Jump to content

Moto Zajednica

VII Skup MZ Svet-a - organizacija

Recommended Posts

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Mrle, na pomenutom jezeru ,da li ima neka nastrešnica gde bi mogli da se sklonimo od kiše...ima li šumovitod dela uz vodu?

Ovaj vikend sam bio u Valjevu. Ima u temi "Rajac, produženi vikend" šta sam sve posetio.

Nisam bio do jezera, ali dok sam se pripremao za put gledao sam slike i ponude. Prvobitno sam hteo da odem baš tamo, ali i ti što su bili po preporuci "Pansion Lukić" baš ovaj vikend nisu radili. Ostali ne rade u grejnoj sezoni.

Tako da mi je namera da u budućnosti (skorijoj) kad otopli da odem na jezera. Ima tu i neki bazeni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2012 Triple Black

Ја сам био у истраживачкој станици неколико пута и посећивали смо и језеро и пећину. Све препоруке! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

Za kontakt nemorate da brinete,ja sam iz Valjeva.Pokusacu da objasnim kakva je situacija na terenu.Jezero je prilicno lepo,kupanje je dozvoljeno,ribolov dozvoljen uz ribolovnu dozvolu(cuvari su redovni) riblji fond jako bogat znaci ima sarana,soma,amura,klena,babuske,stuke, itd.Mesta za satore ima sasvim dovoljno i niko nepravi probleme sto se kampuje.U blizini jezara je istrazivacka stanica,i predivan sportkso rekreacioni centar sa bazenima i igralistima za odbojku, kosarku,mini golf, ima sigurno jos nekih terena al da vam pravo kazem nemogu sad da se setim.U blizini ima i jako dobro snabdeven market.E sad da nebude sve idealno,nema neka nastresnica koja bi mogla da zastiti od kise,ima par drvenih pecurki ali to nije od velike koristi.Mislim da nema u blizini nikakav izvor niti neka cesma za pitku vodu,tako da bi se moralo poneti par kanti koje bi napunili kod nekog domacina u blizini jezera.Tvrdi smestaj neznam da li ima i ako ima funkcionise li ali cu se raspitati ako je potrebno.Sume uz samo jezero nema ima par stabala ali to nije jelte suma.Pogledacu imam li negde neku sliku da vam i tako docaram sta mozete da ocekujete.Aparat mi crkao pa nemogu da slikam sad ali cu svakako dobaviti aparat pa cu uslikati i postaviti slike.Ako sam nesto izostavio ili vas jos nesto interesuje pitajte a ja se potruditi da odgovorim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Lepo mesto, mozda dr. Milorad Cvijovic (Vuja) odrzi neko predavanje u istrazivackoj stanici :)

 

Ne sekiraj se ništa, kad kokne Vuja rakijicu... :D

 

Ја сам био у истраживачкој станици неколико пута и посећивали смо и језеро и пећину. Све препоруке! :takoje:

 

Jasno je meni da mora da se obiđe bilo koja lokacija koju odaberemo ali dosta znači to što si bio tamo i što je dobro. Predpostavljam da ste šetali onuda, da li si video mesto za kupanje i pecaroše?

Ustvari, da li ima nešto, bilo šta, što bi moglo da predstavlja problem?

 

 

Ko nije našao evo Mrletove teme:

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/99539-rajac/page__p__1599947#entry1599947

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2012 Triple Black

Купали се нисмо, али зато што је најчешће било хладно. А пецароше сам виђао често. Место је јако добро. Природа је прелепа. Пећина исто. Из пећине извире речица која је касније преграђена и направљено језеро. Ја нисам био ни на једном MZ окупљању тако да нисам компетентан да кажем да ли би ваљало ово место или не, али по ономе што сам читао овде на форуму и са слика које сам гледао, чини ми се да се ово место уклапа скроз. Подржавам предлог апсолутно! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

To Mrle ljudino! :takoje:

 

"Cena smeštaja bez hrane je 800 din dnevno, a najam čitave kuće je 2500din."

 

"Nalazimo se skoro na obali petničkog jezera, koje pruža mogućnosti kupanja i ribolova."

 

"Tu su još i istraživački centar Petnica, crkva iz 14-og veka, petnička pećina sa arheološkim nalazištem, hladna i bistra reka Banja."

 

Sudeći po preporukama i opisu ovde ima sve što tražimo i nema potrebe čačkati dalje, za sve ostalo treba otići i videti.

 

Petnička Jezera su kompletna lokacija, to nam je prvi predlog.

 

Da li imamo još predloga za lokaciju predstojećeg Skupa?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 779 postova
  • Lokacija: Barajevo
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1100 ,Suzuki GSX 600F

Ovde sam nov i nisam imao priliku da idem na okupljanje.Nadam se da cu prisustvovati na ovogodisnjem skupu...Necu da obecavam jer do tad ima jos 3 meseca ali mogu slobodno da kazem da 90% idem....Trudicu se maksimalno da sve oko motora zavrsim do tad i da ga registrujem i reci cu ovih dana na poslu da necu raditi te zadnje sedmice maja...Dakle idem ali ne mogu 100 % da budem siguran...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Baš je lepo što ćeš doći a što nisi 100% siguran - šta da se radi. Niko od nas nije sasvim siguran u dolazak ali se trudimo da taj jedan dan u godini budemo što kompletniji.

 

U nastavku čekamo još neki predlog o lokaciji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Suzuki DR BIG 800 S

Dragi moji MZ-ovci....ja sam prosle godine bio gost u domacinstvi Lukic sa jos dvojicom motorista i mogu vam dati sve preporuke za ovo mesto.....imao sam utisak kao da sam kod naj rodjenijih,obzirom da su nas domacini obasipali neverovatnom paznjom....da ne pricam o okolini i prirodi,koja ce u Maju biti kao na kalendarima.....jos kad bi znao da postavim slike,sve bi bilo ok.... :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500 :) ETZ 125 ;P

Pozdrav Kolege, "POMNO" pratim svakodnevno dešavanja na forumu, iako neostavljam komentare ja sam ipak tu.Što se tiče SKUPA mogu reći da sam na osnovu datuma koji ste izabrali da se održi ja u firmi najavio u tom periodu g.odmor, tako da kao što rče kolega Brzi 99,9% dolazim na zakazani SKUP. Pozdrav !!! 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

Za sve koji nisu bili do sada:

Imate tri meseca da vezbate ispijanje domace rakije ne slabije od 50 % :lol:

Lokacija deluje odlicno.

Vujo, ako si zainteresovan, mogli bi jedan dan da kresnemo masine i da skoknemo tamo,

cisto kao izvidnica.

E u sta ce to kasnije da se zavrsi, ce vidimo :hej:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Obilazak mora da padne zbog izbora lokacije, dogovora i organizacije. U ovoj fazi još prikupljamo predloge i ako ih bude još glasamo za najbolji a ako ostanemo na ovom onda je manja komplikacija.

 

Vožnja donde je super stvar, 100 km u pravcu, Crnac da propeva!

 

A i mi posle... :D

 

Dok čekamo još koji predlog o lokaciji: da li bi se neko provozao donde? Što nas je više to je bolje, em se vozimo em više ljudi više zna pa ćemo valjda bolje izabrati.

 

Slobo, ti si tradicionalno "u komisiji" a Čika Dule bi možda mogao da nađe neki motor za Skup i ovu vožnjicu.

 

Možda i Zverinjak sklopi lepotana pa da se malo razradi?

 

Ma da ne prozivam bez potrebe, treba videti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

... a Čika Dule bi možda mogao da nađe neki motor za Skup i ovu vožnjicu

Знаш шта, ти битанго једна, само ми је фалило да ми то поменеш. :lol: Па оћу, бре, да цркнем без мотора и вожње, ево претерало две године већ, а нема се со чим. Не знам шта ће бити од свега тога што си споменуо, а волео бих. Баш бих волео... :ooo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Piši malo da ljudi znaju o čemu se radi, pomoći će, ima dobrog sveta. Ja sam nudio Ljubi Crnca dok sam na putu onda kada su mu ukrali motor. On je motorom išao na posao, služio se lepo i baš mu je potreban. Kad odem na put Bokilic radi Crnca pa kad dođem ostavim mu Hondu a uzmen Crnca, tako u krug. Prošle sezone nije bilo nekih radova na Crncu, samo elementarne stvari koje nisu ni morale da se rade i bilo je bolje da Ljuba vozi nego da stoji kod Bokilica u garaži i pravi gužvu. Odbio je, nadao se da će naći svoj ali koliko vidim još uvek ništa mater im lopovsku.

 

Neznam da li ima nekoga ko nije imao "period bez motora". Pa mu nikad kraja... Teško je. A sa druge strane razni stoje po garažama, seru kokoške po njima, čekaju bolje dane i propadaju umesto da se voze...

 

Ja ne volim da dajem motor ali u takvim slučajevima je to potpuno opravdano. Ljudi kojima sam davao čuvali su ga bolje od mene, niko se nije iživljavao i nikada mi nije vraćen sa praznim rezervoarom.

 

Uzeti bilo koji motor na dva dana radi Skupa sasvim je uredu. 100 km u pravcu i još 50 po lokalu, pa ni za jedan motor ako valja 250 km nije ništa.

 

Još uvek čekamo predloge lokacija i vreme nam polako ističe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Па, као она позната нам реплика из филма: "Шта рећи, а не заплакати" на ово твоје. :takoje:

 

Магаре је морало да оде због финансија и тако то. Та ситуација је, ето, потрајала. Било се и гладно, знају овде неки. Верујем да то време полако остаје иза мене, ал' да не трчим пред руду. Времена су незгодна.

 

Кацигу сам, наравно, сачувао као и јакну и рукавице. Имам или лако могу да набавим и остало од опреме за Скуп, као што су врећа, шатор и за не дај Боже неку кабаницу. Новац не би требало да ми буде проблем, јер бар тројица одавде знају чиме се бавим и да од тога могу да га скупим.

 

Дакле, фали само моторче, а нечим од преко 500 кубика иили Р-ом не бих шоферир'о. :moto2: Што се мене тиче, могу да будем и сапутник, мада сумњам да за двојицу + ствари може да буде места.

 

Узгред, али веома важно, сматрам да је Петница локација погођена само тако! :sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 444 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 1000 f

Obilazak mora da padne zbog izbora lokacije, dogovora i organizacije. U ovoj fazi još prikupljamo predloge i ako ih bude još glasamo za najbolji a ako ostanemo na ovom onda je manja komplikacija.

 

Vožnja donde je super stvar, 100 km u pravcu, Crnac da propeva!

 

A i mi posle... :D

 

Dok čekamo još koji predlog o lokaciji: da li bi se neko provozao donde? Što nas je više to je bolje, em se vozimo em više ljudi više zna pa ćemo valjda bolje izabrati.

 

Slobo, ti si tradicionalno "u komisiji" a Čika Dule bi možda mogao da nađe neki motor za Skup i ovu vožnjicu.

 

Možda i Zverinjak sklopi lepotana pa da se malo razradi?

 

Ma da ne prozivam bez potrebe, treba videti...

 

 

 

 

 

Vujo slazem se sa lokacijom i da je treba obici ali posto bi isli nas vise mogli bi obilazak da odradimo kolima tvojim ili mojim nebitno,posto cika Dule nema motor a i nemoramo da se bacamo u trosak svi u jedan auto i pravac Petenica!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ja sam u životu uradio jako "pametnu" stvar: sve sam pare trošio na putovanja. Zato mi auto ništa ne valja i van grada ne bih sa njim išao, totalno je đubre od kola.

 

Sa druge strane Peđa bi motorom pa ću i ja što je dobro jer u kolima ima više mesta i samim tim može više da nas ide, da je zajebancija potpuna.

 

Šta mislite?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Ако се сматра да је моје присуство потребно и корисно при обиласку локације, ја немам ништа против да се иде аутом и да се уталим за чорбу. Само да дефинишемо термин за то, да бих ја овде могао да се реорганизујем у вези мог посла. Може било који дан.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 444 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 1000 f

Pa nista vozicu ja moj auto ali meni jedino odgovara nedeljom jer tada neradim! Ako i vama to igra onda jos da se dogovorimo koja ce to nedelja biti i da palimo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

Ja sam u životu uradio jako "pametnu" stvar: sve sam pare trošio na putovanja. Zato mi auto ništa ne valja i van grada ne bih sa njim išao, totalno je đubre od kola.

 

Sa druge strane Peđa bi motorom pa ću i ja što je dobro jer u kolima ima više mesta i samim tim može više da nas ide, da je zajebancija potpuna.

 

Šta mislite?

 

Vujoooo, sta je pesnik hteo da kaze ??? :zbunjen::zbunjen::zbunjen::lol::lol::lol:

Ili ja ne kapiram :zbunjen::zbunjen::zbunjen:

Jel bi ti radije motorom ili kolima :lol:

Ja cu u svakom slucaju motorom, makar ti znas kaki sam :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Motorom bih ja, malo Crnac da promeni vazduh.

 

A Nedelju nerado koristim, to je jedini dan za decu a oni se tome raduju i očekuju cele radne nedelje pa mi je baš žao da ih razočaram.

 

Sledećih 10 dana će biti ružno vreme tako da i pored najbolje volje nemožemo da uradimo ništa.

 

Predloge za lokaciju prikupljamo do Utorka, šta je dotad stiglo - stiglo je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja