Jump to content

Moto Zajednica

Utisci sa Deda Mraz akcije 2013.

Recommended Posts

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

1care.gif Utisak godine! 1care.gif

 

Kao prethodne tri, na kojima sam ucestvovao, i ove godine na mene je najlepsi utisak ostavila ova voznja. Mnogo mi je draza od uskrsnje ali i od voznje za otvaranje sezone.

 

Hvala svim motorciklistima i ljubiteljima motora na prvom mestu zato sto su na taj dan usrecili decu ne samo u Sremcici. Svako obuceno dedamraz odelo bar malo je usrecilo svako dete pored kojeg smo prosli. BRAVO!

 

Bravo Organizatorima i Redarima i velike cestitke, s moje strane, Vitezovima... Specijalna nagrada je otisla u prave ruke!

 

Spominjalo su se neki propusti, ili mozda ne propusti nego manjkavosti organizacije... Severian je replicirao, po mom misljenju, najbolje na te "kritike". Ipak, ne mogu, a da ne primetim, da medju nama raste osecaj odgovornosti iz godine u godinu... Pre tri godine "tockiranja", turiranja i preticanja je bilo daleko vise i za veliku je pohvalu sto su motorciklisti postali zreliji i disciplinovaniji.... Onih nekoliko, koji nisu svesni sta rade takvom voznjom, grupa jednostavno ne prihvata jer su vec postavljeni daleko vislji standardi. I kad je voznja u pitanju i kad je u pitanju humanost na delu. Zato nas je, na ovoj akciji, bilo najvise ove godine... Zato ce nas sledece biti jos vise, a orgaznizacija i redari ce opet spremon docekati sve motorcikliste dobre volje!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Starfleet officer, 249 postova
  • Lokacija: Canada
  • Motocikl: n/a

Srce mi je puno. Mnogo mi je drago sto smo obradovalu decu, bili su istinski srecni.

Svaka cast na organizaciji, svaka cast redarima. Posebno HVALA fotografima koji su uradili izuzetan posao!

Ovima koji taj jedan dan nisu mogli da voze fino u koloni, koji nisu mogli da izdrze a da ne isturiraju masine i ne podizu na zadnji, zelim da ih ove godine 28. Decembra vreme posluzi, pa da idu negde drugde i tamo kvare ugled bajkera.

Deda Mrazovi, svaka nam cast! Pocastvovan sam sto mogu da budem clan zajednice koja je u stanju da ovakvu akciju sprovede. Trudicu se da svaku slicnu akciju podrzim i ispratim.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12234 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Samo da vas obavestimo da je danas mala ali odabrana :) ekipa bila do Doma u Kulini kod Aleksinca, odnela poklone i isporučila kamion pelena za odrasle koje su kupljene vašim prilozima :care:

 

1545107_647215625325389_142421442_n.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja