Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem BMW R1200GS, 2011. god, spreman za put!

Recommended Posts

  • Integrisan, 8137 postova

Još pre svega 48h nisam ni sanjao da ću pisati ovaj oglas. No, sledeće putovanje koje planiram zahteva nešto drugačiji motor, prilika se iznenada ukazala, ne propušta mi se i eto – pišem ove reči mnogo pre nego sam očekivao. Za nekoga ko juri GS-a, ovo je zaista prava i dobra šansa, realno retko ovaj motor ovako brzo dođe u oglase, a da je u ovakvom stanju.

 

Dakle:

 

 

Prodajem BMW R1200 GS, Special model Triple black, 2011. godište. (04/2011)

 

9IWLB_p9099678.jpg

 

Motor je kupljen u Srbiji (Radulović, zvaničan BMW diler), nije dakle iz uvoza, ja sam prvi i jedini vlasnik, od fabrike do sledećeg kupca ;).

 

Motor je u SAVRŠENOM stanju, u SVAKOM pogledu, zaista u fabričkom stanju.

 

Naravno da nikada nije padano sa motora, da nije klizano, originalna boja i tako to. Veoma je čuvan i pažen, razrađen baš kako treba, održavan po APSOLUTNO SVIM procedurama i uputstvima fabrike, uostalom ko me poznaje zna kako održavam motore. Svakako bih voleo da ovaj motor ode nekom poznatom sa foruma (zato oglas prvo i dajem ovde), jer će, ako i dalje bude pažen, u ovakvom stanju biti sledećih 150.000km.

 

Motor je MARK 3 revizija BMW R1200 GS (tzv. "Camhead"), dakle najmodernija i poslednja revizija vazdušno-uljno hlađenog GS-a, to je onaj najveće snage kod gs-ova (110KS iz 1170ccm bokser 2-cilindričnog motora).

 

Osim toga, budući da se radi o specijalnom Triple black modelu, motor dolazi sa BMW X-žičanim točkovima (neuporedivo čvršći od čeličnih točkova sa kojim uobičajeno dolazi 1200 GS), što je retko i što sam dugo tražio pri kupovini motora.

 

No, da pređem na opremu. Uz opremu kao i za svaki standardni R1200GS, motor poseduje i sledeće dodatke:

 

- SPECIAL MODEL TRIPLE BLACK, bmw X-žičani točkovi

- Kontrola pritiska u gumama (RDC) sa temperaturnom kompenzacijom

- ABS, integralni!

- ASC!!!

- Grejanje ručica

- Bord kompjuter

- Štitnik za ruke

- Beli migavci sa LED diodama

- LED stop svetlo

- Nosači za bočne kofere

- Razna šminka za Triple black model (natpisi, lepše sedište, logo GS itd.)

- BOJA SAPPHIRE BLACK METALLIC / ENGINE BLACK

 

Vrednost motora u trenutku nabavke: 16.672 Eur

 

 

Uz motor dolazi sledeća ugrađena dodatna oprema, stvarno je pažljivo birana i verujem da je za ovaj model optimalna:

 

- Kreš bar Hepcko Becker, crni (sjajan kreš bar koji štiti motor u slučaju pada, a ne mora da se skida prilikom redovnog servisa!)

- Hepcko Becker ALU (aluminijumski) nosač zadnjeg kofera + naravno, uz motor dobijate i originalni BMW nosač prtljaga

- Touratech spojler za vizir, verzija sa zaključavanjem (jako bitno za visoke vozače!)

- Touratech ojačanja držača vizira, metalna

- Ručke za suvozača (Seba)

- Sijalice Nightbreaker plus

 

 

Uz motor, kupac dobija na poklon:

 

- Original BMW vario bočni koferi, kupljeni novi kod BMW-Radulović (koferi imaju dva položaja, uži i širi, zato se zovu "vario")

- Hepco Becker aluminijumski zadnji kofer EXPLORER (koferu je otpao zadnji držač, može da se servisira u Srbiji, nisam stigao pre prodaje.)

- Dodatan set guma, Dunlop TR91 (gume koje sam demontirao pre poslednjeg putovanja, u odličnom stanju).

 

Ukupna vrednost dodatne opreme: ≈1800 Eur.

 

 

Na motoru apsolutno nema ništa da se radi, u optimalnom je stanju. Samo redovan servis, naravno kada dođe na red (za oko 2000km). Realno, pogledajte gore, nemate šta ni od opreme da dodajete, motor je tip-top spreman za put.

 

Motor je registrovan do 11.4.2014. god.

 

Motor je prešao 80.000km. Korišćen isključivo van grada, uglavnom na dugim putovanjima, uostalom to većina ovde i zna.

 

Od prvog dana motor je garažiran i drugačije nije čuvan. Za kilometražu naravno GARANTUJEM, ja sam jedini vlasnik i nije baš kao sa motorima iz uvoza ;).

 

Uz motor dolaze svi ključevi (duplo+kod ključ), originalan BMW alat, uputstvo, itd, baš sve kao kada izađe iz salona.

 

 

CENA: 11.300 Eur

 

Nisam zainteresovan za zamenu bilo koje vrste, isključivo prodaja za novac. Delove opreme ne prodajem posebno.

 

Za ljude koje lično poznajem sa foruma (dakle ne za bilo koga!) moguć je dogovor oko dinamike plaćanja, razuman dogovor (ne mislim na mnogo meseci i godine), kao i popust od 5% u slučaju plaćanja u celosti (tada vas motor izađe 10.735 Eur spreman za vožnju!).

 

 

KONTAKT:

 

- Na PP

- Na email: kupi.me@hittheroad.co.rs

- Na tel: 065 4662 309

 

 

I na kraju, red je da postavim i nekoliko fotografija, sve su friške i iz realnog života (sa poslednjeg putovanja):

 

IMG_27061.jpg

 

IMG_2737.jpg

 

IMG_6855.jpg

 

IMG_7124.jpg

 

IMG_7183.jpg

 

IMG_4888.jpg

 

DSC_0264.jpg

 

Može biti vaš! ;)

  • Podržavam 26

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Piaggio Beverly Sport Touring 350

Kako je to cudno, kada sve fotografije motora, vec znam, odakle je, ko sedi na njemu, koja im je prica, itd... to vredi vise nego bilo koja preporuka!

Nadam se da ce otici u ruke pravom avanturisti, poput vas!

 

Koji je sledeci motor u pitanju ako sme da se zna? Neki K-a serije, iz BMW-a, RT? Ili je u pitanju drugi proizvodjac?

I na kraju stranu Vas put ovog puta vodi?

 

 

Veliki pozdrav! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Poznavajuci Severianovu preciznost i posvecenost kako u zivotu, tako i vezano za motor, mogu samo da potvrdim da je ovaj motor odrzavan i pazen na nacin gde i Radulovic moze da mu pozavidi.

 

Ovakav motor...sa ovom opremom...ovog godista... po ovoj ceni...od ovog vlasnika...PUN POGODAK 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

To je ono sto ja imam u planu čim prodam zzr1400. Ako ne ode do tada ;)

Mada sam više bio za ADV opciju ali nema veze.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 412 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki V_Strom DL 1000

Dali je moguce da postoji putovanje za koje svemoguci GS nije podoban??? Motorce je za svaku pohvalu inace 0takoje.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

I mene zanima koji je sledeci motor i zasto ovaj nije za neko sledece putovanje :stabre:

 

 

Neki sa 80-tak hiljada kilometara manje, najverovatnije... :aha:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

I dalje aktuelno.

 

Da podsetim, cena za plaćanje odjednom 10.700 Eur.

 

 

Novost, za kupovinu do kraja decembra dodatni poklon: originalni BMW alarm, kupljen nov i instaliran u BMW-u!

(vrednost 300 eur)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

Vreme je vala da se posvetim prodaji motora ;).

 

Nova cena za plaćanje odjednom 10.500 Eur i to je - to... Sa svom opremom.

 

U obzir sledećih mesec dana dolazi i zamena za F800GS, isključivo sličnog godišta i sličnog (tj. savršenog) stanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

Prolećni popust ;) u toku:

 

Cena 9900 Eur

 

 

Neće biti predugo aktivno, jer motor ode u program "staro za novo". Odlučio sam ipak da prvo ponudim kolegama po ovoj ceni, bolje da razliku uzme neko od nas, ko će da se vozi, nego trgovci (dosta im je redovne zarade)...

 

 

Iskoristite situaciju!

 

 

PS: mislim, tj. jasno je, da je pod ovim uslovima, ovo daleko, daleko najpovoljniji motor ovog tipa u ponudi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Auuu, ni bolje prilike ( 1200GS), niti kod mene veće neprilike (fala bogu samo finansijske) :( .

 

Ko zna kad, i da li će ikad da se opet skocka ovakva situacija.

 

Puno sreće i kupcu i prodavcu !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Polako naici ce,ako ne, staro za novo,to je uvek najbolje.10000evra je u danasnje vreme ogromna cifra,a kamoli da je strovalis u 2 tocka.O ovom motociklu i njegovom vlasniku,svi znamo sve u superlativu,bezveze trositi reci na nesto sto vec vrapci znaju.1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja