor od 125 i ide u krivine ko lud(provereno :D )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Life Ain't A Fairytale, 239 postova
  • Lokacija: Iza Devet Brda iza Devet Mora!
  • Motocikl: Cudni

Zna li neko gde bi online mogli da se naruce delovi za x-road? Ja ne nadjoh u Srbiji a u KMH mi rekose da je tesko iz Kine naruciti. Epilog je da ne postoji nikakav lager delova kod njih a ja ne nadjoh ni jednu online prodavnicu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1817 postova
  • Lokacija: Beograd

Ovo?

 

http://www.ebay.de/itm/Sachs-X-Road-125-Anlasserfreilauf-Bj-2007-/170789233095?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item27c3d4e1c7

 

Mada vidi sa ovima iz Rakovice da ti to nabave ako jos rade jer su po zakonu duzni da obezbede delove. Naravno spomeni im to i nemoj da pretis u prazno nego ako nece nazovi cike iz inspekcije. Mnogo su bezobrazni znam iz iskustva

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Life Ain't A Fairytale, 239 postova
  • Lokacija: Iza Devet Brda iza Devet Mora!
  • Motocikl: Cudni

NIje to :). Ovo sto je zasfafljeno sa 3 srafa na zamajcu :)140.jpg

U Rakovici bio, pitao nema sanse da zavrse oni ista. Rasturili su jedan bajk da skidaju delove jer drugu godinu nisu uvezni delove. A o zakonu ne da komentarisemo :), prodaju bajkove bez garancije sto nije po zakonu, takodje nemaju lager delova sto nije po zakonu :). Ne zelim da gubim zivce i vreme u borbi sa vetrenjacama, inspekcija ce im isterati kesh iz dzepa a ja necu dobiti deo sto mi je cilj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: banovo brdo gornji kraj
  • Motocikl: Suzuki GS 500

ima neko ovaj deo za sachsa :P

 

http://s17.postimage.cc/z13himxn3/Picture_of_me_7.png

http://s16.postimage.cc/rjdqq1xhx/Picture_of_me_5.png

 

strugar je digao ruke nije mogao da ga napravi a ovi iz rakovice su teski debili i lazovi . . . kontaktirao sam direktno firmu pa mozda mi i posalju :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Pozdrav svima, Moje ime je Bosko i Novog Sada sam, nov sam na forumu, a imam par pitanja u vezi ovog motora...

 

Iscitao sam sve postove o ovom motoru na forumu i svidja mi se sta ste napisali... Zanima me jel ima da se kupi u Novom Sadu (gde tacno)? Kolika mu je sad cena? Ja imam 20 godina ( mator konj ::) ) a nikad nisam imao svoj motor pa me zanima jel bi mogao ja kao pocetnik da ga uzmem?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

Pa ako si procitao sve postove onda bi znao :) Salim se, svaki od 125ccm sa manuelnim menjacem je dobar za pocetnike, pitanje je samou kom stanju ces ga kupiti. Ako se vec nisi odlucio za ovaj ond ti savetujem nekog japanca. Moj prvi motor bio je Suzuki DR 125SM iz 2009. i ja sam prezadovoljan motorom. Sad mi je i malo zao sto sam ga prodao, al ajde...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Pa ako si procitao sve postove onda bi znao :) Salim se, svaki od 125ccm sa manuelnim menjacem je dobar za pocetnike, pitanje je samou kom stanju ces ga kupiti. Ako se vec nisi odlucio za ovaj ond ti savetujem nekog japanca. Moj prvi motor bio je Suzuki DR 125SM iz 2009. i ja sam prezadovoljan motorom. Sad mi je i malo zao sto sam ga prodao, al ajde...

 

Sve sam procitao, prvi mi je motor, a malo para pa necu da pogresim :)... Ovaj malo trosi, a nije skup, sto je dobro s obzirom da sam student (nezaposlen naravno 0plac.gif ), medjutim vecina postova je od pre 2-3 god, pa me zanima ima li to sad negde da se kupi (moze i nov ako nije puno poskupeo)? Kakva je sad cena? Sta sad misle ovi sto su ga kupili pre par godina?

 

Pogledacu Suzuki DR 125SM... 3 put meri 1 seci sto bi rekli matorci :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Uzdin
  • Motocikl: Hyosung GTR 250

Maslina:evo ulazim jos Malo u trecu godinu od Kad ga imam presao Sam Malo vise od 11500 Motor radi pali savrseno problema s njim nikad nisam ni imao,mozes ga naci za 1000 à i manje naravno polovan,Motor je dobrog kvaliteta delovi se nadju u beogradu i ako ovi nmg da obezbede deo onda sigurna pase od neceg drugog ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Suzuki GsxR 1000 K4, Peugeot SP 2,

Gde ima delova sa Sachs? pukao mi drzac za kvacilo, nemogu da nadjem delove za njega, na taj drzac ide i retrovizor, pa ako neko zna gde ima delovi neka mi javi. 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Ljudi, kakva je situacija danas sa delovima (2013.g. :-), u ozbiljnoj sam dilemi dal da ga uzimam ili ne ?

Sve drugo mi pase, samo sam zabrinut za odrzavanje motora ? Ili jer nije problem poruzba iz inostranstva ?

 

Hvala i pozdrav,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja