Jump to content

Moto Zajednica

moto patches

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd

Ako postoji ovakva tema, moja greska (malo sam smoren pretragom, zaboravih staru sifru za logovanje, a sistem za obnovu sifre BJ ne funcionise kako treba, pa sam sad nov ovde):neznam:

Pitanje je zna li neko ima li gde da se pazare, pecevi da malo "usarenim" jakne, nezavisno od klubskih boja.

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Pa napiši gde živiš - lakše će ti se pomoći. Ovde kod nas ima toga po radnjama sa pozamanterijom, a može se naći i po pijacama .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Pa pogledaj po tezgama na buvljaku u N. Beogradu, a pitaj majku, ženu devojku il nekog krojača gde su radnje u Bg koje drže pozamanteriju. U N. Sadu isto na buvljaku, a radnje sa pozamanterijom su u centru u Zmaj Jovinoj, miletićevoj . Neznam im adrese, al znam da ih nađem. Samo nemoj da ih pitaš za " pečeve ", jer to niko ovde ne koristi već traži " Našivke " !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

Mozes uvek i da narucis kos nekog krojaca/cice koji radi vez da ti jednostavno napravi sta 'oces :D Nije to sveto pismo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja