Jump to content

Moto Zajednica

MZ ETZ 251 '90.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Ogar
  • Motocikl: Yamaha XV 500 SE

Islo se u nabavku danas.Kupio od nekog lika(rasturio ETZ 250 u delove) zadnji tocak 18 coli,komplet lamela,cini mi se da su nove,debljina 3,2mm i bocnu nogaru,kao nova,sve za 1500 dinara.Hocu da uzmem obruc iz ovog tocka pa da prepletem na moj prednji,posto je moj izubijan na par mesta a i lepse mu napred stoji siri obruc.Aj kad vec rasturam prednji tocak,ne bi bilo lose da glavcinu predjem sa epoxi prajmerom pa crni mat sprej?Zbice su u extra stanju,samo da ih ispoliram a takodje i obruc,pa ne bi bilo zgoreg da i glavcinu sredim?Polako radim,kako kad ugrabim vremena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Ogar
  • Motocikl: Yamaha XV 500 SE

Nabavio sam gumu Heidenau 120/80-16 kao nova,nasao sam i neku Dunlop 2,75-28.Da li je dimenzija 2,75 mnogo uzana za njega?P.S. prtednja felna je sirine kao i zadnja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Ogar
  • Motocikl: Yamaha XV 500 SE

Nabavio sam gumu Heidenau 120/80-16 kao nova,nasao sam i neku Dunlop 2,75-18.Da li je dimenzija 2,75 mnogo uzana za njega?P.S. prtednja felna je sirine kao i zadnja.

 

Zna li neko odgovor?Ajde ljudi ako odgovara guma da kupujem,dok jos imam nesto crkavice u dzepu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja