Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki Versys

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Tara
  • Motocikl: nemam

Na prodaju Versys, 2008 godiste, od opreme ima:

grejace rucica,

crash bar (Sebin),

Givi kofer,

hand guard Acerbis,

izvedenu struju za navigaciju.

 

Gume stavljene nove pre 3000 km, promenjeno ulje pre 1000 km kod Laboranata.

 

Motor je stranac, belgijkse tablice na moje ime, presao oko 19000 km.

 

 

Nije nikad padano sa njega, prodajem ga jel u zadnje dve godine sam mozda presao oko 2000 km, nemam bas vremena da se vozim.

 

Poskidao sam mu plastike jel se meni nisu svidjale, plastike su citave i trebaju da se samo vrate nazad.

 

Slike od motora, bez plastika:

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151197744188138&l=ee496f354d

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151197744358138&l=8eb4dd28fb

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151197744468138&l=c5d27598c9

 

 

Sa plastikama:

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=489329278137&l=1256dc0dc6

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=489329208137&l=58b44c99fb

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=489329138137&l=ec491c1505

 

 

Sebin crash bar:

 

http://forum.bjbiker...ost__p__1470592

 

Motor je u Zemunu i ako ga neko hoce pogledati moze da me kontaktira preko poruke na forumu iskljucivo jel nisam u Srbiji.

 

Cena motora je 3300 eura sa plastikama ili 3100 eura bez plastika.

 

Ne znam koliko bi izasla carina i porez na njega.

 

Motor je odlican za grad, pravi fun bike, dobar je i na duzim relacijama, s tim sto mu sediste nije bas najbolje reseno pa bi za duga putovanja bilo idealno da mu se odradi sediste ili da se iskoristi neka podloga. Nije za off road, ali ako mu se stave kramponke moze bez problema da se vozi i off sa njim, naravno ne neki tezak teren.

 

Uz motor poklanjam:

dve kacige, UVEX, i Boost,

Boost je koriscena veoma malo, Uvex je koriscena 3 sezone ili oko 10.000 km .

Poklanjam i cizme, broj 43, koriscene oko 2 meseca.

 

Eto, ako ima nekih pitanja tu sam.

 

 

Boris

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Lep motor i ok cena. Sretno s prodajom. Po komentarima na FB bi rekao da si se radivao voznjama na njemu, jel prelazis na nesto drugo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Fino motorce. :takoje:

Kako bi isla procedura sa carinom, koliko iznosi i sl., ako neko drugi mozda zna?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Cena motora je 3300 eura sa plastikama ili 3100 eura bez plastika.

 

Koja bi bila cena bez agregata, znas imam isti agregat pa mogu samo da ga prebacujem iz rama u ram.

 

 

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

@ Aleksandar, jesi ozbiljan?

 

Znam ga, taj ti je 100% ozbiljan. Meni bi valjao agregat za delove, ako ode ram kod Coe. :) Pooz i srecno sa prodajom, kako sa plastikama tako i bez. ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Tara
  • Motocikl: nemam

@ Perisic boro, pa vas dvojica se dogovorite koliko ce sta da kosta, a ceo motor je 3300 ili 3100, sta vam vise odgovara.

 

@jevtans, nemam na zalost, nisam u Srbiji, a i ako nemas FB nije problem da vidis slike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Tara
  • Motocikl: nemam

pogledas prve tri slike i videces da sa desne strane motora imas plasticni rezervoar za antifriz, da dole kod auspuha nemas zastitnu plastiku, pa pogledaj druge tri slike i videces sve to na motoru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Tara
  • Motocikl: nemam

da vratim temu medju zive, motor je ostao kod mene i za ove 3 godine presao sam 4000 km, idealan je za nekoga ko voli duga putovanja sa povremenim izletima van puta, ja sam mu stavio zastitu ispod motora (SW Motech), crash barove kod Sebe, bocne nosace kofera takodje kod Sebe (nema kofere), zadnji nosac kofera GIVI (ima kofer takodje GIVI, stane jedna kaciga bez problema), ima hand guard koji nije na slici ali idu uz motor.

 

Nova cena je 2400 eura, prenos na nase tablice prosle godine kad sam se raspitivao je bio oko 700 eura, verujem d aje u najmanju ruku ista cifra u pitanju. 

 

Imam vecinu plastika, fali jedan orginal zmigavac i plastika koja ide preko rezervoara. 

 

Kacige i Cizme nisu vise na poklon jel su otisle pre par godine takodje kao poklon ovde na forumu.

 

Mozete me kontaktirati ovde ili na tel: 063-881-22-36

Boris

 

Trenutno izgleda ovako i opet je na prodaju:

post-13497-0-09379400-1466681925.jpg

post-13497-0-34069800-1466681945.jpg

post-13497-0-04127200-1466681977.jpg

post-13497-0-45479100-1466682010.jpg

post-13497-0-74852300-1466682031.jpg

post-13497-0-60231600-1466682057.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750S

Prijateljski savet. Vrati sve plastike, kompletiraj motor i prevedi ga. Ako ti je cimanje, nadji speditera koji ce sve sam da odradi, tvoje je samo da platis. I onda na osnovu ponude ovog modela u Srbiji, napravi cenu tako da odgovora i tebi i potencijalnom kupcu. Kako bi uspeo sto pre da ga prodas. 

Ovako ce svaka iole normalna osoba pomisliti da je lupani stranac. I ako uspes da nadjes nekoga da ga kupi, cisto sumnjam da ces dobiti pare koje ocekujes.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Ja citam oglas i ne verujem...

Koja je ovde fora prodajem sa plastikama-prodajem bez plastika???Kao da je u pitanju dodatna oprema ili gresim???

 

Zdrav razum mi kaze da je to isto ako bi prodavao npr.GOLFA 5 bez branika,retrovizora,antene,haube lajsni i kvaka za 3000 a ko ga zeli sa tim 3500???

 

Mislim.....mozda i ja gresim,bez ljutnje,samo sam zbunjen i dok ovo kucam....izvini na offu ali....wtf

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Tara
  • Motocikl: nemam

@ Peconi, 

 

Hvala na savetu, nemam nameru da ulazem vise para u njega i da cekam da se proda. Ako ode, ode, a ako ne, nema veze, nastavicu ja da ga vozim na kasikicu kao i do sada. Motor nije lupan niti mu nesto fali. Stranac jeste jel sam ga kupio dok sam ziveo u Belgiji i ostao je na Belgijske tablice, takodje motor je moj licno.

 

U Srbiji takav Versys kosta od 3500 pa na vise, stariji i sa vise kilometara, a moj sa svim dazbinama ce kostati oko 3100 eura.

 

@ Mare70a,

 

Fora je da motor ima plastike, ali trenutno nisu na njemu, predlazem ako ti nije problem da procitas oglas do kraja da video bi da sam iskoristio oglas od pre 3 godine koji sam postavio za isti motor, i da sam postavio nove slike od pre koju nedelju i da sam ponovo opisao trenutno stanje sa novom cenom.

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Tara
  • Motocikl: nemam

Da bi otklonio sumnje koje mogu da se jave, motor nije lupan, plastike su skinute jel se meni nije svideo sa tim plastikama, hteo sam da ga preradim, odustao sam jel ga zadnjih 4 godine nisam ni vozio kako treba.

Motor je zadnje 2 godine bio kod Bokilica na odrzavanju, prosle godine mu je zamenjen lanac, lancanici, akumulator, ocicsen rezervoar, pre dve godine su mu stavljene ove kramponke TKC 80, ima tu jos nekih stvari da ni sam ne znam sta. Pre Bokilica je bio u staroj Laboratoriji na odrzavanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 934 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000

Taj motor ja licno nikad ne bih kupio bez plastika,to je versys,i to je turing motocikl,vrati plastike,i stavi jednu cjenu,koja god ti odgovara... Ovo je dobronamjeran savjet,te plastike imaju svoju svrhu,sem ako se motocikl prepravlja i customizuje,pa se plastike uklanjaju.

 

Mislim jedno je da prodajes motor sa koferima ili bez,pa je cjena drugacija,to je dodatna oprema,ali plastike su sastavni dio motocikla...   :)

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Tara
  • Motocikl: nemam

pa plastike su tu, koga ne mrzi da vraca ako mu se ovako ne svidja dobija motor barem 400 eura ispod cene. 

 

U svakom slucaju imas pravo na svoje misljenje.

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 934 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000

Kao sto rekoh savjet u najboljoj namjeri..,tvoj motocikl...,tvoja prodaja..,tvoja stvar... Pozz..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Tara
  • Motocikl: nemam

uz motor na poklon idu i dve kacige, jedna nova, koristena na voznji od 20 km, druga koristena 2 sezone na kojima sam presao oko 2000km maximalno, takodje kornjaca IXS je na poklon kupcu, ja sam 180cm i imam od 90-95kg i taman mi je.

 

Zamena je jos uvek aktuelna za dzip ili quad. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja