Jump to content

Moto Zajednica

22. Moto Reli MAKEDONIJA

Recommended Posts

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

mapa-reli-makedonija-2013.jpg

 

Dan 1.

Skoplje - Kumanovo - Kratovo - Probištip - Kočani - Berovo - Strumica - Dojran

 

Dan 2.

Dojran - Đevđelija - Kavadarci - Prilep - Bitola - Resen - Ohrid

 

Dan 3.

Ohrid - Vevčani - Debar - Mavrovo - Skoplje

 

Kotizacija 600 denara (10 evra) za vozača, a 300 denara za suvozača.

 

 

 

Više informacija na sajtu :

 

http://motori.com.mk/novosti/domasni/4992-22-ro-moto-reli-makedonija-nezavosnost

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

mitri, daj malo opsirnije objasni nama iz Srbije,( jer nam treba jedan dan da dodjemo do Skoplja) gde je zborno mesto, prenociste, dali treba sator, u koliko sati se krece, jer iz ovoga sto sam procitao na makedonskom nije mi bas sve razumljivo.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

mitri, daj malo opsirnije objasni nama iz Srbije,( jer nam treba jedan dan da dodjemo do Skoplja) gde je zborno mesto, prenociste, dali treba sator, u koliko sati se krece, jer iz ovoga sto sam procitao na makedonskom nije mi bas sve razumljivo.:zdravo:

 

Dane Deda, i ja sam iz Srbije i makedonski razumem isto koliko i ti ... ;)

 

Nisam ranije bio na ovom reliju, ali sam čuo dobre utiske od poznanika koji su išli prethodnih godina, pa sam u želji da ove godine odem, izguglao ovu informaciju ... a onda i otvorio temu ovde, u nadi da će se javiti neko ko ima više informacija ... znam da na forumu ima i kolega iz Makedonije, pa će se valjda neko javiti ... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Dane, Dane, nemoj bre da se pravis da ne razumes, kad (recimo) Leskovcani pricaju manje razumljivo nego Makedonci :lol:

Evo ovako, na brzinu: reli se odrzava 7-9 septembra, polazak sa trga "Makedonija" u Skoplju.

Prvo vece u Dojranu u kampu "Partizan" je obezbedjena vecera za ucesnike, i svirka rok benda. Moze da se spava u 4-orokrevetnim prikolicama, bungalovima, a moze i u lokalno hotelu "Prestiz".

Druga noc se provodi u Ohridu, u „Кaliforniji“, „Partizanu“ ili kako se ko snadje. Vecera je obezbedjena u piceriji "Biljanini izvori".

Reli se zavrsava tamo odakle je i krenuo, u Skoplju.

Postavljac napominje da je ovo tek prve informacije, i bice dopunjene naknadno.

P.S.: nisam iz Makedonije i nemam Makedonske krvi, samo ih mnogo volim (na celu sa nasim porodicnim prijateljima) :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • stranac, 137 postova
  • Lokacija: MKD
  • Motocikl: pa, Magna... VF750C peugeot jet-force 50

Posto sam ja iz MK,evo da probam da pomognem. Ruta je OK,obilazi se MK u krug veoma malo autoput,ostalo magistralni putevi. Organizator je moto federacija,ali nemaju svoj sajt,kolko sam ja probao da nadjem.Za info je najbolje da kontaktirate preko sajta motori.com.mk contact@motori.com.mk . Kolko vidim kotizacija je 600 den za vozace I 300 za suvozace,sto ce reci 10 I 5 eur. Za te pare dobijete maicu I neku brosuricu,valjda,a kako cete uplatiti iz Srbije ne znam,mozda na licu mesta,ko bas voli. Ko ne voli,moze da se vozi I bez tih formalnosti. Organizacija je takva kakva je :zbunjen: ali to je to.Ja licno nisam clan ni kluba,a kamoli nekakve federacije pa nemam prava da ista komentarisem. Sto se tice smestaja, u Skoplju nije problem da se nadje soba,hotel,hostel,a ima kamp na par km pre Skoplja kod hotela Belvi,sto je najzgodnija lokacija koja mi pada na pamet.Dojran I Ohrid,gde su planirana nocenja su turisticka mesta I tu smestaj nece biti problem a nije ni skupo,nesto ima I organizovano u kampovima.Verujem da ce se snaci svako kome nije kineski materinji jezik. E da .dnevne ture su olo 200-250 km,sa pauzama I osvezenjemu sput. U dolasku/odlasku se moze ici I preko prelaza Prohor Pcinjski,kod manastira,lep kraj kome je do vozne radi same voznje. Ja cu najverovatnije da vozim prvi dan a drugog dana se vracam kuci sa pola rute zbog nekih obaveza. Nikako ne propustiti da se udje u Vevcane,koje je na ruti treceg dana,ne znam dali se ide u samo mesto ili ne,ali ja bih preporucio da se skrene I ode do izvora,ono tamo je,izuzetno,a I samo mesto. Ja sam inace iz Kumanova,koje je na putu,odakle god usli, I kroz koje prolazi ruta prvog dana pa cu se prikljuciti onako radi voznje. Skroz neformalno ;) Pozdrav svima I dobrodosli,vredi obici Makedoniju,svejedno kako je ovo organizovano,kakvi smo-tako nam je. Ali ljudi su ovde velikog srca,pa cete se verujem dobro provesti. Nadam se da sam bar malkice pomog'o, koga ova tema zanima,

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

... Pozdrav svima I dobrodosli,vredi obici Makedoniju,svejedno kako je ovo organizovano,kakvi smo-tako nam je. Ali ljudi su ovde velikog srca,pa cete se verujem dobro provesti.

 

Bravo, upravo to je i suština - dobra vožnja i dobro druženje, za ostalo ćemo lako ... :takoje:

 

Hvala na informacijama, vidimo se u septembru ... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Hvala ljudi, bio sam prosle godine u Makedoniji na slicnom reliju, i proveli se super, pa bih ponovo, taman da popunim pocetak septembra. mitri, hvala za informaciju, a Vladana poznajem, pa ako bude isao eto meni koordinate

Beni, Trte, Pedja, vi ste skopljanci, pa dopisite jos koju informaciju.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Dopunska informacija: polazak je u 10h sa trga Makedonija ...

 

Razmišljam na ovu temu.:lud:

 

Ma šta tu ima da se razmišlja, pali Caponorda i idemo ... :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Milane i Dane, trebali bi da se dovučemo negde blizu Skoplja u petak popodne. Motel Džep ?... Kumanovo ?.....Vranjska Banja ?.....Kako se dogovorimo....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Darko, meni odgovara bilo koja varijanta, kako se dogovorimo ... :takoje:

Iako mogu, što reče Dane i u subotu da poranim i da stignem u Skoplje do 10 ... ipak bih radije krenuo u petak popodne ... pa dokle doguramo ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

Ko nije bio u Makedoniji ili nije bio na ovoj turi.....treba da ode i prodje ove krajeve ,super je, nekoliko puta sam bio i uvek je bilo zanimljivo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Ko nije bio u Makedoniji ili nije bio na ovoj turi.....treba da ode i prodje ove krajeve ,super je, nekoliko puta sam bio i uvek je bilo zanimljivo.

 

Tako je, bili smo prosle godine zajedno, vidim da cemo i ove.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd-MK Crna Reka
  • Motocikl: Honda xl 1000 V varadero BMW k1200lt

Jel ide neko iz Srbije? Ja idem.

 

Brate Dane ja sam sprecen da idem,ali idu moja dva brata iz Crne Reke Veljko i Žegi znas ih iz Kosovske Mitrovice i oni krecu sutra ujutru,tako da srecan vam put i lepo se provedite 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Jel ide neko iz Srbije? Ja idem.

 

Brate Dane ja sam sprecen da idem,ali idu moja dva brata iz Crne Reke Veljko i Žegi znas ih iz Kosovske Mitrovice i oni krecu sutra ujutru,tako da srecan vam put i lepo se provedite :zdravo:

 

Hvala veliki moj Brate, raduje me sto idu braca iz Crne Reke, ali bi bilo lepse da si i ti sa nama. Prosle godine bilo super, i nema razloga da i ove ne bude tako.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Mi se danas vratili, i vec sam se prijavio za sledecu godinu. Pozdrav za sve makedonce, posebno za momcine iz Kumanova, Zoran,Marko,Boban, a najvise za Kikica Hristijana.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki

Reli extra organizovan, prelepi predeli, putevi odlicni, vreme posluzilo, neverovatan broj motora (po mojoj slobodnoj proceni preko 200), domacini za primer...

 

 

Sledece godine obavezno prisustvo :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja