Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki GPz 305 Belt drive

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

Promenjeno ulje i filter ulja,filter vazduha....registracija curi li curi...a ne vozi se bas nesto....'Ajte ljudi,steta da stoji vaka makina :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

Od zamene mi je interesantno CBR 600 (F2,F3),VFR,Seven-fifty,Bandit,Zephyr,XJ 900....i ono solarno placanje :)

 

 

Zivi bili :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Nazalost,kao sto i sam vidis ovo nije vrsta motora koja se lako prodaje.O ceni ne bih komentarisao,stavio si pa ces videti,ali recimo dobra podloga za jedan cafe racer mali za po gradu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

sashac Nigde nisam ni napisao da mi je hitno,samo steta je da se ne vozi a motor zdrav i prav....neko bi bas uzivao s njim. Cena je takva zbog ulozenog truda i zivih novaca (i mnogo je manja nego sto treba i sto je ulozeno,ko god je radio slicnu stvar zna vrlo dobro). Cafe racer mi ne pada na pamet da "pravim" posto je to kanibalisanje cisto....pogotovo sto sam bocne plastike (kasete) narucivao preko pola sveta da stignu kako bi ga kompletirao. Motor inace ima svaku bravicu ispravnu na sebi(pored one kontakt), jednu za zakljucavanje volana sa originalnim kljucicem i dve za zakljucavanje prtljaga/kacige jednu sa svake strane na ramu ispod mesta za suvozaca... Ovako kompletan motor bi bilo cisto Bogohuljenje seci....ali ko ga kupi neka radi sta mu je volja....

 

@ mrle Mnoge stvari u zivotu su teske,ali prodaja motora za mene ne spada u njih....i da se ne proda,ostaje mi super motorin,redak deo moto-istorije :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

I nije fiksna cena.... 1100 stoji da odbije dzimrije koji ce da nude 500-600 eura. Sa ljudima se uvek nadje dogovor :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7067 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

ma idi begaj, za 500-600 sve lesevi od motora, ovo je ipak kulturna i sredjena masinica, i u ORIGINAL stanju, a to je ono sto se ceni, bar u mom svetu, ne volim budzevine, volim kad je motor fabrika, jedino sto tolerisem je promena auspuha zbog lepseg zvuka

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

oprosti,ako je delovalo da nesto mracim.Ne,naprotiv.Kao sto rekoh,o ceni necu komentarisati,jer nije na mestu da o tome pricam jerbo nisam zainteresovan kupac. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

oprosti,ako je delovalo da nesto mracim.Ne,naprotiv.Kao sto rekoh,o ceni necu komentarisati,jer nije na mestu da o tome pricam jerbo nisam zainteresovan kupac. :takoje:

takođe, neću da mračim i zračim.

samo sam bio u situaciji da prodajem veoma povoljno motor, pa se niko nije javljao, ni gledao.

Ali je komentara "ovo je džabe", pa i poziva bilo. Čak su neki meni bliži forumaši pitali da li mi treba kinta za nešto, pa sam se odlučio na jeftinu prodaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7067 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

 

oprosti,ako je delovalo da nesto mracim.Ne,naprotiv.Kao sto rekoh,o ceni necu komentarisati,jer nije na mestu da o tome pricam jerbo nisam zainteresovan kupac. :takoje:

takođe, neću da mračim i zračim.

samo sam bio u situaciji da prodajem veoma povoljno motor, pa se niko nije javljao, ni gledao.

Ali je komentara "ovo je džabe", pa i poziva bilo. Čak su neki meni bliži forumaši pitali da li mi treba kinta za nešto, pa sam se odlučio na jeftinu prodaju.

 

Mrle, video sam tvoj motor kad sam bio kod Bokilica, tvom GPZ-u fali samo jedno farbanje i malo poliranja, nista drugo, jer stvarno ocajno izgleda, i to odbija kupce, dzabe sto je registrovan,tehnicki ispravan i u sustini solidan motor, kada se ne sjaji, i ljude to odbija, a farbanje ti nije neko jako veliko ulaganje, znaci ofarbaj ga, i prodaces ga sigurno, i to za vece pare nego sto si do sad trazio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

Došlo lepo vreme i motor se đira ovih dana uz veseli zvuk paralelnog twina :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema

jako sam bio zainteresovan za ovaj model..gledao ga oglasu stalno.

odustao kada sam citao komentare da se cesto kvare.

a bas je ko bombonica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Pošto vidim da tema još nije zaključana da dodam koju ... baš sam dan pre nego što je otišla kawa pronašao oglas i malo pario oči ...  :) 

 

Čestitke novom vlasniku ! :takoje:  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

Novi vlasnik je Cule iz Kawasakija u Novom Sadu,i moja sad bivša kawa će upotpuniti društvo Eddie Lawson replici iz '83.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

Ma jok ljudi,pitajte :)  Broj je isti,može i poruke ovde na forumu...samo da oglas zaključam,jer odavno nije aktuelan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja