Jump to content

Moto Zajednica

Trial

Recommended Posts

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Bačka Palanka

Nisam bio siguran gde da postavim ove fotke.

Motor je 2009 Montesa Cota 4RT Repsol. Inače Hondin agregat od 250cc,4takta.

Perfektan motor za zabavu. Inace full Trial ali izuzetno popularan i medju amaterima za klasicnu off-road voznju.

Stalno se nadam da ce Trial kao disciplina zaziveti i kod nas jednog dana. Za sada jako slabo, tacnije nikako.

Svima je interesantno i probali bi ali niko ne zeli da se odrekne putaša jer para za oba nema!

Ja sam upravo to i uradio i napravio pravu stvar. Koliko uzitka moze da pruzi ovaj motor nisu mogli svi moji prethodni motori zajedno. Naravno tu izuzimam svoj prvi motor koji se ureze u secanje i ostaje zauvek. Posto je to bila Vespa ispunio sam sebi zelju i sada pored Triala imam i Vespu kakvu sam oduvek zeleo.

 

Sve u svemu svi koji su zainteresovani za Trial i razmisljaju o tome da nabave neki Trial motocikl samo napred. Garantujem vam necete pogresiti. Sa njim otvarate jedno potpuno novo polje motoristike gde nema kraja ucenju i u svakoj voznji naucite nesto novo.

 

Cim bude neki Video postavicu ali ima ih toliko na netu da nema potrebe.

 

Trial - Play with gravity!

post-686-0-43894100-1390318701_thumb.jpg

post-686-0-73619700-1390318720_thumb.jpg

post-686-0-58434500-1390318741_thumb.jpg

post-686-0-62135600-1390318779_thumb.jpg

post-686-0-02876200-1390318797_thumb.jpg

post-686-0-55763900-1390319862_thumb.jpg

post-686-0-14972500-1390319879_thumb.jpg

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 427 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala
  • Motocikl: U potrazi

Nisam bio siguran gde da postavim ove fotke.

Motor je 2009 Montesa Cota 4RT Repsol. Inače Hondin agregat od 250cc,4takta.

Perfektan motor za zabavu. Inace full Trial ali izuzetno popularan i medju amaterima za klasicnu off-road voznju.

Stalno se nadam da ce Trial kao disciplina zaziveti i kod nas jednog dana. Za sada jako slabo, tacnije nikako.

Svima je interesantno i probali bi ali niko ne zeli da se odrekne putaša jer para za oba nema!

Ja sam upravo to i uradio i napravio pravu stvar. Koliko uzitka moze da pruzi ovaj motor nisu mogli svi moji prethodni motori zajedno. Naravno tu izuzimam svoj prvi motor koji se ureze u secanje i ostaje zauvek. Posto je to bila Vespa ispunio sam sebi zelju i sada pored Triala imam i Vespu kakvu sam oduvek zeleo.

 

Sve u svemu svi koji su zainteresovani za Trial i razmisljaju o tome da nabave neki Trial motocikl samo napred. Garantujem vam necete pogresiti. Sa njim otvarate jedno potpuno novo polje motoristike gde nema kraja ucenju i u svakoj voznji naucite nesto novo.

 

Cim bude neki Video postavicu ali ima ih toliko na netu da nema potrebe.

 

Trial - Play with gravity!

 

Super! :takoje: Koliko kosta ovaj model konkretno??Naravno,ako nije tajna...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1118 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure

Vidi ti njega :care: :care: :care:

Pa ti to teras k'o veliki :staa2:

Ne znam sta bi pre pohvalio, fotografa ili vozaca, fotoaparat ili Montesu ;) ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Triumph sprint 900 Kawasaki Z500, Triton 650 Gilera 500 LTE 1938g.

Svaka čast,nek si ga kupio,to mi je do danas nedosanjani san,a kupio sam pre jedno 30 godina američki udžbenik za trajal,vrlo lepa knjiga,al nisam ništa iz nje praktično probao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Свака част, и за вожњу и похвали фотографа. 0takoje.gif

 

 

Гледао сам клипове, и таква кацига ми никада није уливара поверење 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Nov motor kosta oko 8000, mene je 2009 u odlicnom stanju sa carinom kostao oko 4000e.

Zato se nažalost ljudi pre odlučuju za neki dobar hard enduro i zato mozda nikad nece zaziveti u Srbiji :takoje:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova
  • Lokacija: Bgd N44 44 14 E20 27 10
  • Motocikl: KTM 525exc

Svaka čast,nek si ga kupio,to mi je do danas nedosanjani san,a kupio sam pre jedno 30 godina američki udžbenik za trajal,vrlo lepa knjiga,al nisam ništa iz nje praktično probao.

Posto knjigu imas, a vidim da su tu i neke godine, pozuri sa nabavkom Triala, zivot nema reprizu :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova
  • Lokacija: Bgd N44 44 14 E20 27 10
  • Motocikl: KTM 525exc

Nisam bio siguran gde da postavim ove fotke.

Motor je 2009 Montesa Cota 4RT Repsol. Inače Hondin agregat od 250cc,4takta.

Perfektan motor za zabavu. Inace full Trial ali izuzetno popularan i medju amaterima za klasicnu off-road voznju.

Stalno se nadam da ce Trial kao disciplina zaziveti i kod nas jednog dana. Za sada jako slabo, tacnije nikako.

Svima je interesantno i probali bi ali niko ne zeli da se odrekne putaša jer para za oba nema!

Ja sam upravo to i uradio i napravio pravu stvar. Koliko uzitka moze da pruzi ovaj motor nisu mogli svi moji prethodni motori zajedno. Naravno tu izuzimam svoj prvi motor koji se ureze u secanje i ostaje zauvek. Posto je to bila Vespa ispunio sam sebi zelju i sada pored Triala imam i Vespu kakvu sam oduvek zeleo.

 

Sve u svemu svi koji su zainteresovani za Trial i razmisljaju o tome da nabave neki Trial motocikl samo napred. Garantujem vam necete pogresiti. Sa njim otvarate jedno potpuno novo polje motoristike gde nema kraja ucenju i u svakoj voznji naucite nesto novo.

 

Cim bude neki Video postavicu ali ima ih toliko na netu da nema potrebe.

 

Trial - Play with gravit

Pravo da ti kazem-razocaran sam! Petljam ja dole u garazi oko Scorpe, kad udje drugar s kojim vozim enduro i kaze da je na Forumu video sjajne fotografije Triala, ocigledno dobar vozac itd itd. Ja tu skocim: odakle je covek?, drugar kaze: Beograd. Vec sam video osnivanje kluba i pravljenje poligona..Odjurim gore, sednem za komp, kad ono: TI. <_< Ipak, ne mogu da ne pohvalim fotke i tehniku :care: Mozda cu i ja jednog dana..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Bačka Palanka

Andjelko prijatelju, dobi li ti moj mejl od neki dan?

Hvala za pohvale za slike! Cim grane sunce sedaj u Pick-up i dolazi da vozimo zajedno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja